• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje pala cena

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 179.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada Stan je po strukturi trosoban, površine 89 m2 sa terasama. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 193.500 € na 167.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 167.000 €, 86,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 193.500 €
01.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni lokal površine 86 m, smešten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade na Novom Beogradu, Blok 61, u ulici Jurija Gagarina, jednoj od najfrekventnijih i poslovno najatraktivnijih ulica ovog dela grada. Lokacija je okružena velikim brojem stambenih zgrada i poslovnih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 73m2, terasa, pr/6, 2 mokra čvora, CG U ponudi na Novom Beogradu kod Studentskog grada, izvorno trosoban adaptiran u troiposoban stan. Uknjižen na 73m2, na prizemlju od ukupno 6. Centralno grejanje, terasa, interfon, 2 mokra čvora. Istočne orijentacije, ima prirodne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 185.000 € na 178.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 178.000 €, 58,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 185.000 €
19.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Trosoban stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata. Dvostrano orijentisan u izvornom stanju, vrlo lepo osvetljen sa pogledom većim delom na ulicu, bočno na ulaz u zgradu. Stan čine: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, velika dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan poseduje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 127.000 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
10.04.2026 - 127.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 154.300 € na 151.410 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 151.410 €, 49,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.300 €
26.04.2026 - 151.410 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan dvosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na viskom prizemlju....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 185.000 € na 169.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 44,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 185.000 €
21.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu ulice Svetozara Markovića, između Njegoševe i Krunske. Ova epicentralna lokacija je infrastrukturno kompletno razvijena, pa se sve što je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 185.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, BEOGRAD, Slavija, 169.000 €, 44,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
22.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetozara Markovića, dva studio apartmana U ponudi su dva potpuno odvojena i potpuno nameštena studio apartmana ukupne površine 42m2 (18m2+24m2). Smešteni su u prizemlju manje stambene zgrade s vlastitim ograđenim dvorištem. Idealno za investiciju - oba apartmana imaju aktivne najmove....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 124.900 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu grada, u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj šarmantni salonski stan od 30 m². Smešten u prizemlju kvalitetne zgrade stare gradnje sa liftom i video-nadzorom, idealna je prilika za sve koji žele da žive u prestižnom delu Beograda ili da investiraju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 70.040 € na 66.550 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 66.550 €, 17,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.040 €
10.04.2026 - 66.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ulični lokal površine 17 m², smešten u prizemlju zgrade u samom srcu Novog Sada. Lokal ima izuzetno povoljnu poziciju, sa izlazom na dve prometne ulice, što obezbeđuje odličnu vidljivost i frekvenciju prolaznika. Prostor je u uobičajenom stanju i poseduje centralno grejanje,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100 m2 prizemlje centralno grejanje pala cena (27)
  • oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje (131)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>