• GoHome Professional
oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 4.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 4.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 4.sprat

  • Za upit "oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 4.sprat" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 941 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 160.000 €, 94,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran dupleks stan od 94 m2, idealno lociran preko puta farmaceutskog fakulteta. Stan je uknjižen, s tim da je trenutno uknjižen samo donji deo od 69 m2. Nalazi se na 4. spratu izuzetno kvalitetno građene zgrade od crvene fasadne cigle. Od prostorija na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 4.sprat'
159.000 €
169.650 €
88.450 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorososoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Svetosavskog parka, Osnovne škole, vrtića, na par minuta od TC Roda, 5 minuta do Delta Planeta Stan je po strukturi četvorosoban , površine 95 m2 sa terasama.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Radijalcu, centralno grejanje, podovi obloženi laminatom i keramikom, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od jedne prostrane sobe, kuhinje, kupatila, ostave, terase, i ima pripadajući podrum, prodaje se komplet opremljen. Terasa.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.000 €, 52,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s303 Prodaje se odlično renoviran stan površine 52 m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade u mirnom delu, nedaleko od sportskog centra i svih važnih sadržaja. Stan se prodaje isključivo namešten, što ga čini idealnim za one koji žele odmah useljiv dom bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljivan stan u naselju Sunnyville – Pogled na Dunav U ponudi je potpuno nov, neuseljivan stan na četvrtom spratu moderne zgrade sa centralnim grejanjem, u mirnom i atraktivnom delu naselja Sunnyville. Stan se prostire na optimalno iskorišćenoj kvadraturi i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderna i funkcionalna garsonjera površine 37 m² u novoj zgradi na Crvenom krstu, Beograd. Stan je kompletno renoviran i potpuno namešten, idealan za jednu osobu ili par. Smešten na 4. spratu sa centralnim grejanjem, ovaj stan nudi udoban i savremen životni prostor, odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 330 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Nova Detelinara, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma Površina: 32 m² Sprat: 4. sprat (bez lifta) Tip: Dupleks, 1.5-soban Nameštenost: Delimično renoviran i namešten Useljiv odmah Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Raspored prostorija: Donja etaža: prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na Bulevaru Evrope. Površina stana je 30m2,nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom,dvorišno orijentisan. Centralno grejanje,veš mašina,klima,terasa. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.