• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći bazen dvorište Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći bazen dvorište najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 186.000 €, 130,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oaza mira nadomak Beograda – Vaš novi dom u Meljaku! Prodaje se odlična porodična kuća sa prostranim, uređenim dvorištem punim voćki po obodu i lepom održavanom travicom u većem delu, idealna za one koji sanjaju o miru, prirodi i komforu. Šta ovu nekretninu čini posebnom? 🏡 Prostran....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća novije gradnje, sa 4 spavaće sobe, bazenom 8x4m, sportskim terenima za košarku, odbojku i mali fudbal, sa trambolinama i penjalicama za decu, sa natkrivenom letnjom kuhinjom, na 10 ari placa. Dvorište je puno cveća i drveća, zelenih površina za igru i razonodu, ogradjeno....

 
 
 
  Stan, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 267.000 €, 125,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112158, 10a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Predstavljamo vam priliku da svoj novi dom pronađete u mirnom kraju Barajeva, u ponudi je kuća izvanrednih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 179.000 €, 120,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u izgradnji u mirnom delu naselja Donja Vrežina, u blizini bazena. Idealna za porodicu koja želi mir i privatnost, ali i blizinu svih sadržaja. Karakteristike kuće: Plac površine 5,89 ari, ograđen i uređivan za maksimalnu privatnost Kuća je pod krovom i svi priključci....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Kamenjaru! U mirnom okruženju, a ipak na samo nekoliko minuta od grada, izdaje se moderno opremljena kuća sa bazenom, đakuzijem, saunom i uređenim dvorištem. Prostran dnevni boravak i više spavaćih soba stvaraju osećaj topline, a cela kuća odiše komforom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 117,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija renovirana kuća i poseban objekat - poslovni prostor, ugostiteljski objekat u radu, blizu centra Turije. Kuća i ugostiteljski objekat se nalaze na parceli od 1224 m2, sa lepo uređenim dvorištem i pomoćnim objektima. Kuća ima 117m2 i ima dve velike sobe i jednu manju,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 234.900 €, 116,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena luksuzna vila sa bazenom na mirnoj lokaciji. Novi Futog. Pogled na Dunav i šetalište. Kvalitetno građena kuća (sendvič zidovi, vrhunska hidro i termo izolacija, spušteni plafoni sa modernom rasvetom), a i lepog enterijerskog rešenja. Lepo uređeno dvorište može zasigurno....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAC, 600 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*KUĆA ZA UŽIVANJE*Izdajemo u Kaću Trosobnu Nameštenu Kuću 115 m2 u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI Kuća ima Veliku Dnevnu sobu zatim dve spavaće sobe(jednu veću a jednu manju),odvojenu trpezariju sa kuhinjom,hodnik i kupatilona podovima su Patosi a kuća je dobro izolovana....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 210.100 €, 110,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111229, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, vikendica. Prodaju se kuće u izgradnji u zatvorenom kompleksu na Fruškoj gori. U sklopu kuće dobija se 10 ari placa. Sa izgradnjom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći bazen dvorište (59)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>