• GoHome Professional
oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 renov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 renov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 renovirano barem 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 renovirano barem 60 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 923 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 87000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 88.000 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izvanredan dvosoban stan smešten u srcu Sremske Mitrovice. Stan je površine 60m2 i po strukturi je dvosoban. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade koja ima ukupno sedam spratova, pružajući izuzetan nivo privatnosti i udobnosti. Prostor je odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 renovirano barem 60 m2'
70.000 €
71.000 €
108.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan na Dedinju, u neposrednoj blizini Ambasador parka i Britanske internacionalne škole. Stan je svetao sa odličnim rasporedom i nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje. Karakteristike stana: Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.400 €, 68,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep trosoban stan u Dragiše Brašovana, blizu fakulteta i Promenade. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, terasu, kupatilo, odvojen toalet i odvojenu kuhinju. Stan se izdaje polunamešten sa kompletno opremljenom novom kuhinjom. Stan je svetao, funkcionalan i izdaje se....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 64.000 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Papazovac, zgrade kod Idee. Delimično renoviran stan, 71 kvadrat, trosoban , na petom spratu bez lifta. Centralno grejanje, lep raspored, moguća kupovina na kredit. U blizini su prodavnice, javni prevoz, ambulanta, apoteka pošta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Univerzitet – 0 minuta peške TC Promenada – 0 minuta peške Štrand & Kej – 3 minuta peške Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – idealan za one koji žele da budu u samom centru zbivanja, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 50.900 €, 58,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan u Novim Karlovcima, mirno mesto tačno na pola puta izmedju Beograda i Novog Sada. Stan se nalazi u centru, kompletno je renoviran i poseduje centralno grejanje na gas! Autobuska stanica, marketi, apoteka, i sve ostalo neophodno za život je tu!....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 50.900 €, 58,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549735-Predstavljamo vam odličan trosoban stan u Novim Karlovcima, mirno mesto tačno na pola puta izmedju Beograda i Novog Sada. Stan se nalazi u centru, kompletno je renoviran i poseduje centralno grejanje na gas! Autobuska stanica, marketi, apoteka, i sve ostalo neophodno za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Lokacija: Grbavica, u blizini Limanske pijace 📏 Površina: 72m², trosoban stan sa dve spavaće sobe 🔹 Karakteristike stana: ✔️ Dve terase 🌿🌿 ✔️ Dvostrano orijentisan 🌞🌞 ✔️ Kupatilo sa kadom 🛁 i posebno WC 🚽 ✔️ Renoviran stan, klimatizovan ❄️ ✔️ Centralno grejanje 🔥 ✔️ Kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban kompletno renoviran delimično opremljen stan za stanovanje ili poslovne delatnosti. Stan se nalazi na Bulevaru Kralja Petra I na 3 spratu u zgradi sa liftom,dvostrano orijentisan Stan se sastoji od: Dnevne sobe, odvojene kuhinje opremljene kuhinjskim elementima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 64, 750 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan – Immo centar Kompletno namešten i renoviran, 84 m² Idealno za porodicu sa manjom decom Radni kutak, velika zastakljena terasa + špajz Ograđen prostor za bicikle/trotinete Centralno grejanje + 2 klime 11. sprat, 2 lifta Samo za nepušače Cena: 750 € + depozit....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 163.300 €, 88,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 88m2 na Vizantijskom bulevaru.Stan se satoji od prostrane dnevne sobe koja ima izlaz na terasu, odvojene kuhinje sa izlazom na manju terasu, ostave, odvojene trpezarije, velike dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na terasu, toaleta i kupatila. Stan je u kvalitetnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u Miše Dimitrijevića, u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu, 55m2, zgrada ima lift, stan je renoviran. Centralno grejanje, KTV, internet. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109309, XI/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp. HITNA PRODAJA!!!Troiposiban transformabilan stan površine 92 m², na XI spratu, u blizini gradskog Sup-a, pogodan za stanovanje i za poslovni prostor, sa jednim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 900 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban moderno opremljen,kompletno renoviran stan. Stan se nalazi na Limanu 4 u ul.1300 Kaplara na 2 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od:Dnevne sobe,trpezarije,odvojene kuhinje,3 spavaće sobe,kupatila,hodnika i terase. Centralno grejanje,protočna topla voda,tv,veš....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Panteljske crkve. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade koja nema lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 54m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban renoviran stan za poslovne delatnosti u centru grada u ul.Bulevr Mihajla Pupina. Površina stana je 54m2,nalazi se na 1 spratu sa pogledom na Banovinu. Stan se sastoji od:Prostrane sobe,odvojene kuhinje,hodnika,kupatila i velike terase. Centralno grejanje,klima.....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 45.000 €, 99,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN DVORIŠNI STAN 99m2+GARAŽA 25m2 Stan je izrenoviran, podovi su laminati, pločice Struja je trofazna+ monofazna centralno grejanje dvotarifno. gradska kanalizacija, gradska voda Stan ima i baštu i garažu od 25me Stan ima ploču i izolaciju. Plafoni su lamperija, zidovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, kompletno renoviran, nenamešten poslovni prostor na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Ovaj poslovni prostor nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji za stanovanje, u blizini pešačke zone, Osnovnog suda, Izvršnog veća, TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Stan, KONATICE, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99031, 5a, struja, uknjižen, renoviran. Kuća sa dvorištem u centru sela,800m udaljenosti od crkve Sv.apostola Tome,Konatice.Škola, dobro snadbevena prodavnica, crkva, autobuska stanica preko puta kuće, par km pošta, marketi, menjačnice, vrtić… Odlična lokacija, prevoz....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119679, 2.32a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava. Odlična, ušuškana, prizeman kuća, na manjem i natkrivenom placu od 2,,32 m2 . Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća renovirana- nova pvc stolarija, demit fasada 5 cm stiropor, nov krov, centralno grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo renovirano. Vlasnik 1/1, legalizovano, može na kredit. U cenu ide i 3 jutra zemlje koja je oko placa. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Stan, VRBAS, 55.000 €, 156,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1017725 – Prostran četvorosoban stan od 156 m² u zelenom delu Kolonije Šećerane Retka prilika za veliku porodicu – funkcionalan i svetao stan na drugom spratu, u mirnom delu grada prepunom zelenila i sadržaja za decu. Stan se nalazi na lokaciji Kolonije Šećerane,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 230.000 €, 166,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Staroj Pazovi u ulici Branka Radičevića, koja se nalazi na parceli od 7,04 a. Stambeni deo se sastoji od prizemlja i sprata, prizemlje je 83 m2 i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ostave kao i hodnika koji vodu stepenicama....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK DIREKTNO Kuća sa nameštajem na prodaju na 1,8km od kružnog toka, oko 300m od samog centra Vrnjačke Banje. Kuća se nalazi u mirnom delu grada - naselje Mezgraja, udaljena oko 200m od glavnog puta koji vodi u grad. Ispred kuće se nalazi mala šumica bogata zelenilom. 2016 godine....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 155.000 €, 192,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću na odličnoj lokaciji u Rumi, površine placa preko 11 ari. Kuća je koncipirana tako što se u prvom delu kuće nalazi poslovni prostor (50m2), potom se nastavlja stambeni deo koji je renoviran ( PVC stolarija, laminati, renovirano kupatilo, centralno grejanje), a treća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 396.550 €, 604,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu iz naše ponude - kuću sa dva stana blizu Dunava. Kuća je uknjižena kao dvojna, sa dve stambene jedinice i dva pomoćna objekta, bez tereta, te se može kupti i putem stambenog kredita. Kuća se sagrađena kao dvojna, sa ulazom sa ulične....