• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što manji kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 što manji kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što manji kablovska

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što manji kablovska" pronađeno 17 244 nekretnina - prosečna cena 2.243 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 230 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renovirana garsonjera, nalazi se na odličnoj lokaciji preko puta Univerexporta i restorana Brka. Ispred zgrde se nalazi autobusko stajalište i ima dovoljno parking mesta. Garsonjera je potpuno opremljena i nameštena, u cenu zakupa ulazi i internet i kablovska. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namestena garsonjera,u sklopu kuce, jednoj studentkinji. Grejanje je etazno na gas, kablovska ,tv, wi fi, klima. Nema ves masinu . Blizu centra, autobuska stanica. Potreban depozit u iznosu jedne mesecne stanarine Na poruke ne odgovaram. Potreban depozit, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nova, neuseljavana garsonjera u pasažu u Jevrejskoj ulici, na par minuta laganog hoda od pešačke zone. Izdaje se potpuno nameštena. Grejanje i hlađenje na inverter klimu. Mali mesečni troškovi, plaćaju se voda i struja po utrošku. U stanu nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, Na upit, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renovirana nameštena garsonjera 19m2 na Satelitu blizu pijace. Stan je na 2 spratu bez lifta. Kauč na razvlačenje, tv,mašina za veš, klasičan šporet, klimatizovano. Useljivo od 01.09.2025. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 2200. Grejanje oko 2000. Nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Žarkovu od 20 m/2 sa terasom od 15 m/2 koju mozete i da zatvorite i pretvorite u stambeni prostor, stan je u prizemlju i u odlicnom stanju. Stan se trenutno izdaje a režije su oko 50 EUR. Odlican je za 1 osobu, topao zimi i hladan leti. Stan nije uknjižen. Cena: 45000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.100 €, 20,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova garsonjera, prodaje se nameštena. Grejanje je podno na gas, tako da su niski troškovi. Nalazi se nadomak centra, a u blizini su takođe megamarketi i autobuska stajališta, što predstavlja odličnu priliku i za izdavanje. Uknjižena nekretnina 1/1 uknjiženo na 20m2 u prirodi ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 355 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem garsonjeru u centru Beograda, poželjno zaposlenoj ženskoj osobi. Stan je u stambenoj zgradi, na trećem spratu, čist, renoviran, namešten, tehnički opremljen, sa terasom i grejanjem na struju. Moguć je dogovor o ceni. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru površine 20m2 koja se nalazi na sedmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja. Stan je uknjižen 1/1. Novija zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu i poseduje video nadzor. Stan se prodaje komplet namešten i idealan je za izdavanje. Lokacija na Bulevaru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 100.000 €, 20,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, savršena lokacija i odlična investicija. Funkcionalna i uknjižena garsonjera u mirnom i tihom kraju u u neposrednoj blizini stadiona Partizan. Stan se nalazi u Dinarskoj ulici, sa svom infrastrukturom neophodnom za svakodnevni život. Naselje je planski projektovano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 41.200 €, 20,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garosnjeru koja se nalazi u novijoj zgradi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Sama zgrada je odlično održavana. U blizini se nalazi sav sadržaj neophodan za život u vidu supermarketa, kafića, pijace Sam stan ne zahteva ulaganja, grejanje je podno na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera za izdavanje na atraktivnoj lokaciji u okolini Novosadskog sajma. Useljiva odmah. Stajalista linija 3, 8 i 11 su u blizini a Železnička i glavna autobuska stanica su na oko 10 minuta hoda. Stan je namešten i ima pogled na dvorište. Pet-friendly. Potreban depozit, Parking,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.300 €, 20,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 20 m2, u izgradnji, prizemlje stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi garsonjera, u sklopu koje su dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 14,77 m2, kupatilo 3,96 m2 i hodnik 1,89....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena nekretnina koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu.Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 54.590 €, 20,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u potkrovlju (6. sprat) stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Zgrada ima lift do 5. sprata, a zatim stepenište do potkrovlja. Uknjižen na 20m2 (realno ~24m², zbog kosina) U dvorištu zgrade postoji 7 parking mesta, samo za stanare zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera za izdavanje – širi centar, blizu Mašinskog fakulteta Lokacija: Blizina Mašinskog fakulteta / Poštanske štedionice, Tašmajdan Tip stana: Garsonjera Izdaje se: Namenjeno za jednu osobu, par ili studenta Opis: Izdaje se funkcionalna i prijatna garsonjera u mirnom i lepo povezanom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 79.000 €, 20,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Garsonjera je površine 20m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada je lepo održavana i kvalitetne gradnje PVC stolarija Potrebna su manja ulaganja Grejanje u stanu je na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Ilije Birčanina. Uknjižena, lepo održavana garsonjera koja se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope, Detelinarske pijace i velikog broja ugostiteljskih i trgovinskih objekata Ovaj stambeni prostor čini soba i kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u suturenu manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima i posle renoviranja neuseljavan. Površina stana je 20 m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 20,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog nameštenog stana na Adicama. Podno grejanj,uknjižen. Zgrada useljena 2022 godine. Odlična lokacija,blizina Futoškog puta i novog Lidla. Nova ugradna kuhinja i plakar,klima. Nekretnina je uknjižena kao garaža. Prodaje se isključivo za keš! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.410 €, 20,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najužem centru, među kafićima i restoranima, smeštena je ova simpatična garsonjera. Spremna je za totalni remont, pa u zavisnosti od želja vlasnika može poslužiti i za stanovanje i za posao ili i jedno i drugo. Može se proširiti za još 20m2, podizanjem krova. U svakom slučaju vrlo....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divčibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u centru grada u ul.Papa Pavla. Površina stana je 20m2,nalazi se na prizemlju Centralno grejanje,tv,veš mašina,klima Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno sredjen stan na odličnoj lokaciji. -Pripadajući parking za jedno ili više vozila -Centralna gradska lokacija -Potpuno sredjen i opremljen -Pogodan za poslovne aktivnosti Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera na TOP lokaciji, u centru Novog Sada u blizini pešačke zone, Kosovska - početak ulice, površine 20m 2 . Stan je potpuno namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Mali mesečni troškovi. Potreban depozit u visini kirije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Šafarikovoj ulici izdajemo manju,odmah useljivu garsonjeru. Odlična lokacija u centru grada. Nataša 060/4249772 Potreban depozit, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljujem garsonjeru u centru Novog Sada. Tv, klima, ves masina, kablovska, internet. Na petom spratu, lift do četvrtog sprata.Ukupno sa troskovima 350 eura. U troskove su ukljucene komunalije, struja, internet i kablovska tv. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA - SAJAM - oglašavamo izdavanje šarmantnog stana u potkrovlju zgrade na BULEVARU KRALJA PETRA. U osnovi je garsonjera sa poluodvojenom kuhinjom , a na galeriji se nalazi spavaći deo. Kompletno je nameštena i odmah useljiva. Depozit u visini zakupnine je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalna garsonjera u Novopazarskoj ulici, blizu Čuburskog parka i Kalenić pijace! Zamislite da živite na odličnoj lokaciji, sa svim što vam treba na dohvat ruke. Ova simpatična garsonjera nalazi se na prvom spratu zgrade i savršeno je raspoređena za udoban život. Stan....

