• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što veći opremljen do 66000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 što veći opremljen do 66000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što veći opremljen do 66000 eura 3.sprat

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što veći opremljen do 66000 eura 3.sprat" pronađeno 71 nekretnina - prosečna cena 272 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Margeru. Stan je površine 120m2, u kući na trećem spratu bez lifta. Sastoji se od dva nivoa. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Drugi nivo se sastoji iz velike dnevne sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, kompletno opremljen stan u novogradnji – Vranjska ulica Izdaje se prostran, potpuno namešten stan površine 104 m², na 3. spratu (od ukupno 4) u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima tri spavaće sobe, dva kupatila, terasu, dodatne prostorije, kao i obezbeđeno parking mesto uključeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu, a prostire se na površini od 93m2, a u prirodi na čak preko 100m2. U potpunosti je namešten, opremljen lepim i kvalitetnim nameštajem, izdaje se sa svom kompletom belom tehnikom. Sastoji se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 što veći opremljen do 66000 eura 3.sprat'
1.700 €
350 €
450 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 93,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se opremljen poslovni prostor na odličnoj i veoma prometnoj lokaciji u centru grada, u ulici Generala Bože Jankovića . Prostor se nalazi na trećem spratu novije zgrade sa liftom, sa ukupnom površinom od 93m². Stan se sastoji od jedne velike kancelarije sa kuhinjom, tri manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 750 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u blizini centra površine 72m2 na trećem spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno. U stanu ima i klima. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 72m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom u blizini parka Svetog Save. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan u Duvaništu površine 72m2 na trećem spratu zgrade sa liftom. Dnevni boravak sa trpezarijom je opremnjen sony televizorom i AV receiverom kao i optičkim internetom sa telefonskom linijom. Prostorijom dominira boja terakote dok je kontrast postignut delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 69m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom u blizini Gradske bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave i dve terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvoiposoban stan, na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je opremljen svim potrebnim stvarima, kako nameštajem, tako i električnim uređajima. Površina stana je 68m2 i odlične je strukture. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 67m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 330 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan dvosoban stan od 65m² na Limanu III, smešten na trećem spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, a sastoji se od svetlog dnevnog boravka, komforne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Opremljen je klima uređajem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 270 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u blizini Parka Svetog Save i OŠ Sveti Save. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 65 m2 i odlične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan na Dedinju, u neposrednoj blizini Ambasador parka i Britanske internacionalne škole. Stan je svetao sa odličnim rasporedom i nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje. Karakteristike stana: Površina:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 60m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 59m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom u blizini AS trgovine na Panteleju. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno sa ugradjenim kalorimetrima tako da se može kontrolisati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 58m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Ambasador. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase /jedna terasa je zatvorena/. Grejanje je TA. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban moderno opremljen stan u centru grada u kompleksu Pupinova palata. Površina stana je 57m2,nalazi se na 3 spratu u zgradi sa 2 lifta. Stan se sastoji od:Dnevne sobe,kuhinje,spavaće sobe,kupatila,hodnika i terase. Centralno grejanje(plaća se po utrošku)klima,tv,veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban moderno opremljen stan na Limanu 3 u ul. Šekspirovoj. Površina stana je 55m2 nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje,2 spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i terase. Centrlano grejanje,2 tv-a,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 55m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u centru, kod Margera. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 55 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri odvojene sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 59.400 €, 54,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 54m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Izuzetno svetao stan sa lepim pogledom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 610 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban moderno opremljen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Površina stana je 54m2, nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje,2 spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase i ostave. Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima, sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan 54m2 u novoj zgradi na 3 spratu sa liftom Ulica Rade koncara 14A Mala amerika kod zatvora Stan je opremljen i useljiv Podno grejanje na gas mali troskovi Izdaje se na duzi period Bez kucnih ljubimaca Cena 400e +depozit 300 0659306617 Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta na Margeru. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase /lođa i terasa/.Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu V12 Smart Building na Novom Beogradu, u ulici Vojvođanska kod Bloka 63, izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 53 m². Smešten je na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i već na prvi pogled odaje osećaj elegancije i komfora. Svetla dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu - Adamovićevo naselje. Stan je moderno uređen i spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Cara Dušana. Karakteristike: - Površina stana: 53m2 - Struktura: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 51m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, lepo opremljen, dvosoban stan u ulici Maksima Gorkog. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, odvojene trpezarije, odvojene spavaće sobe, ostave, zatvorene terase i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv dvosoban stan površine 50 m², na 3. spratu, u luksuznoj novogradnji u mirnom okruženju u blizini Banjice i Banjičke šume. Osnovne karakteristike: stan je potpuno namešten sa svim potrebnim nameštajem i uređajima, klimatizovan, sa centralnim grejanjem, aluminijumska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten dvosoban stan u Zrmanjskoj ulici, mirnom delu Banovog Brda u blizini Ade Ciganlije i Ada Mola, savršeno za rekreaciju i opuštanje, kao i škola, vrtića, prodavnica i prevoza, sve što je neophodno na dohvat ruke. Stan se nalazi na trećem spratu kvalitetne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 48 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Duvaništu, u zgradi sa liftom na trećem spratu. Stan je površine 48m2 i sastoji se iz ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Grejanje je centralno, ali računi nisu visoki. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov dvosoban stan na sjajnoj lokaciji. Prostire se na površini od 47m2, a nalazi se na trećem spratu u zgradi sa dva lifta. Nekretnina je opremljena novim i modernim nameštajem,poseduje terasu koja je dvorišno orijentisana što Vam omogućava mir i maksimalno uživanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110778. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan, na 3. spratu novije zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Podbare. Uz stan je obezbeđeno i parking mesto, koje nije uključeno u cenu zakupa stana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Useljiv od 15.07.2025.Potreban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 71)

<< <1 2> >>