• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 160000 eura

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 160000 eura" pronađeno 181 nekretnina - prosečna cena 2.173 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan u strogom centru grada u ulici Strahinjića Bana u zgradi starije gradnje sa malim liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 41m2, sa grejanjem na struju (centralno grejanje isključeno). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 129.900 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije odličan komplet opremljen jednoiposoban stan u Tekelijinoj ulici u mirnom delu Podbare na svega 15 ak minuta hoda do Centra grada i u blizini svih bitnih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113286, II/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju komforan jednoiposoban stan, povrsine 43m* Nalazi se na drugom spratu bez lifta u ulici Cara Dusana . Useljena 2012godine Mesecni troskovi, izuzetno mali. Odvojeno grejanje na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 118.450 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan jednosoban stan, koji se lako može adaptirati je dvoiposoban..Na dva minuta hoda od Bulevara Oslobođenja, SUP a, na 5 minuta od Sajma+++Agencijska oznaka stana 1101135, Novi Sad, Stranica, 43 m2, jednosoban ( lako u jednoiposoban), drugi sprat. Odličan komforan jednosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama, novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava. Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119722, II/, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama , novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava.Ovaj kompleks čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 43 m², u urbanoj vili novije gradnje (2025), na mirnoj lokaciji u Adicama, u blizini naselja Kamenjar i svega nekoliko stotina metara od Dunava. Stan se nalazi na drugom spratu (iznad su stanovi u potkrovlju), u okviru zatvorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama ,novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava. Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama , novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava.Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na 200 m udaljenosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep nov stan, do sada neuseljavan sa parkingom u dvorištu. Stan se nalazi u potezu ulice Kopernikova. Stan se nalazi na drugom spratu i deo stana je pod kosinama, te ima površinu poda od 56m2, a uknjižen je na 43m2. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100837. Novo Detelinara, dvosoban, 45m2, dobrog rasporeda i sobnosti, na drugom spratu. Prednost parking u dvorištu zgrade. Prostran stan, ulično orijentisan, u neposrednoj blizini Sajma. Sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe koja izlazi na terasu, odvojene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana sa parking mestom, na Novoj Detelinari.Može i zamena za manji stan, isključivo u prizemlju i doplata.Stan se nalazi na drugom spratu i odličnog je rasporeda prostorija, iako je 45m2 stiče se utisak mnogo većeg prostora. Poseduje dve komforne sobe, odvojenu....

