• GoHome Professional
oglasi.rs što jeftiniji prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • oglasi.rs što jeftiniji prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs što jeftiniji prizemlje

  • Za upit "oglasi.rs što jeftiniji prizemlje" pronađeno 7 077 nekretnina - prosečna cena 1.667 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kafić sa toaletom i 2 bašte- opremljen.Tradicija 30 godina. Nalazi se u nizu trgovina i usluga. Označena je približna lokacija. 069 BEOKROV Bulevar oslobođenja, Prizemlje, Namešten, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109201.Izdaje se moderno namešten stan (37m2) na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 18.500 €, 3700,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenska hala(za skladišni prostor ili proizvodne delatnosti) ukupne površine 3700m2. Hala se sastoji iz od prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 1700m2 i deljivo je na 450m2 .Na raspolaganju su 4 toaleta+3 kabine(muško/ženski. Sprat je površine 2000 m2 i deljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan od 39m2, koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade na Podbari. Izuzetna lokacija, petnestak minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je odmah useljiv i potpuno namešten. Grejanje je na gas što omogućava ekonomičnu potrošnju i niske troškove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten stan na prizemlju blizu Bulevara patrijarha Pavla. Sadrži mašinu za veš i mašinu za sušenje veša. Stan je u novoj zgradi koja je u potpunosti u dvorištu što garantuje tišinu. Zgrada ima interfon, video nadzor i sigurnosna vrata. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na Grbavici. Razrađen posao na odličnoj lokaciji. Komplet namešten lokal. Prizemlje, Namešten.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CARA DUŠANA -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan u blizini Železničke stanice, smešten na odličnoj lokaciji koja omogućava brz i lak pristup centru grada, gradskom prevozu, prodavnicama i svim potrebnim sadržajima. Stan je lepo opremljen, sa kvalitetnim nameštajem i dobro iskorišćenim prostorom. Smešten....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 174,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća Bačinci Prizemlje 174 m2 stambenog prostora 4 sobe Struja / voda / telefon Grejanje na čvrsto gorivo Nema kupatilo (u kući prostorija namenjena za kupatilo, ali nije urađeno) Voda nije uvedena u kuću, ima samo napolju Centar Bačinaca sa dobrim pristupnim mogućnostima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan korisne površine 45m² koji se nalazi u neposrednoj blizini Kapija Vračara. Predstavlja idealan spoj urbanog života i privatnosti jer se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade, u mirnoj i tihoj ulici. Iz stana se direktno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na izuzetnoj lokaciji u Gradiću, idealan za raznovrsne namene. Površina lokala iznosi 45m2, ispred lokala postoji mogućnost postavljanja bašte za kafić. Lokalu je potrebno adaptiranje. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 100%. Za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 stan na Vračaru, kod Južnog bulevara. Prizemlje sa izlazom na dvorište, kompletno namešten, etažno grejanje. Dnevna i spavaća soba. Mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu 100 €.. Agencijska provizija se placa u skladu sa opstim uslovima poslovanja. , Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 22.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se plac za vikendicu na putu za Čortanovačku plažu. Plac je od 452 m2 i dozvoljena je gradnja vikencice prizemlje i potkrovlje, zauzetosti parcele od 10%. Asfaltni prilaz, a pored placa je struja. Na placu je bunar. Za više informacija 065 933 0044 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 23.000 €, 140,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća je površine u osnovi 70m2, spratnosti P+I ukupne površine 140m2, plac građevinsko zemljište 7,73 ari. Kuća je novije, kvalitetne gradnje.....

 
 
 
  Stan, KOVIN, 23.000 €, 58,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Pločici, u prizemlju zgrade u centru sela, u blizini ambulante, prodavnice, parka. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 23.100 €, 33,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan poslovni prostor u najlepsem delu Vracara, ugao Njegoseve i Kneginje Zorke. Stan se nalazi u visokom prizemlju odrzavane cetvorospratnice, sa interfonom i liftom. Sadrzi predsoblje, kupatilo, veliku prostoriju, cajnu kuhinju i manju prostoriju, koje se mogu veoma lepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Denkova Bašta, 23.800 €, 34,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Križanićeva, 34m2, lokal u pripremi, delimično renoviran može se prilagoditi za različite delatnosti. 700e mesečno + depozit. agencijska provizija 50% Križanićeva, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 24.000 €, 67,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno je prizemlje kuće sa prvom pločom, sa mogućnošću dalje dogradnje kuće. Na plac je dovedena voda, treba priključak da se plati, da bi se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u centru grada, površine 40m2. Nalazi se u prizemlju na veoma prometnoj lokaciji. Grejanje je na struju. Pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje na visokom prizemlju u starogradnji, renoviran jednoiposoban stan, površine 40m2, odmah useljiv. Klima, centralno grejanje, mesečne režije u okviru 130e. Nalazi se u oazi mira u najvibrantnijem delu grada, u jednoj od najstarijih ulica Beograda, dubokog istorijskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Dragoslava Popovića, 40 m2, dve prostorije, hodnik, kuhinja, kupatilo, ulaz sa ulice, . Centralno grejanje, internet.Pogodan za kancelarijski prostor, manju školu, ordinaciju. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. 066-308-908 Dragoslava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Valentina Vodnika. Odličan, nov, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, jedna spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111095.Izdaje se izuzetno lep, nov, dvosoban stan u visokom prizemlju luksuzne zgrade u širem centru grada. Postoji mogućnost za izdavanje parking mesta po ceni od 80 evra. Stan je dvorišno orijentisan.Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 45m², visoko prizemlje 🏢 U ponudi je dvosoban nenamešten stan površine 45m², koji se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u izuzetno traženom delu grada – u neposrednoj blizini SPENS-a. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličan izbor kako....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju sa pomoćnim prostorijama i toaletom. Kompletno je renoviran. Pogodan je za različite vrste delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban nenamešten stan – Miroslava Antića | Idealan za advokatsku kancelariju | Odmah useljiv Na izuzetnoj lokaciji u ulici Miroslava Antića , nadomak Suda , izdaje se dvosoban nenamešten stan , idealan za advokatsku delatnost ili druge tihe kancelarijske namene. 📍⚖️....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevar Evrope. Ovaj lokal ukupne površine 50m2 čine dve etaže: prizemlje i galerija od po 25m2. Prizemlje čini jedna celina i sanitarni čvor dok galeriju čini jedna celina. Veliki portali. Klimatizovan.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Višenamenske prostorije. - Lokal. - Poslovno - magacinski prostor. - Kancelarijski prostor. - Voda. - Struja. - Parking (veći broj mesta). - Odličan prilaz (za kamione i kombi vozila) - Sanitarni čvor. - Pločice. - PVC stolarija. - Na samom Smederevskom putu. - U neposrednoj blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-540 (od ukupno 540)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>