• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što manji useljiv" pronađeno 4 816 nekretnina - prosečna cena 1.759 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • pogodan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u odličnoj zgradi sa liftom, pored AVENIJA parka i na 1min.od BUL.PATRIJARHA PAVLA, LIMANA IV, CARA DUŠANA. Uredan stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Tekući troškovi niski, grejanje na gas i plaća se samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106196. Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 6. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan na Grbavici. Stan je komplet opremljen,odmah useljiv. Izuzetna prilika za studente,mlade bračne parove. Nazovite nas i zakažiti gledanje ove nekretnine Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u odličnoj zgradi sa liftom, pored AVENIJA PARKA, na samo 1min.od BUL.PATRIJARHA PAVLA, CARA DUŠANA, LIMANA IV. Uredan stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Tekući troškovi niski, grejanje na gas i plaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Manja garsonjera u privatnoj kući kao zaseban objekat namenjen za jednu osobu. Stan je sa gradskim grejanjem. Cena je 280€ i u toj ceni je zakup stana sa informatikom i grejanjem, kablovskom i internetom . Dodatno se plaća struja i voda po potrošnji. U stanu nije dozvoljeno pušenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu dvorišnu garsonjeru na Telepu.U blizini Bulevara P Pavla,OŠ J Atila,vrtića.Na par sekundi od stanice linija 6 i 12 i 3min od stanice 7.U mirnom i tihom delu grada. Grejanje je na gas.Nov nameštaj.Rešeno pitanje parkinga.Niski troškovi fiksnih režija.Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno nameštenu garsonjeru na Grbavici. Novija zgrada, I sprat. Odmah useljiv. Ljubomir 0637761670 Potreban depozit, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR Stefana Stefanovića, odmah useljiv stan za dve osobe +++ Agencijska oznaka stana 9110722 Novi Sad oglašavamo izdavanje nameštenog 1.0 stana u ulici Stefana Stefanovića, blizna pozorišta i strogog centra grada. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110937. Izdaje se kompeltno nameštena garsonjera na 4. spratu zgrade, na Novoj Detelinari. Zgrada poseduje zajednički parking za stanare zgrade.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109426.Izdaje se dvorišni, kompletno namešten stan u Janka Čmelika. Grejanje je na struju i termo peć, ima terasa. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u najužem centru grada na dva minuta od pozorišta. Stan je u privatnoj kući , kao zaseban objekat sa gradskim grejanjem i postoji invent klima . U stan, primamo jednu osobu i nije pet frendi. Stan se izdaje na duže vreme i odmah je useljiv. . Cena stana je 280....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105614. Izdaje se nameštena garsonjera na prvom spratu novije zgrade sa liftom na Grbavici. Stan je useljiv odmah. Izdaje se isključivo zaposlenim ljudima bez kućnih ljubimaca. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na top lokaciji.. Izdaje se na duži vremenski period, a odmah je useljiv. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Welcome to your new home in Podbara, just a 10-minute walk from the heart of Novi Sad! This beautifully renovated, fully furnished studio apartment offers a perfect blend of comfort and convenience in one of the city’s most charming neighborhoods. Perfect for singles or couples. The....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija i odlični uslovi. Useljiv ODMAH. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru na Grbavici, Kolo srpskih sestara ulica, 3. sprat, lift, nema terasa, ima klima, veš mašina. Stan je useljiv od 01.09, cena 270eu+depozit. Kontakt 065/385-88-83. Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 25m2 u Marka Mljanova ulica, blizu centra, iza Riblje pijace, 5. sprat, lift u zgradi. Stan ima terasu, useljiv odmah. Cena 230eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za dugoročni najam udobna i ušuškana garsonjera, površine 25m2, na poslednjoj etaži četvorospratnice u ul. Grge Andrijanovića. Stan je potpuno opremljen, svetao, odmah useljiv. Grejanje je na struju (TA). Poseduje klimu. Niski režijski troškovi. Parking iza i oko zgrade slobodan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica , nameštena garsonjera +++ Agencijska oznaka stana 9110001. Novi Sad, Grbavica, garsonjera, 25m2, III sprat s liftom. Izdaje se stan za žensku odgovornu osobu, po mogućnosti nepušač. Nalazi se u održavanoj zgradi, na trećem spratu s liftom. Kuhinja je odvojena od sobe, nameštaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

25m2 DOSITEJEVA nameštena garsonjera, niske režije +++ Agencijska oznaka stana 9107301 Novi Sad, oglašavamo izdavanje nameštene garsonjere u Dositejevoj ulici, blizina centra grada. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade, stan ima jedan ležaj, plakar, opremljenu kuhinju i veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera na Bulevaru Evrope! U potpunosti opremljena, poseduje sve što Vam je potrebno. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom, a prostire se na površini od 25m2. Poseduje komfornu, ulično orijentisanu terasu. Stan je odmah useljiv, a Vi nas za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan blizu Futoške pijace ,Socijalnog i samog centra grada.Grejanje je na struju,TA peć.Odmah je useljiv. Cena 250e sa troškovima informatike+depozit +agencijska provizija. Od troškova se plaća i struja po utrošku. Kontakt 063590321 Jelena Đava nekretnine Broj licence 4150....