• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eur - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eur - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eura do 2400 eura/m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 300000 eura do 2400 eura/m2 što manji" pronađeno 157 nekretnina - prosečna cena 1.938 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100406 - Uknjižen dvoiposoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na Top Lokacijistan se nalazi u zgradi novije gradnje na Drugom spratu ulićne orijentacije,gleda na Bulevar ima Lepu Terasugrejanje je centralno gradskozgrada ima Lift više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 53 m², smešten na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, u srcu Grbavice, na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara. Ovaj stan pruža mogućnost lakog prilagođavanja potrebama stanovanja ili poslovanja. Klimatizovan je i poseduje terasu. Nalazi se u samom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 117.000 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan od 53 m2 na Grbavici. Odlična lokacija, Bulevar Cara Lazara 96, stan je na 2 spratu od 5. Cena povoljna! Uknjižen 1/1. Gleda na prodavnicu Maxi.U blizini su skole, vrtici, pijaca, TC, centar. Moze se pregraditi spavaca soba zidom, sada je pregradjena staklenim zidom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 53,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Stare Detelinare, idealan kako za porodični život, tako i kao investicija. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. U pitanju je komforan dvosoban stan, sa izuzetnim potencijalom – uz određena ulaganja moguće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100855 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može dobiti jedna dečija soba). Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, klasičan dvosoban stan koji se lako može adaptirati u dvoiposoban, 53m2 +6m2 terase+++ Agencijska oznaka-1064007 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 111.250 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana koji se nalazi u mirnom kvartu, bogatom zelenilom i sa dosta parking mesta. Izuzetno svetao stan, sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, prostrane spavaće sobe, kupatila, hodnika i ostave. Stan poseduje terasu površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u starijoj zgradi, u naselju Durlan, u neposrednoj blizini restorana Lion. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju, idealnom za život, naročito za porodice sa decom, u neposrednoj blizini se nalaze pošta, osnovna škola, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53m2, po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 54,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje 54 m2 na drugom spratu sa liftom dvosoban stan klasičnog rasporeda -u sve prostorije se ulazi iz hodnika,kuhinja je fizički odvojena ,lepa veća terasa koja gleda na dvorišnu stranu i zelenilo .Stan se prodaje sa većinom nameštaja koji je rađen po meri. Cena dogovor..Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.000 €, 54,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara.Prodaje se dvosoban stan od 54m2 ,na odličnoj lokaciji -kod Detelinarske pijace.Stan se nalazi na drugom spratu,zgrade renomiranog investitora i poseduje dve sobe ,odvojenu kuhinju sa ostavom ,kupatilo,hodnik i terasu. Prodaje se sa stvarima. Uknjižen i može i kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 109.560 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan, Novo Naselje. Šarengrad. Uknjižen. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada nema lift. Cena je 1900eur/m2 + 3% agencijske posredničke naknade. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću, kupatilo i terasu. Za više informacija pozovite: 0668442233.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 140.000 €, 56,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112239, II/V, terasa, uknjižen. Prodajem klasičan dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je odličan za život a može i za kancelarije, ordinacije,biroe i dr. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 72.100 €, 56,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan višenamenski lokal u biznis centru u srcu grada Novog Sada. Uknjižen 1/1 na prodavca. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovnog objekta i ima 56m2. Kvadratnog pravilnog oblika, poseduje i malu ostavicu pregradjenu u uglu prostorije kao i dva dupla prozora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.700 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je troiposoban namešten stan uknjižen na 57 kvadrata a korisne površine 70 m2 na drugom spratu na Telepu u blizini limana IV,.Atraktivan , praktičan dupleks ima na donjem nivou hodnik predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinju, terasu 6 m2, spavaću sobu, stepenice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107291, II/, lift, telefon, terasa, uknjižen, tavan, ostava. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje, Protočna, topla voda, Biciklana,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEZ AGENCIJA!!! Prodajem ili menjam za veći, uknjižen, dvosoban stan na Novom naselju (deo ŠONSI). Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.000 €, 58,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116128, II/II, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, ostava. Dvoiposoban nov stan sa novim nameštajem pravljenim po meri. Grejanje na gas, centralna klima inverter ( svaka soba ima svoju jedinicu ). Uz stan moze da se kupi i garaža (15.000e) u suterenu, lift ide iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.370 €, 59,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Prodaja dvoiposobnog stana – Telep – 59m² – 2. sprat – Nov i neuseljavan 🏡✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep , u ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 59m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade novije gradnje. 🏗️ Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep uknjižen dvosoban stan 60m2 na Detelinari. Stan je na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Ima dve komforne sobe, trpezariju , kuhinja sa ostavom , dve terase i kupatilo. Takodje poseduje i podrumsku prostoriju. PVC je svuda postavljen osim u trpezariji. Dobar raspored....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 85.000 €, 61,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna prilika da postanete vlasnik odličnog stana koji se nalazi u stambenoj zgradi na drugom spratu sa pogledom na Dunav, otprilike 15 minuta vožnje do autoputa. Stan je potpuno renoviran, uključujući elektricne i vodovodne instalacije. Na zgradi je u toku uredjivanje fasade. Možete....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.900 €, 61,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u Vrdniku 62m2. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri. Uknjižen je 1/1 i moguća je prodaja putem kredita. Kompletno je renoviran i potpuno spreman za život ili izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na 100-200 metara od centra, parka, prodavnica, ambulante,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 86.000 €, 62,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban namešten stan od 62m2 na drugom spratu. Može zamena za manji stan u Pančevu Terasa, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, drugi sprat, dvorišno orijentisan, ima lift, ima terasu. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižen, bez tereta. U cenu uračunata agencijska provizija. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100087 - Uknjižen dvosoban komplet renoviran odmah useljiv stan na Bulevaru blizu železničke stanice. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i prostranog predsoblja. Postoji ustakljena prostrana terasa sa pogledom na dvorište.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, kompletno renoviran dvosoban stan 63m2, na 2.spratu, lepo održavane zgrade sa dva lifta, na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave.,.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007297.Prodaje se renoviran, prostran dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom nadomak železničke stanice u Novom Sadu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase. Urbana lokacija sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061993 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , terasa . KONTAKT OSOBA SVETLANA....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098841 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , velika terasa . KONTAKT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju,dvostrano je orijentisan,svetao je i funkcionalan,stan ima odvojenu kuhinju,terasu,grejanje je centralno gradsko.OBAVEZNO POGLEDAJTE. više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 157)

<< <1 2 3 4> >>