• GoHome Professional
obrenovac do 63000 eura što skuplji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • obrenovac do 63000 eura što skuplji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac do 63000 eura što skuplji Najnovije

  • Za upit "obrenovac do 63000 eura što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 69.000 €, 31,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Obrenovca, u naselju Rajkovac, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi sa lifrom. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 65.000 €, 71,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Vikend kuca na 10 ari placa. Prvoklasno zemljiste pod vocem orah,lesnik,tresnja,visnja,sljive,jabuke,kruske,smokve,dunje. Plac ima svoj hidrofor,svoju vodu,ima i gradsku vodu,struju,gas je doveden do placa. Kuca ima 71m2,renovirana je pre 6 meseci sve je promenjeno. Donji nivo soba,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 64.878 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 39.32m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 64.350 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. ✅ Planirani završetak radova - septembar 2027. godine ✅ Mirno porodično naselje, u blizini škole, prodavnica i gradskog prevoza....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 62.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac površine 11 ari sa kompletnom infrastrukturom, priključcima za gradsku vodu, struju, kanalizaciju i toplovod za grejanje. Plac se nalazi u Selenića kraju, Belo polje. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1039,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 70.000 €
05.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća površine 55 m2 i pomoćnim objektom od 26 m2 na građevinskom placu površine 50ari + njiva površine 40ari. Kuća - terasa, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i ostava. Drvena i PVC stolarija, trofazna struja, gradska voda. Kilometar od centra Skele (škola,....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Konatice nadomak Obrenovca je idealna lokacija za porodičan život ili vikendicu. Kuća se nalazi na glavnom putu Obrenovac - Stepojevac, svega 10km od isključenja za autoput Miloš Veliki i 4 km od isključenja za ibarsku magistralu. Preko puta kuće je autobuska stanica, svega 800m....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 59.680 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • obrenovac do 63000 eura što skuplji (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?