• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 pogodan oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 pogodan oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 209.000 €, 110,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 13700, PK/VIII, klima, lift, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji, suncan, svetao, blizu sajma, sa prelepim pogledom na Beograd na vodi, pogodan i za udoban zivot viseclane porodice i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.480 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan od 35 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adice, smešten u prizemlju nove, kvalitetno građene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv po isplati, osim garniture koja nije uključena u cenu. Prostor je praktično organizovan, pogodan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 50.990 €, 27,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam višenamenski ulični lokal površine 27m2, na Novom Naselju.Pogodan za razne delatnosti(trgovina, usluge, kancelarija..).Lokal je u dobrom stanju, funkcionalan, povoljna investicija. Idealna prilika za pokretanje biznisa! Za više informacija o nekretnini kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 103.000 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551695-Višenamenski ulični lokal od 55m2 na atraktivnoj lokaciji u jednoj etaži. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokal se sastoji iz tri prostorije i jednog sanitarnog čvora. Pogodan za razne delatnosti. Pozovite već danas! Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 206.000 €, 110,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA KUĆA, NOVI SAD, DETELINARA. Agencijska šifra: 3000182 Prodaje se kuća na Detelinari od 110 m2 na zemljištu površine 332 m2 koja je podeljena na dve stambene jedinice, svaka je dvosoban stan. Stanovi se sastoje od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od velike prostorije sa šankom, 2 ostave,kuhinje sa ventilacijom i toaleta. Pogodan za razne namene. Kupac plaća proviziju u iznosu od dva posto cene. Moguće parkiranje na obeleženom parkingu-nema svoje mesto. Označen je deo grada- ne tačna lokacija. 069BEOKROV Blagoja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 40.000 €, 21,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal na Novom naselju ulici Mileve Marić. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulični je i uknjižen. Pogodan je za više delatnosti. Starija gradnja.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.400 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan u suterenu novije zgrade u centru grada, pogodan za izdavanje. Nisu potrebna ulaganja u stan koji se sastoji od manjeg ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je dobro osvetljen, hidro i termo izolovan,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2