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100508. Novi Sad, Socijalno. Ulica Kraljevića Marka, kod osnovne škole. II sprat, 25m2, kvalitetna zgrada, lift, terasa, ostava na terasi. Useljiv od 15.9.25. Informatika sa centralnim grejanjem je 4900 din/mes. Stan je okrenut ka dvorisnoj strani.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 280 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nameštenu garsonjeru, 26m2, 3. sprat (bez lifta), centar, za jednu osobu, nepušača. Upravo renoviran stan se nalazi u centru Novog Sada, zgrada stara 20+ godina, nije poslednji sprat, orijentacija zapad (kvalitetne aluminijumske roletne). CG, interfon, optički/koaksijalni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m², smešten na odličnoj lokaciji na Novom Naselju. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealan za život ili kao investicija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Prodaje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 26,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na visokom prizemlju, površine 26m2 u samom centru grada. Prostor se sastoji iz jedne velike svetle prostorije i kupatila. Trenutno je opremljen kao advokatska kancelarija, ali se lako može prilagoditi drugim delatnostima, kao što su konsalting, knjigovodstvo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na Novoj Detelinari u ul. Veselina Masleše. Površina stana je 26 m2, nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima, lođa, protočna topla voda. Informatika je oko 7800 din. Mts Internet i kablovska su 2500 din. Kućni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 69.630 €, 26,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini bulevara Oslobođenja i socijalnog prodaje se odličan noviji ulični lokal u jednom nivou,hitno,brzo useljiv,cena dogovor. Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012 . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.400 €, 26,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26m² na odličnoj lokaciji – Nova Detelinara , idealna za izdavanje ili miran gradski život . Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ima lift , što ga čini pristupačnim i komfornim. Karakteristike: Površina: 26m² Sprat: 3 Lift: Da Terasa: Da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 44.300 €, 26,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru u mirnom delu grada. Zgrada je nova, stan je prazan i odmah useljiv. Odlična ponuda ! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 98.000 €, 26,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj odmah useljiv jednoiposobni stan, nalazi se u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, Zelenog venca i na desetak minuta hoda do samog centra grada. Pogodan kako za život tako i za izdavanje na dan ili na mesečnom nivou. Stan je uknjižen na 11m2, samo za kupce koji plaćaju iz....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 59.740 €, 26,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno projektovan stan od 26m² sa prostranom terasom, useljiv krajem 2025. godine, po odličnoj ceni. Stan nudi savršen spoj funkcionalnosti i komfora, idealan za život ili kao sigurna investicija bez dodatnih ulaganja. Ovo je prilika kakva se retko ukazuje – kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 89.610 €, 26,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Bulevaru Evrope. Uknjižen bez tereta, odmah useljiv po isplati. Bez ulaganja. Preporuka i kao investicija i za stanovanje. Odvojena kuhinja, prodaje se opremljen . 069/383-1007. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 26 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostrana i lepo sređena garsonjera na Sajmu Stan je idealan za jednu osobu. Stan se nalazi na 15 minuta hoda od centra Mesečni troškovi niski Useljiv odma ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 280 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem prelepu renoviranu garsonjeru - Rotkvarija !!! Ulica Vojvode Bojovića, 26m2, 280e odmah useljiv informatika oko 50e 2.sprat ima lift , ima terasicu pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPA GARSONJERA U STROGOM CENTRU STAN JE RENOVIRAN I OKRECEN USELJIV ODMAH U ULICI MITE RUZICA NA ORVOM SPRATU 26m2 NEMA TERASU CENA 00eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 46.150 €, 26,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov useljiv stan. Odlična gradnja i kvalitet, fenomenalna urbana vila na Sajlovu. Savršene strukture soba i prostorija. Grejanje u zgradi je podno - švajcarski ekološki sistem grejanje na struju - računi su za 30% povoljniji u odnosu na grejanje na gas (podesivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 290 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPA GARSONJERA SA PROSTRANOM TERASOM ULICA JANKA VESELINOVICA SPRAT 3 IMA LIFT KOMPLETNO NAMESTENA GREJANJE NA GAS U SEZONI INFORMATIKA 2.000din USELJIV OD 20.07.2025. CENA 290eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Dorćola, u mirnoj i tihoj ulici izolovanoj od buke i saobraćajne gužve, nadomak strogog centra grada, nalazi se ovaj jednosoban stan. Kulturni i zabavni sadržaji kao i bogata infrastruktura, čine ovu nepokretnost izuzetnim izborom za život. U neposrednoj blizini je Skadarlija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 1007826. Novi Sad, Novo Naselje – ulica Stanoja Stanojevića. Mali stan 26m2 – uknjžen, sa odvojeno spavaćom sobom. Perfektno organizovan, bez izgubljenog prostora. Prodaje se opremljen kompletnom kuhinjom – elementi sa sudoperom+tehnika, plakaom u sobi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 692)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>