 
 
 
  Stan, VRBAS, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Privatni smestaj -stan na dan u zgradi u strogom centru Vrbasa .Izdaje se za do 2 osobe. Poseduje sve za ugodan boravak. Gradsko centralno grejanje. Obezbedjen besplatan WiFi. Klima. Izdaje se iskljucivo za punoletne osobe. Zurke i okupljanja nisu dozvoljene. Cena nocenja 3.500 dinara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NOVORENOVIRANU GARSONJERU U CARA DUŠANA 70 ! 20 KVM, 5 SP., LIFT, TWC, OPTIČKI INTERNET, VM, KLIMA, SIGURNOSNA VRATA, INTERFON, VIDEO NADZOR, MINIMALNI KOMUNALNI TROŠKOVI, GREJANJE SE PLAĆA SE SAMO TOKOM GREJNE SEZONE, UGOVOR CENA 220 EVRA, DEPOZIT 100 EVRA Tel. 061/1517409....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera s odvojenim kuhinjskim delom, u centru, u blizini Futoske pijace. Placanje mesecno. U cenu nisu ukljucene rezije. Dobra izolacija. Prednost imaju zaposlene ženske osobe. Potreban depozit, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Izdaje se garsonjera – Futoška ulica 🔹 Lokacija: Odlična pozicija u blizini svih važnih sadržaja 🔹 Tip nekretnine: Garsonjera 🔹 Nameštaj: 🛋️ Potpuno nov nameštaj 🔹 Internet i kablovska: 📶📺 Uključeni u cenu 🔹 Grejanje: 🔥 Centralno grejanje 💰 Cena zakupa: 300€ (uključeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namestena garsonjera kod Vukovog spomenika iza Beogradske poslovne skole. Opremljena svim aparatima i potrebnim priborom. Spavaci deo se odvaja od kuhinjskog kliznim vratima.Dodatni troškovi su oko 5000 din.mesečno. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 53.800 €, 20,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Мирна , изолована, тиха гарсоњера у згради са два лежаја, код ОШ Д.Обрадовић, Западно окренута. Потпуно опремљена. Додатно:Остава од 40м2. За запослене женске особе или студенткиње Три градске аутобуске линије поред зграде. Недалеко аутобус бр. 13 за факултете. У згради Универекспорт....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 629)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>