• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv pogodan

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv pogodan" pronađeno 259 nekretnina - prosečna cena 1.482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 70.000 €, 15,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi uknjižen apartman površine 33m², sa dodatnim tremom od 15m², na izuzetnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se na svega 300 metara od jezera i u neposrednoj blizini hotela Mona. Pozicioniran u prizemlju stambenog objekta sa ukupno tri sprata, orijentisan jugoistočno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, Na upit, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110109.Izdaje se prazan ulični lokal od 15 m2 u polusuterenu zgrade u užem centru Novog Sada, na vrlo prometnom mestu. Pogodan je za razne vrste delatnosti, osim brze hrane. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, Na upit, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110172.Izdaje se prazan lokal (15 m2), u neposrednoj blizini Najlon pijace, na Klisi. Pogodan je za tihe delatosti poput kancelarije, ordinacije, apoteke, kozmetički salon, Ima jedan sanitarni čvor. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv pogodan'
Na upit
81.000 €
53.500 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 150 €, 16,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u Jagodin mali. Lokal se sastoji od jedne prostorije i mokrog čvora. Ukupna površina lokala je 16m2 i izdaje se nenamešten. Useljiv je odmah! Grejanje je na struju (TA). Svetao je i lepo orjentisan. Zbog svoje lokacije pogodan je za trgovine, menjačnice, advokatske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 9113698 Novi Sad Novo naselje, oglašavamo izdavanje nameštene garsonjere u ulici Svetozara Ćorovića, blizina Futoškog puta i gradskog prevoza. Stan se nalazi u prizemlju novije zgrade, dvorišno orjentisan, ima 21m2, sastoji se iz predsoblja , kupatila, sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, Na upit, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 42470, II/V, klima, lift, izvorno stanje, stara gradnja, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji, sa svojim parking mestom u zatvorenom dvorištu zgrade. Opremljen je i useljiv odmah. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Ulični Lokal 22 m2 na Top Lokaciji Pogodan je za Ugostiteljstvo,Kancelarije i za drugu delatnostima dva mokra čvora i ostavu Odmah je Useljiv više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, Na upit, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renovirana i namešena garsonjera od 22m² u Mirijevskom Bulevaru u Karaburmi II. Stan se nalazi na trećem spratu petospratne zgrade sa podrumom, bez lifta. Garsonjera je opremljena - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednosoban stan, odmah useljiv sa malim komunalnim troškovima. Nalazi se u ulici Slavka Rodižća. Zgrada fino održavana. Stan ima odvoju kuhinju i trpezariju. Pogodno i za izdavanje i za život. Odmah useljiv. PROSTORIJE: ulazni hodnik, kpatilo, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan u mirnom delu grada, na Novom Naselju. Pogodan za studente ili mladje parove. Useljiv odmah. Za više informacija, pozovite nas! Preporuka! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 200 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera površine 25m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta u blizini DIF-a. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjskim delom, kupatila i terase. Grejanje je na struju, TA. Nema klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 26,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na visokom prizemlju, površine 26m2 u samom centru grada. Prostor se sastoji iz jedne velike svetle prostorije i kupatila. Trenutno je opremljen kao advokatska kancelarija, ali se lako može prilagoditi drugim delatnostima, kao što su konsalting, knjigovodstvo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 98.000 €, 26,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj odmah useljiv jednoiposobni stan, nalazi se u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, Zelenog venca i na desetak minuta hoda do samog centra grada. Pogodan kako za život tako i za izdavanje na dan ili na mesečnom nivou. Stan je uknjižen na 11m2, samo za kupce koji plaćaju iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 26 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u Podbari 🏡 📏 Površina: 26m² 📍 Lokacija: Podbara ✨ Ova moderno opremljena garsonjera nudi sve što je potrebno za udoban i praktičan život. Smeštena u mirnom delu Podbare, idealna je za pojedince ili parove koji traže funkcionalan prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na Voždovcu, u blizini Vojvode Stepe. Odmah useljiv. U prizemlju zgrade, sa obezbeđenim mokrim čvorom i funkcionalnim enterijerom. Pogodan za otvaranje manjih kancelarija, salona, prodavnica ili drugih uslužnih delatnosti. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 110.000 €, 27,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, useljiv, bez većih ulaganja, svetao. Parking mesto, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Na odličnoj lokaciji, blizina marketa i gradskog prevoza. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 59.000 €, 27,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal – Dunavske terase, Palilula Prodaje se lokal površine 27m² u atraktivnom kompleksu Dunavske terase, ulica Vojvode Micka Krstića, opština Palilula. 📍 Odlična lokacija – mirno, urbano okruženje sa brzom vezom ka svim delovima grada. 🛍️ Pogodan za razne delatnosti....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 87.000 €, 28,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem renoviran jednosoban stan u prizemlju, površine 28 m² (uknjižen), sa dodatnom terasom od oko 9 m². Stan se nalazi na odličnoj lokaciji – Sajmište, Novo Naselje – svega 5 minuta hoda od strogog centra grada. Pozicioniran je u mirnom delu, sa kompletnom infrastrukturom u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji sa parking mestom u blizini fakulteta Političkih nauka i FON-a useljiv od 1. novembra. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. U odličnom je stanju, kuhinja i kupatilo su kompletno opremljeni. Mogućnost izdavanja stana bez i sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 29,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*STAN SA PARKINGOM*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Povoljno Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 250 €, 29,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalan ulični lokal površine 29 m², u prizemlju, na odličnoj lokaciji na Telepu. Lokal se nalazi u mirnom, ali prometnom delu, sa odličnom vidljivošću i pristupom sa ulice. Karakteristike: Površina: 29 m² Prizemlje, jedan nivo 3 pripadajuća parking mesta ispred samog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Grbavici, u ulici Miše Dimitrijevića, izdajemo odmah useljiv jednosoban stan. Kuhinja odvojena sa prirodnim provetravanjem. Stan je pogodan za boravak dve osobe. Mali mesečni troškovi-gasno grejanje,plaćanje u sezoni po utrošku. Stan gleda na mirno dvorište. Nataša 060/424 97 72....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan ulični lokal u glavnoj ulici u gradiću. Petrovaradina. Pogodan je za sve delatnosti, trgovinu, ugostiteljstvo, kancelarijski prostor i dr.Lokal ima dva sanitarna čvora, šank sa instalacijom, dva izloga, grejanje je na struju. Lokal ima lučne svodove što mu daje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se garsonjera – Bulevar Oslobođenja, Novosadskog Sajma ✨ 📍 Lokacija Ulica Novosadskog Sajma, odlična pozicija Blizina važnih saobraćajnica i sadržaja 📐 Osnovne karakteristike Površina: 30m² Struktura: garsonjera Sprat: 1. sprat Zgrada poseduje lift 🛗 🛋️ Dodatne pogodnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 155.000 €, 30,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 30m2. Stan je uknjižen, prodaje se kompletno namešten i odmah useljiv. Izolovan od buke, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Lokacija je veoma atraktivna i dobro povezana sa ostalim delovima grada. Agencijska provizija za kupca 2%.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan na Limanu 3 u ul.Šekspirovoj. Površina stana je 30m2,nalazi se na prizemlju. Stan se sastoji od:Veće sobe,odvojene kuhinje,kupatila i hodnika. Stan nema terasu. Centralno grejanje,veš mašina Stan je pogodan za studente Useljiv 01.09. Kontakt 0658888080....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.500 €, 30,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 118.000 €, 30,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan bez većih ulaganja, u održavanoj vojnoj zgradi. Uknjižen na 18m2 korisne površine. CG, lift, obezbeđen parking u dvorištu zgrade za stanare. Svetao, renoviran, useljiv. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 148.500 €, 30,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Kompletno renoviran i opremljen jednosoban stan (30 m²) Prodaje se moderan jednosoban stan na odličnoj lokaciji, površine 30 m² (uknjiženih 21 m²). Stan je kompletno renoviran – zamenjene su elektro i vodovodne instalacije, završni radovi, nova unutrašnja i spoljna stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada u ulici Kneza Danila, izdajemo jednosoban stan pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Stan meremo ima 33kvm, odvojenu kuhinju, kupatilo, hodnik i kombinovu sobu. Renoviran je i opremljen. Odmah useljiv. Grejanje je centralno. Stan za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem apartman na Zlatiboru u najpoznatijem kompleksu Titova vila Zlatibor. Stan je potpuno opremljen veoma kvalitetnim polu stilskim nameštajem. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i veliku terasu sa predivnim pogledom na borovu šumu, dvorište i muzej-restoran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 141.500 €, 31,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savršen jednosoban, renoviran stan na Dorćolu. Nalazi se na trećem od četiri sprata u predratnoj dvorišnoj zgradi bez lifta. Stan je jednostrano orijentisan sa pogledom na dvorište. Idealan je za život, investiciju ili kratkoročno izdavanje. Ranije je korišćen kao stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 350 €, 31,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan lokal na Salajci. Pogodan za salon, prodavnicu, kafić...Sastoji se od dve etaže, ukupne površine 31m2 i useljiv je odmah. Za više informacija, pozovite nas! Preporuka! Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji se od višenamenske prostorije, izdvojene manje kuhinje i toaleta Grejanje je centralno.. Uknjižena površina 31 m2. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj i mirnoj lokaciji, u ulici Alekse Šantića na Grbavici, izdaje se manji jednoiposoban stan površine 32m² sa terasom. Stan se nalazi u mirnoj ulici i lepom delu grada, idealno pozicioniran tako da je nadomak fakulteta, Promenade, centra i svih atraktivnih delova grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana, luksuzno opremljena, prostrana garsonjera (32m2) u ZONEDovoj zgradi na Bulevaru Evrope na trećem spratu. Stan je renoviran i opremljen potpuno NOVIM nameštajem i tehnikom ! -trosed sa sandukom za posteljinu koji se razvlaci u lezaj velicine 200x160cm -veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom i lepom delu grada na Socijalnom, u blizini ulica Kisačke i Kralja Petra I, izdaje se prostran i lep jednosoban stan. Stan se nalazi nadomak doma zdravlja, centra grada, kao i svih važnih sadržaja i dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 33,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP ponuda – Jednoiposoban stan 33 m² na Adicama, bez ulaganja, useljiv za mesec dana! Lokacija: Adice, blizu Kamenjara, marketa, autobuskog stajališta – sve na par minuta hoda, odlična povezanost javnim prevozom i centrom grada. Površina: 33 m² funkcionalno organizovano – spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109741.Izdaje se prazan ulični lokal (33m2) na Limanu 4. Lokal se sastoji od dve prostorije, toaleta, wc-a i kuhinjice. Pogodan je za neku tihu delatnost poput kancelarije, ordinacije, Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 259)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>