• GoHome Professional
obrenovac do 67000 eura oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • obrenovac do 67000 eura oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac do 67000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "obrenovac do 67000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 63000 eura (malo jeftiniji)
    • 70000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 75.000 € na 60.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, OBRENOVAC, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 62.400 €
25.02.2026 - 75.000 €
19.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja modernog višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, desetak minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je spojen sa susednim lokalom od 29m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 69.000 €, 31,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Obrenovca, u naselju Rajkovac, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi sa lifrom. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 65.000 €, 71,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Vikend kuca na 10 ari placa. Prvoklasno zemljiste pod vocem orah,lesnik,tresnja,visnja,sljive,jabuke,kruske,smokve,dunje. Plac ima svoj hidrofor,svoju vodu,ima i gradsku vodu,struju,gas je doveden do placa. Kuca ima 71m2,renovirana je pre 6 meseci sve je promenjeno. Donji nivo soba,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 64.878 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 39.32m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 64.350 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. ✅ Planirani završetak radova - septembar 2027. godine ✅ Mirno porodično naselje, u blizini škole, prodavnica i gradskog prevoza....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 62.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac površine 11 ari sa kompletnom infrastrukturom, priključcima za gradsku vodu, struju, kanalizaciju i toplovod za grejanje. Plac se nalazi u Selenića kraju, Belo polje. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1039,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 70.000 €
05.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća površine 55 m2 i pomoćnim objektom od 26 m2 na građevinskom placu površine 50ari + njiva površine 40ari. Kuća - terasa, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i ostava. Drvena i PVC stolarija, trofazna struja, gradska voda. Kilometar od centra Skele (škola,....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Konatice nadomak Obrenovca je idealna lokacija za porodičan život ili vikendicu. Kuća se nalazi na glavnom putu Obrenovac - Stepojevac, svega 10km od isključenja za autoput Miloš Veliki i 4 km od isključenja za ibarsku magistralu. Preko puta kuće je autobuska stanica, svega 800m....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • obrenovac do 67000 eura (62)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?