• GoHome Professional
oglasi.rs centralno grejanje do 170000 eura 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs centralno grejanje do 170000 eura 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs centralno grejanje do 170000 eura 50 m2

  • Za upit "oglasi.rs centralno grejanje do 170000 eura 50 m2" pronađeno 95 nekretnina - prosečna cena 1.712 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan na kod Bulevara oslobođenja u ul.Braće Ribnikar,dvorišno orijentisan. Površina stana je 50m2,nalazi se na 3 spratu u zgradi sa 3 lifta. Stan se sastoji od:Dnevne sobe,kuhinje,2 spavaće sobe,kupatila i terase. Centralno grejanje(plaća se po utrošku),tv,veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.850 €, 50,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100614 - Uknjižen dvosoba stan na Grbavici blizu Liman pijace, škole i vrtića. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Dvostrano orjentisan u mirnijoj ulici sa malo saobraćaja. Drugi sprat, lift, centralno grejanje. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs centralno grejanje do 170000 eura 50 m2'
50.000 €
85.000 €
118.450 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban moderno opremljen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla sa pogledom na Frušku goru. Površina stana je 50m2, nalazi se na 5 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Centralno grejanje, tv, veš mešina,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban delimično opremljen stan kod Sajma u ul. Branka Bajića. Površina stana je 50m2, nalazi se na 1 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Centralno grejanje, klima Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan od 50 m2 u visokom prizemlju. Izdaje se i prazan za poslovni prostor. Centralno grejanje, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Potreban depozit, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BATAJNICA, 280 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten jednoiposoban stan u Batajnici. Stan ima 50m2. Centralno grejanje se plaća zimi 70 evra. Telefon: 0631290999 Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, izdaje se jednoiposoban stan od 50m2, u dobrom stanju. Na petom je spratu od sedam. Stan poseduje centralno grejanje, i izdaje se kompletno namešten. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601 licenca br. 593 www.princenekretnine.com....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski ulični lokal na Novoj Detelinari. Površina lokala je 50m2, sa 2 ulaza Centralno grejanje, klima,2 toaleta Useljiv 01.10. Kontakt 0658888080 Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Sime Matavulja. Predstavljamo nov, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u stambenoj zgradi visokog kvaliteta gradnje. Nalazi se na lepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope, Ribarskog ostrva. Ovaj svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban moderno opremljen stan kod Sajma u ul.Mičurinovoj. Površina stana je 50m2,nalazi se na 3 sptatu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od:Dnevne sobe,kujinje,spavaće sobe,kupatila i hodnika. Stan nema terasu. Centralno grejanje,tv,veš mašina,klima,sigurnosna vrata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.500 €, 50,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje stan u okviru Beograda na vodi Stan se nalazi u BW Metropolitan zgradi na početku bulevara Vudroa Vilsona Odlična pozicija u blizini Savskog trga i Promenade, ali i ostalih Stan ima 50,42 m2 (od čega 45m2 čini unutrašnja površina stana, a....

 
 
 
  Stan, RUMA, 51.500 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 50 m² kod Doma zdravlja, 5. sprat, zgrada bez lifta. Stan je istočno orijentisan, dogradnja iz 1994. godine. Raspored: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo i hodnik. Parket, centralno grejanje, niski troškovi. Uz stan se dobija i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 3. spratu zgrade, po strukturi jednoiposoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Centralno grejanje. Odlicna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv dvosoban stan površine 50 m², na 3. spratu, u luksuznoj novogradnji u mirnom okruženju u blizini Banjice i Banjičke šume. Osnovne karakteristike: stan je potpuno namešten sa svim potrebnim nameštajem i uređajima, klimatizovan, sa centralnim grejanjem, aluminijumska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan kod Bulevara osloboɗenja u ul. Kosančić Ivana. Površina stana je 50m2, nalazinse na 4 spratu, dvorišno orijentisan u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa kuhinjom,2 spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Centralno grejanje, tv,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan kod Spensa za Poslovne delatnosti ili stanovanje. Površina stana je 50m2, nalazi se na 1 spratu poslovno-stambene zgrade. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kuhinja je opremljena sa kuhinjskim elementima i belom....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična vikend kuća novije gradnje. Kuća ima odličan pogleda sa još boljom pozicijom. Kuća poseduje vodu, struju, centralno grejanje na gas, bez ikakvih ulaganja. Nekretnina koju vredi pogledati. Za više informacija, kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 144.000 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje. U stanu je centralno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.000 €, 51,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Prozivci niže spratnosti, centralno grejanje, podovi laminat i keramika, uknjižen. Terasa.

