• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje do 220000 eura pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 prizemlje centralno grejanje do 220000 eura pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 185.000 € na 178.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 178.000 €, 58,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 185.000 €
19.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Trosoban stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata. Dvostrano orijentisan u izvornom stanju, vrlo lepo osvetljen sa pogledom većim delom na ulicu, bočno na ulaz u zgradu. Stan čine: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, velika dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan poseduje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 185.000 € na 169.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 44,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 185.000 €
21.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu ulice Svetozara Markovića, između Njegoševe i Krunske. Ova epicentralna lokacija je infrastrukturno kompletno razvijena, pa se sve što je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 185.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, BEOGRAD, Slavija, 169.000 €, 44,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
22.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetozara Markovića, dva studio apartmana U ponudi su dva potpuno odvojena i potpuno nameštena studio apartmana ukupne površine 42m2 (18m2+24m2). Smešteni su u prizemlju manje stambene zgrade s vlastitim ograđenim dvorištem. Idealno za investiciju - oba apartmana imaju aktivne najmove....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 235.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 240.000 €
15.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan porodični stan na Banovom brdu – ulica Žarka Vukovića Pucara U ponudi je funkcionalan i prostran stan od 71m², smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje, u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Banovog brda. Struktura stana: tri spavaće sobe dnevni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100 m2 prizemlje centralno grejanje do 220000 eura pala cena zadnjih 14 dana (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>