• GoHome Professional
oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs centralno grejanje do 1700 eura/m2" pronađeno 528 nekretnina - prosečna cena 815 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 79000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMA, 134.000 €, 120,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prizemnu kuću u Rumi, miran deo grada, površine placa 5,65 ari. Kuća ima termoizolaciju, parkete, PVC stolariju, centralno grejanje na gas, dve klime, lep raspored prostorija . Vlasništvo 1/1. Ispod garaže je podrum. U dvorištu su i pomoćne prostorije, bašta. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 248.645 €, 223,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novosadski put. Predstavljamo višenamenski poslovni prostor pozicioniran na prvom spratu nove poslovne zgrade. Kompletan sprat je veličine 223m2 i čini ga jedan velik kancelarijski prostor, dva toaleta (muški i ženski) i kupatilo. Centralno grejanje na gas. Centralno hlađenje.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa bazenom i pomoćnim objektom, staklenikom , u prirodnom okruženju, cveće, drveće i cvrkut ptica. Za uživanje, povremeni odmor od gradske buke, ili stanovanje! Uknjižena kuća 135m2 kao i zemljište 2021m2, bez tereta i zabeležbi. Bašta staklenik u jednom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093902 Dvosoban stan u Bloku 8.Lep konforan stan sa pogledom na park pun zelenila. Stan je vredan pažnje i odličan za porodice s malom decom. Prvi sprat, centralno grejanje, U prizemlju ostava. Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Durlanu u blizini pošte u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na drugom spratu male stambene zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 95m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dve dovojene spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, kompletno renoviran, nenamešten poslovni prostor na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Ovaj poslovni prostor nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji za stanovanje, u blizini pešačke zone, Osnovnog suda, Izvršnog veća, TC Promenada,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 168.300 €, 153,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Dupleks površine 153m² plus terasa, sa dve kuhinje i dva kupatila na petom spratu u poslovno-stambenoj zgradi. Centralno grejanje, klima, internet, KATV. Useljiv odmah. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 145.000 €, 132,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Čerević je lepo, pitomo mesto, poznato po vinogradima i vinogradarima sa dugom tradicijom, dobrom vinu i rakiji. Nalazi se na obroncima Fruske gore na udaljenosti od oko 20 km od grada Novog Sada, kao i jednakoj udaljenosti od vazdušne i termalne Banje Vrdnik. U samom mestu je nekoliko....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.000 €, 52,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s303 Prodaje se odlično renoviran stan površine 52 m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade u mirnom delu, nedaleko od sportskog centra i svih važnih sadržaja. Stan se prodaje isključivo namešten, što ga čini idealnim za one koji žele odmah useljiv dom bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 240.000 €, 220,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K498 Prodaje se fenomenalna nameštena odmah useljiva kuća od 220 m² na 7 ari placa, u mirnom delu Sopota - udaljena oko 400 metara od strogog centra grada. Prizemlje poseduje: toalet, ostavu, komforni dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom - iz trpezarije se izlazi na prelepu,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 150.000 €, 138,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Bečeja, prodaje se petosobna P+PK (prizemna kuća sa potkrovljem) površine osnove 138 m 2 na parceli od 479 m 2 Kuća je od čvrstog materijala i u odličnom stanju, kuća je izgrađena 2000ih godina i nikad nije bila useljeljena, potrebno je izvršiti još završne radove....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 203.940 €, 189,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000108. Prodaje se lepa kuća na Adicama, prizemlje ima 100m2 i useljivo je odmah, dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom zasebna. Centralno grejanje na struju i gas, dva odvojena sistema. Pvc stolarija, rolo komarnici u svim....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 185.400 €, 173,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci: Na prodaju renovirana i dobro održavana kuća iznad centra Sremskih Karlovaca, sa fantasti;nmim pogledom na celo mesto, Dunav, Banstol! Čvrsta gradnja. Ima kolski ulaz i garažu unutar dvorišta. Kuća ima 132m2 neto stambene površine (160m2 građevinske), pomoćni....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 73.000 €, 69,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s410 Prodaje se odmah useljiv odličan dupleks površine 69 m², smešten u mirnom porodičnom naselju punom zelenila, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 700 metara udaljen od centra Mladenovca, a u blizini se nalaze škola, vrtić, prodavnica,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 85.000 €, 81,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Bečeja, prodaje se dvosobna porodična kuća površine osnove temelja kuće 81 m 2 sa pomoćnim objektom zasebne površine 36 m 2 sve na parceli površine ukupne od 194 m 2 . Kuća poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo , prostorija vešernice i hodnik sa vetrobranskim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 432.600 €, 414,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka. Uknjižena, nova spratna kuća u blizini Partizanske i Šajkaške ulice, osnovne i srednje škole, Lidla Ovaj stambeni objekat predstavlja tri odvojene stambene jedinice sa posebnim ulazima. Pored toga, u dvorištu se nalaze garaža sa rolo vratima i automehaničarskim....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 123.600 €, 119,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Porodična kuća 119 m² – Bačko Gradište *Lokacija: Bačko Gradište *Površina kuće: 119 m² *Plac: 3 ara * Prostorije: kuhinja sa dnevnim boravkom, 3 sobe, hodnik, kupatilo * Terase: 2 prostrane terase *Garaže: 2 garaže *Grejanje: gasno centralno grejanje *Priključci: struja,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 67.000 €, 37,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Pančevu Stan se nalazi u okviru Gornjeg grada, u blizini samog centra Stan ima 37m2 koji su izuzetno funkcionalno iskorišćeni Nalazi se na visokom prizemlju zgrade novije gradnje (sa 5 spratova) Po strukturi je 1.0 soban i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 278.100 €, 269,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana i funkcionalna kuća na dva sprata površine 269 m² smeštena je na parceli od 4 ara i pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Svaki sprat je dizajniran kao zasebna celina, sa dnevnim boravkom, trpezarijom, kuhinjom, dve sobe, kupatilom, hodnikom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 250,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću u srcu Petrovaradina, u prelepom delu Sadovi. Ova impozantna kuća se proteže na oko 250m2, smeštenih na prostranom placu od 550 m2. Građena sa temeljnom čvrstinom i pažljivom izolacijom, ova kuća donosi spoj sigurnosti i komfora, a centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 144.200 €, 140,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 3089924 - Uknjižena kuća u Rakovcu na mirnoj lokaciji. Prizemlje i sprat su dve odvojene stambene jedinice, sa posebnim ulazima, ukupne bruto povrsine 140,5 m2. Potkrovlje je neizređeno, površine 60m2. Prizemlje ima hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću....