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 53.000 €, 45,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Rušnju, na drugom spratu u blizini se nalaze svi infrastrukturni ojekti, prodavnice, stanica, škola, Dom zdravlja, pošta. Stan je prazan i brzo useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, soba, kupatilo, lođa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Grbavica, idealan za život ili izdavanje. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupovinu. Stan je svetao, ulično orijentisan, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.290 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar oslobodjenja, 46m2, idealan i za izdavanje+++ Agencijska oznaka-1062546 Na prodaju uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene sobe, uvučene kuhinje, kupatila i zastakljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 146.260 €, 46,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007057Odličan dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu poslovne zgrade locirane na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Uknjižen 1/1. Stan je pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija, pozovite na 060/141-68-69. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.700 €, 46,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam/Nova Detelinara. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u ulici Janka Veselinovića. drugi sprat, lift, terasa, parking mesto u dvorištu zgrade. Stan je kompletno renobiran prošle godine i opremljen novim nameštajem. Komforna spavaća soba – staje francuski ležaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.940 €, 46,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA*.Prodajemo u srcu Južnog Telepa Uknjižen Jednoiposoban stan 46 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je svetao i funkcionalan kompletno je Renoviran nalazi se na Drugom spratu u manjoj zgradi ulične orijentacije,poseduje Dnevnu sobu sa odvojenom kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, terasom, kupatila i predsoblja. Lep porodični stan ,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican dvosoban stan bez ulaganja.+++ Agencijska oznaka stana 1052222, Detelinara. Prodajem dvosoban stan na drugom spratu , bez ulaganja. Stan ima predsoblje, kupatilo, kuhinja odvojena sa trpezarijom., dnevna soba i spavaca soba. Polozaj stana je dvorisno, svetao i lepo sredjen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 120.510 €, 47,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan stan, polunamešten na drugom spratu sa liftom, sa terasom koja je zatvorena PVC stolarijom. Nalazi se u blizini Lidla i Železniče stanice. Uknjižen, moguća kupovima putem stambenog kredita. U dvorištu se nalazi parking za stanare. Postoji mogućnost kupovine garaže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.900 €, 47,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!POVOLJNO!!! Predivno očuvan dvosoban stan starije gradnje na Detelinari.U stanu je kompletno zamenjena i postavljena nova PVC stolarija.Stan je na drugom spratu kvalitetno građene stare zgrade i do njega je dovoljno lagano popeti se i bez lifta, nije poslednji sprat, okružen je....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 146.260 €, 48,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Strukturno je lepo raspoređen pa pruža komfornost, udobnost i slobodu korišćenja prostora. Nalazi se na 2. spratu u zgradi sa liftom. Odličan za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjižen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOŽE KREDIT ZA MLADE! Stan se nalazi na drugom spratu u urednoj zgradi sa ukupno četiri sprata. Potpuno je renoviran – od poda do plafona – i ne zahteva dodatna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom srcu Zlatibora Na izvanrednoj poziciji na samo 200m od jezera i trga, u neposrednoj blizini početne stanice Gondole, Avantura parka, skijališta Obudojevica i niza drugih sadržaja u ponudi Zlatibora Lokacija stana predstavlja dodatnu prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 49,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007588. Komforan dvosoban stan površine 49m2, koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu - Branka Bajića. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija, fizički odvojene kuhinje, odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.850 €, 50,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063766 - Uknjižen dvosoba stan na Grbavici blizu Liman pijace, škole i vrtića. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Dvostrano orjentisan u mirnijoj ulici sa malo saobraćaja. Drugi sprat, lift, centralno grejanje. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, dvosoban, uknjižen stan 50m2 na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 2. sprat, lift u zgradi. Stan je u dobrom stanju, ima terasu sa hladnom ostavom, gleda na dvorište-mirna strana, nameštaj ostaje. Mogućnost parkinga u dvorištu. Cena 128 750eu - DOGOVOR.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120162, II/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan namešten dvosoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom i uknjižen je. Zgrada je novija i stan ima dve terase. U blizini je Lidl kao i autobuske linije. Odličan za život. Telefon. Više....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban namešten stan površine 50m2 u Centru. Uknjižen. Drugi sprat. Ima terasu. Odlična lokacija, strogi Centar, na 300m od Gradske kuće. Idealno i kao investicija za iznajmljivanje. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063558 - Uknjižen dvosoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100406 - Uknjižen dvoiposoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.470 €, 53,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Na prodaju dvoiposoban stan – Grbavica, Novi Sad 🏙️ Prodaje se dvoiposoban stan od 50m² , smešten na 2. spratu zgrade sa liftom , na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica . Stan je uknjižen 1/1 i odmah slobodan , što omogućava brzo useljenje i sigurnu kupoprodaju ✅. 🛋️ Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 145.230 €, 53,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u NOVOM SADU, LIMAN 1 površine 53m2. U blizini Štranda, Promenade, Keja, fakulteta, osnovne škola i vrtića. Savršena lokacija. Odličan raspored prostorija. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Renoviran je i ne zahteva dodatna ulaganja. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na Top Lokacijistan se nalazi u zgradi novije gradnje na Drugom spratu ulićne orijentacije,gleda na Bulevar ima Lepu Terasugrejanje je centralno gradskozgrada ima Lift više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 181)

<< <1 2 3 4 5> >>