• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 uknjižen zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 100 m2 uknjižen zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 uknjižen zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 uknjižen zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

u dobroj odrzavanoj zgradi, gradjenoj posle 2000 god, uknjižen kao jedan stan, ali su od njega, još u izgradnji napravljene dve zasebne celine: jedan 54m i drugi 45m. U dvorištu zgrade obezbeđen parking mesto( koje ulazi u cenu). Mogućnost kupovine preko stambenog kredita. ag provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 97,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan 87m2 u mirnom delu Petrovaradina, u ulici Trandžamentska 26. Stan je izuzetno komforan i poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve terase, dve spavaće sobe, kupatilo i ostavu. Takođe stanu pripada parking mesto koje se nalazi ispred objekta. Grejanje....

 
 
 
  Stan, JADRANSKA, 136.000 €, 94,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Misa - Jadranska 3. 0, 94m2, tri terase, 1/2, CG/GAS, telefon, interfon U ponudi stan na prvom spratu porodične zgrade, koja se sastoji od suterena, prizemlja, sprata, potkrovlja i tavana, a ima ukupno 5 stanova (bez tavana). Stanovi su etažirani i uknjiženi. Površina placa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo prelep, trosoban svetao i konforan stan kod Liona u mirnijoj ulici Nalazi se u novijoj kvalitetnoj zgradi sa interfonom i bešumnim liftom Stan je uknjižen na 83m2, plus tri terase površine 17 m2 pristupačne iz svake prostorije Nalazi se na petom spratu Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.000 €, 100,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun Polje – uknjižen dupleks u uređenom naselju Na prodaju uknjižen dupleks smešten u mirnom i uređenom naselju u Zemun Polju. Nekretnina se nalazi u sivoj fazi, što budućem vlasniku pruža mogućnost da završne radove i uređenje enterijera prilagodi sopstvenim željama i potrebama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 489.000 €, 99,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Botanička bašta - Vojvode Dobrnjca lokal, 99m2, prizemlje, CG, podno grejanje, tri klime, internert, alarm, sigurnosne kamere, izlog Prodaje se moderan, luksuzan i opremljen lokal ukupne površine 99 m² (92 m² uknjiženo + 7 m² stakleni podest), sa dva ulaza i reprezentativnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Arsenija Čarnojevića 4. 0, 95m2 (terasa 4m2), CG, dva lifta, 12/15, interfon, podrum U prilici smo da vam ponudimo izuzetan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u Bloku 37. Stan se nalazi se na 12. spratu od ukupno 15, u izuzetno uredno održavanoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100 m2 uknjižen zadnjih 7 dana (820)
  • oglasi.rs do 100 m2 uknjižen (6765)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>