• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 što manji uknjižen - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • oglasi.rs do 100 m2 što manji uknjižen - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 što manji uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 što manji uknjižen" pronađeno 6 447 nekretnina - prosečna cena 2.561 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 134.400 €, 32,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, 32m2 + 5m2 terasa. Niski mesečni troškovi, TA grejanje. Pogodan za život i za izdavanje. Na odličnoj lokaciji, za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 72.100 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dva ulična lokala, jedan pored drugog, svaki po 16m2, ukupno 32m2. Uknjiženi. Bez tereta. Pogodni a različite delatnostii. Centar grada, blizina glavne pošte, Trga mladenaca, nedaleko od Futoške pijace. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 79.000 €, 32,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93596, VPR/, lift, telefon, podrum, ostava. Prodaje se jednosoban stan na Novom Naselju, u blizini crkve. Nalazi se na četvrtom spratu dobro održavane zgrade, sa liftom. Stan je uknjižen na 30 m², što je ujedno i grejna površina. Dvorišno je orijentisan, svetao i miran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.000 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122285, 0.4a, spratna, terasa, uknjižen. Prodaje se vikendica na Kamenjaru 1 , oaza mira i prirode, drugi red od Dunava. Odlična lokacija, uknjižena 1/1. Svi papiri čisti. Struja i voda gradska. Gas pored placa. Tri sobe, kupatilo. Tavan. Bunar, šupa i roštilj. Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

~GARSONJERA U BLIZINI CENTRA~ Na prodaju garsonjera od 32 kvadrata. Nalazi se na odličnoj lokaciji na 10 minuta od centra grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, kupatila i terase sa ostavom. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija nas pozovite Ag. šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u zgradi novijeg datuma. Nalazi na lokaciji koja govori sama za sebe. U blizini sve neophodno za život. Sam stan je uknjižen na vlasnika 1/1 bez tereta. Ne zahteva ulaganja, izuzetno je održavan, nalaze se blage kosine koje ne remete funkcionalnost. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 33,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom i kupatilom. U prirodi ima 46m2. Lepo osvetljen sa velikim prozorima u spavacim sobama i posebnim ulazom. U blizini svih potrebština, marketa, srednje i osnovne skole, vrtića Odličan kako za zivot, tako i za poslovni prostor. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98451, I/IV, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 148.000 €, 33,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, nalazi se 1.5 stan, odmah useljiv, uknjižen na 33 m2. Predratna zgrade iz 1922 godine. Stan se sastoji iz dnevne sobe koja je na samom ulazu u stan, kuhinje, trpezarije, kupatila i spavaće sobe. Prednost ove nekretnine je što može biti odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze i uknjižen 1/1 kao stan . Sastoji se od dva nivoa . U donjem nivou je kuhinja, mali dnevni boravak i stepenište za gornji nivo . Gore su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 98.880 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep jednosoban stan na Bulevaru. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je odvojena i ima prirodnu ventilaciju, kupatila, ostave i terase. Orijentisan je dvorišno tako da se sa terase pruža pogled na zelenilo. Oko zgrade uvek ima mesta za parkiranje. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru grada na prodaju odličan jednosoban stan. Nalazi se u blizini Trga republike, Knez Mihailove, Terazije Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, ostave i sobe što čini ukupno 33m2. Nalazi se na VIII spratu, zaklonjen od gradske buke, sa pogledom na dvorište.....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 46.400 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u centru Sremskih Karlovaca. Stan je na odličnoj lokaciji sa dobrim rasporedom. Potrebno je kompletno renoviranje. Na skici se nalazi idejno rešenje za buduće vlasnike. Stan je uknjižen, vlasnik 1/1 Agencijska šifra 1012083 Kontakt 0652813133 0652813132 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 148.000 €, 33,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, renoviran, bez ulaganja. Uknjižen na 33m2 korisne površine, mereno ima 35m2. Svetao, u vrlo lepo održavanoj zgradi. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Okrenut je ka dvorištu. U mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji. Pogodan za život i kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 79.570 €, 33,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija ! Odličan uknjižen jednoiposoban stan u novijoj zgradi u prelepoj ulici punoj zelenila. Maksimalno je iskorišten prostor i deluje da ima više kvadrata. U ceni ostaje komplet kuhinja sa tehnikom, klima, cipelarnik u hodniku, kao i plakari u dnevnoj i spavaćoj sobi. U ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam se izuzetno funkcionalan stan na vrlo popularnoj lokaciji, u blizini Novosadskog sajma. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom koja fizički može da se odvoji jer ima prirodnu ventilaciju, odvojen spavaći deo, kupatilo. Odlično održavan. Stan uvučen od gradske buke....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 82.400 €, 33,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam višenamenski lokal koji je u funkciji apartmana na Limanu 4. Lokal je uknjižen na vlasnika 1/1 i poseduje sanitarni čvor,kupatilo i veliki prostor od skoro 25m2 koji se koristi kao "dnevni boravak". Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. .