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 73.950 €, 51,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 51 kvadrat, lepog rasporeda na trećem spratu zgrade sa liftom. Kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 166.700 €, 49,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan dvosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Ulično orijentisan. Pozicioniran na III spratu objekta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na Adicama. Sve novo po meri radjeno. Stan se prodaje bez nameštaja, ukoliko neko želi može i sa nameštajem. Terasa pokrivena i poluzatvorena sigurnosnim zatamljenim staklom. Parketi,blind vrata,sobna vrata profesional s zvučnom zaštitom, 2 inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 172.980 €, 49,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 71.050 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, jednoiposoban stan, 49 kvadrata, lepog rasporeda na trećem spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 112.200 €, 51,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Prelep stan od 51m2 u centru Kragujevca, na 2, 3 i 4 spratu. Centralno grejanje, bosalova vrata, najkvalitnija stolarija-aluminijumska, invertne klime, kuhinja sa prozorom, najkvalitetniji hrastov parket. Stepenište....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 73.950 €, 51,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 51 kvadrat, lepog rasporeda na drugom spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061942 - Uknjižen dvoiposoban stan u blizini policije i Centra za socialni rad. Postoje dve spavaće sobe, dnevni boavak kuhinja i trpezarija. Centralno grejanje, KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Limanu 4 u ul. Balzakovoj. Površina stana je 49m2, nalazi se na 5 spratu u zgradi sa lifrom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima, protočna topla voda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOIPOSOBAN STAN NA JULINOM BRDU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 500 EURA Lokacija: Beograd, ul Siniše Stankovića, sprat 2/3 Površina: 51 m2 Struktura: Sređen dvoiposoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: - dnevnog boravka sa trpezarijom; - kuhinje;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban stan u zgradi ABC marketa, u blizini sajma. Stan na drugom spratu, nenamešten, ima ugrađene kuhinjske elemente i klima uređaj. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, ostave u stanu i velike terase od 6 kvm. Gradsko centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 49,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Uknjižen, komforan dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. U blizini škole, vrtića, Limankse pijace, TC Promenada, doma zdravlja Ovaj stambeni prostor čine prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 73.950 €, 51,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 51 kvadrat, lepog rasporeda na prvom spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 49,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Miljakovac, Čelebićka ulica. Renoviran, dvoiposoban dupleks na petom spratu u zgradi bez lifta, površine 49m², uknjiženo 34m². Centralno grejanje, klima. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorenekupoprodajne cene. Miljakovac, Celebićka street. Renovated, two-and-a-half-bedroom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s554 Na prodaju je namešten stan površine 51 m², koji se nalazi u strogoj zoni centra Mladenovca, na odličnoj lokaciji – nadomak prodavnica, pijace, prevoza, kafića i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan ima izuzetno lep i funkcionalan raspored, a svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 49,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 49 m², koji je izvorno bio dvoiposoban, na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica, u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je kompletno opremljen i useljiv bez potrebe za....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Grbavici u ul. Gogoljevoj. Površina stana je 40m2, nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 48,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 uknjižen stan na idealnoj lokaciji u modernom zemunskom naselju. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva ulaganja. Idealno i za život i kao investicija. Stan se prodaje namešten, velik ukrasni akvarijum i televizor 70 inča uz doplatu. Jugoistočna orijentacija. Odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Detelinari u ul. Filipa Filipovića. Površina stana je 52m2, nalazi se na 2 spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, odvojene kuhinje, ostave, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 95)

<< <1 2 3> >>