 
 
 
  Stan, RUMA, 51.500 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 50 m² kod Doma zdravlja, 5. sprat, zgrada bez lifta. Stan je istočno orijentisan, dogradnja iz 1994. godine. Raspored: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo i hodnik. Parket, centralno grejanje, niski troškovi. Uz stan se dobija i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 250,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma kvalitetno građena kuća u ul. Kiš Ernea. Kuća ima 4 etaže, a upisana je kao tri posebne stambene jedinice + podrum i garaža. Centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo po izboru. Svaka etaža ima po dve terase. Kuća je dvojna pod istim krovom ali komplet sve odvojeno. Plac je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 370.000 €, 362,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

KUCA JE GRADJENA OD CVRSTOG MATERIJALA, ODRZAVANA, CENTRALNO GREJANJE, GRADSKA VODA, GRADSKA KANALIZACIJA. U DVORISTU LETNJIKOVAC I JEDNA PRSTORIJA DUPLEKS KOJA JE TAKOĐE UKNJIŽENA 1/1. U DONJEM DELU KUCE DVE VELIKE PROSTORIJE, KUHINJA, KUPATILO I VELIKA TERASA, PRVI SPRAT 4 SOBE....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 350.000 €, 345,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja i velikog podruma gde svaka etaža čini posebnu stambenu jedinicu a međusobno su povezane unutrašnjim stepeništem. Na prizemlju je veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 244.999 €, 135,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 135m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena. Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 70m2, od: Dnevni boravak, hodnik sa stepeništem, kupatilo, dve terase (manja od 1m2....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 120.000 €, 119,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju četvorosoban stan ukupne površine 119m2 koji se nalazi na 2. spratu stambene zgarde u Bronksu. Sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stan poseduje centralno grejanje. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 133,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prizemna petosobna kuća od 133 m² u Starom Futogu na placu od 611 m². Кvalitetno građena zid je građen od dve / duple cigle – fasadna cigla je spolja. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Кuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Većina soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 442.900 €, 440,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 8000096 Prodaje se lokal od 440 m2 u prizemlju zgrade u blizini Temerinske ulice. Sastoji se od dve celine od ukupno 150 kvadrata u prizemlju i ostatak kvadrature u suterenu. Pogodan za razne delatnosti, Ima tri mokra čvora, centralno grejanje. Odlična prilika za....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 360.000 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na odličnoj lokaciji u Duvaništu. Kuća je sa jedne strane lepljena u nizu, ali se nalazi na uglu dve ulice tako da je sa ostalih strana dvorište. Ona ima dva ulaza pa je moguće kuću podeliti za više porodica. Korisna površina kuće je oko 360 m2 plus četiri....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Od centra Divcibara 600 metara nalazi se Vila Narcis ukupne povrsine 250m2 a nalazi se na placu od 10 ara i prodaje se. Predvidjena je za turisticki najam i nedaleko je od ski staze Centar. Pozicionirana je u prelepom prirodnom ambijentu, okruzena borovima i jelama i cvecem, pa ce....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan od 50 m², na 1. spratu, u strogoj centru grada, minut od Obilićevog venca. ✅ Nenamješten, kuhinja i kupatilo potpuno novi i spremni za korišćenje ✅ Miran i funkcionalan, idealan za život u srcu Beograda ✅ Terasa, balkon i podrum ✅ Centralno grejanje, internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 180.000 €, 180,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca je u 3 nivoa Suteren :garaza 24m2,letnja kuhinja 16m2,podrum 12m2,hodnik 6m2 Prizemlje:dnevni boravak sa kuhinjom 32m2,dve sobe po 16 m2 kupatilo 4 m2, hodnik 6m2 Sprat:soba 21m2 i terasa do ulice 6m2,soba 22mm2,ostava 4m2,hodnik 6m2 i kupatilo 4m2 Terasa u sklopu kuce 30m2 Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 58.000 €, 58,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se luksuzan poslovni prostor u Beogradu na vodi – savršen za poslovne potrebe ili za stanovanje ! Specijalna ponuda: 9 meseci BESPLATNIH troškova stambene zajednice (devet meseci ppostoji pretplt na husmjstor koji iznosi mesečno 70evra)! U srcu....

 
 
 
  Kuća, NEGOTIN, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova gradnja kuce u nizu / dupleks stanovi na dva nivoa; DOSTUPAN JEDAN OBJEKAT. Objekat nove gradnje izradjen po evropskom standardu i kvalitetu; -zidano energetskih termo blokova 25 -kompletna instalacija (kupatila i grejanja) nove generacije press sistema -drenaza oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan salonskog tipa u najužem centru grada, sa pogledom na Tašmajdanski park, na pešačkoj razdaljini od Slavije, nadomak svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je do sada neuseljavan i sastoji se od prostrane i svetle funkcionalno opremljene dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten četvorosoban stan na III spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila i velika terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 528)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>