• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 350.000 €, 110,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte, Lidl-a i Cvijićeve ulice, a na desetak minuta od Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na šestom spratu uredne i održavane zgrade sa novim liftom. U blizini su i ostale znamenitosti starog grada....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 201.000 €, 110,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Kragujevcu, u naselju Pivara. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa tri sprata i prostire se na 110 m². Ovaj moderno opremljen stan odlikuju svetlost i prostranost, što omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Raspored prostorija pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 249.000 €, 110,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar grada – Drinčićeva ulica | Jedinstven salonski stan | 110m² | Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Na prodaju jedinstven salonski stan u Drinčićevoj ulici, u neposrednoj blizini BITEF teatra, u samom centru grada. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno četiri....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu, mirna ulica, (slepa) porodično stanovanje. (nije za investitore) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Admirala Geprata Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132318, 4a, klima, terasa(3), parking, dvoriste/basta. Prodaje se renovirana cetvorosobna vikend kuca na samoj obali Dunava, nadomak Beograda i Panceva. Na placu od 4 ara, okruzenom zelenilom i sa direktnim izlazom na reku, nalazi se uredjeno porodicno imanje idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 109 m², uknjižen 1/1, koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Postoji mogućnost podele stana na dve stambene jedinice. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, dve kuhinje, dve terase i prostranog dnevnog boravka. Jedan deo....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 108,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Toplo preporučujemo oazu mira na odličnoj lokaciji na Goču, u starom vikend naselju, Stanišinci: uknjiženu kuću na tri nivoa, korisne površine 84 m2, građevinske 108 m2 na ograđenom placu od 4.5 ari. Prava retkost i posebna vrednost je što plac krasi 26 jela i više stabala voća (kruška,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Kačićeva Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110 m2 zadnjih 7 dana (2200)
  • oglasi.rs do 110 m2 (49572)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>