• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji" pronađeno 20 421 nekretnina - prosečna cena 1.382 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • duplex
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Telep, 285.000 €, 130,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem novu kucu pocetak ulice Petefi Šandora ,uknjizenu 1/1 bez tereta,78 m2 u prirodi 130m2 plac 209m2. Izgradena sa termo blokovima,demit fasada kamena vuna i stiropor.podno grejanje na gas,video nadzor,kablovska ,internet ,kuca ima energedski razred. Cena 285000.- .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 281.600 €, 128,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća na Gardošu sa prelepim dvorištem. Poseduje 4 spavaće sobe i dnevni boravak, kao i posebni pomoćni objekat koji je konstruisan kao garsonjera. Grejanje je na toplotne pumpe. Kuća ne poseduje parking mesto. Useljiva od 15.oktobra. Agencijska provizija je 50% od ugovorene....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 280.000 €, 132,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000263. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u centru grada, blizu Stadiona i šetališta, Tikvare, Cvrcine Bare.. Uknjižena je 1/1 na 132m2 a ima oko 180m2. Za više informacija pozovite. Berza nekretnine, Novi Sad, reg broj posrednika 1020 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji'
278.100 €
278.100 €
277.600 €
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 279.500 €, 129,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!NOVO!!!Stanovi na odličnoj lokaciji. Blizina centra, BIG-a, većih marketa, železničke stanice, glavnih saobraćajnicaGrade se od najkvalitenijeg materijala:• SIGURNOSNA ULAZNA VRATA: Visina 215 cm, čelična konstrukcija, izolovana, obložena furnirom.• FASADNA STOLARIJA: - Profil:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 277.200 €, 130,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 117 m². Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Svi potrebni sadržaji u blizini. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 275.000 €, 130,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za izdavanje. Svaki nivo ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo, osim potkrovlja koje ima dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 272.950 €, 127,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća na Paragovu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt:021/2215100, 064/8033305 551443 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 272.950 €, 127,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća od 127m2 u Paragovu! Prelep pogled i fantastična pozicija. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, terase na prizemlju i dnevne sobe, kupatila, terase na spratu. Grejanje na gas. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 272.950 €, 127,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlicna spratna kuca u Paragovu. Kuca gradjena cvrstim materijalom.Za vise informacija pozovite vase agente prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 270.600 €, 123,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u blizini Požeške, u dobrom stanju. U kraju sa odličnom infrastrukturom, povezan raznim linijama javnog prevoza. Agencijska provizija 2% Požeška, Starija gradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 270.270 €, 128,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao duplex, smešten na jednoj od najboljih lokacija na Telepu. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja, poput škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je useljen pre dve godine,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 269.530 €, 129,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks od pet porodičnih kuća smešten u mirnom i zelenom ambijentu Paragova, na delu izmedju Popovice i Čardaka u Sremskoj Kamenici. Prednost lokacije: blizina centra Kamenice, novi most nakon izgradnje će omoguciti da ste na 5 min od Limana. Svaka kuća sadrži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 269.340 €, 125,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji. Visok kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Šifra: 507821 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-novo_naselje_-_bistrica/507821 Pozovite nas na: 021/221-5500 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 268.220 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetan stan na dve etaže koji se nalazi na odličnoj lokaciji - Cara Dušana! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje. Komforan stan od 124m2, koji ima četiri spavaće sobe i prostrani dnevni boravak! Ono što dodatno krasi ovu izuzetnu nekretninu jeste prozračna trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.200 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. Stan ima mogućnost povoljnog zakupljivanja parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.000 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen,prelep 4 stan NOVOM SADU, GRBAVICA, površine 124 m2. Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi hodnik sa ugrađenim plakarom/ostavom, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa staklenim portalima, velika spavaca soba sa terasom i kupatilo sa tus kabinom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-82-221-97, 064-82-221-98 021-45-14-11 EMAIL: klub.nsgroup@gmail.com Agencijski ID: 551003 Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odlična spratna kuća u Irigu. Kuća je uknjižena na osnovu, a u prirodi ima oko 220m2. Dobro održavana kuća na odličnoj poziciji, sjajnog rasporeda. Za sve informacije pozovite! Tel: 021/662-0001 Terasa.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izvanredna spratna kuća u Irigu. Kuća je uknjižena na osnovu, a u stvarnosti prostire se na oko 220m2. Ova dobro održavana kuća nalazi se na odličnoj lokaciji i ima sjajan raspored prostorija. Za sve dodatne informacije ili za dogovor oko posjete, slobodno nas kontaktirajte!....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna,spratna kuca u Irigu.Bez vecih ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 130,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

021/230-00-31 064/803-33-22 art.nsgroup@gmail.com .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 130,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji, u strogom centru, pogled ka Rimokatoličkoj crkvi imena Marijinog (Katedrali), sa jedne strane i Petrovaradinskoj tvrđavi sa druge strane. Stan je uknjižen na 79m2, gornji deo je na legalizaciji. Fenomenalan prostor, ogroman dnevni boravak iz dva nivoa, funkcioniše....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 267.800 €, 125,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u centru grada! Odlična nekretnina na fantastičnoj lokaciji. Poslovni prostor u dva nivoa(prizemlje i suteren), u prirodi ima 135m2, do nedavno se koristio kao kafić. Cena je sa svim stvarima i tehnikom. Na gornjem nivou su veliki portali, šank, kuhinja sa posebnim ulazom sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep očuvan salonski stan na prvom spratu zgrade, pri čemu je stan jedini na spratu, odnosno zauzima ceo sprat, površine 124m2. Dvostrano je orjentisan , gradnja je stara sa debelim zidovima te je leti haladno a zimi toplo. Ispod stana se se nalazi i toplotna stanica a stan....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 267.000 €, 125,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112158, 10a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Predstavljamo vam priliku da svoj novi dom pronađete u mirnom kraju Barajeva, u ponudi je kuća izvanrednih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 266.850 €, 123,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji. Visok kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 064/8222-189 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-novo_naselje_-_bistrica/507820 Pozovite za vise info: 021/221-5500 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 265.230 €, 130,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 547606 Terasa.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 265.230 €, 130,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Futogu. Na placu od 550 m2 nalaze se šupa, garaža i bašta. Poseduje dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju i kupatilo. Kuća je renovirana pre 5 godina. Za više informacija pozovite našu agenciju. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.000 €, 132,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan površine 135m2 sa garažom i tri parking mesta. Nalazi se na Mišeluku u novoizgrađenoj zgradi. Zgrada je opremljena sistemom pametne kuće, liftom, video nadzorom, alarmnim sistemom u svakom stanu, šifratorima na svim vratima, video intrefonom sa upravljanjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 263.890 €, 122,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja, na odličnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme, uvozna keramika. Korisna površina je 122m2, terase gratis, jedna terasa 48m2, druga 31m2. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost vraćanja PDV-a. Krajnji rok je proleće 2023. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 263.890 €, 122,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 263.080 €, 129,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 263.080 €, 129,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina u Sremskoj Kamenici! Četvorosoban stan u izgradnji sa baštom. Ovo je idealna prilika za miran porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 263.080 €, 129,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 263.080 €, 129,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam očaravajući kompleks smešten nedaleko od Popovice, na lokaciji koja odiše mirnom atmosferom i zelenilom. Svaka četvorosobna jedinica u ovom kompleksu nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti za vašu porodicu. Ulica asfaltirana i ima rasvetu, okolina prelepa....