• GoHome Professional
obrenovac do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • obrenovac do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac do 150000 eura

  • Za upit "obrenovac do 150000 eura" pronađeno 144 nekretnina - prosečna cena 1.401 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 123.156 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, površine 62.20m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila I terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 121.473 €, 61,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 61.35m². Stan se nalazi na potkrovlju stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obrenovac do 150000 eura'
120.000 €
120.000 €
146.000 €
  Stan, OBRENOVAC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Obrenovcu u naselju Gaj 2 prodaje se tipska dvoetažna kuća, prizemlje i prvi sprat. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice, garsonjera i trosoban stan. Ukupna površina kuće je 116m2, uknjiženo je 86m2 a dograđen neuknjižen deo je oko 30m2. Garsonjera je u prizemlju ima poseban....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 150.000 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje nalazi se kuća koja se prostire na dve etaže kao i garažni prostor od 36m². Struktura: Prizemlje kuće se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća od 106 m², plac od 5 ari, na odličnoj lokaciji u Obrenovcu. Kuća ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe i dva kupatila. Renovirana je, odmah useljiva i prodaje se sa nameštajem. Postoji mogućnost formiranja dve zasebne stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

• Na prodaju trosobni stan u naselju Gaj u Obrenovcu ukupne stambene površine 90m2 sa dodatnim prostorom na raspolaganju (lokal) od 15m2. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave i toaleta. Gornja etaža se sastoji od tri spavaće....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 141.400 €, 78,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Zabrežju povšine 64 m2 +10 m2, spratnosti Pr+PK, na građevinskom placu od 38,65 ari. Struktura: Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo se sastoji od dnevnog boravka sa leve strane i kuhinje i kupatila sa desne. Iz dnevnog boravka stepenice vode....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U samom centru Zvečke prodaje se kvalitetna kuća novije gradnje površine 100 m², smeštena na prelepo uređenom placu od 5 ari. Kuća je funkcionalno organizovana i pruža komforan prostor za porodični život. Prizemlje odiše toplinom doma i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 141.444 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² – 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 152.000 €, 99,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu Prodaje se prostran dvoetažni stan od 99 m² u Topolicama, na III spratu stambene zgrade sa odličnim rasporedom prostorija i mogućnošću proširenja zahvaljujući tavanskom prostoru od oko 60 m² koji se prostire iznad prve etaže. Stan je idealan....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 130.000 € na 137.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, OBRENOVAC, 137.000 €, 294,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2023 - 170.000 €
07.06.2024 - 130.000 €
10.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo spratnu kuću na 4 ari placa u Belom Polju, 1000 m od Obrenovca. Kuća ima dve etaže i podrum. Osnovica kuće je 147m2. Unutrašnji deo kuće urađena vodo i elektro instalacija,cevi za grejanje,omalterisana spolja,nema fasade. Agencijska provizija 2% Za više....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najluksuznijih kompleks apartmana u centru Obrenovca, nudi Vam veoma kvalitetan stan koji odiše mirnim ambijentom i luksuznom arhitekturom. Za izgradnju stana korišćeni su najkvalitetniji materijali na tržištu, kao i moderan dizajn kako samog kompleksa, tako i svih stanova.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na Valjevskom putu blizu Obrenovca , kuca ima 150m2 , plac 28 ari, ima i dva pomocna objekta 50 m2.Kontakt: 065/459-94-59 .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 129.620 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan i funkcionalan dom. Stanovi se odlikuju pažljivo osmišljenim rasporedom, koji pruža prijatnu dnevnu zonu, dve spavaće sobe i terasu za....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom srcu Obrenovca, u okviru jednog od najluksuznijih poslovno-stambenih kompleksa koji čini šest modernih zgrada, nalazi se lokal koji spaja vrhunsku arhitekturu i miran poslovni ambijent. Kompleks je osmišljen tako da pruža maksimalan komfor i funkcionalnost, uz obilje zelenih....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 130.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 129.620 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 122.880 €, 62,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za porodice....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 125.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom i kuhinjom, terasa sa lepim pogledom, spavaća soba, špajz i kupatilo. U kupatilu je očuvana španska keramika,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 120.420 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od 77.69 m2 se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevnog boravka i dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 220m² na placu od 10 ari u Velikom polju kod Obrenovca. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata, potkrovlje u sivoj fazi. U prizemlju jedna prostorija kuhinja+trpezarija+dnevna, 2 spavace sobe, kupatilo, hodnik i predsoblje. Na spratu 4 spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €, 106,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Velikom Polju, na svega 4 km od Obrenovca, smeštena u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, odmor ili beg od gradske gužve. - Površina kuće: 106 m² - Pomoćni objekat: 33 m² - Plac: 1200 m² - Spratnost: PR + 1 + PK Glavna kuća je u fazi....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 122.880 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno – poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za porodice....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 118.425 €, 60,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju porodična kuća u Velikom Polju, na svega 4 km od Obrenovca, smeštena u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, odmor ili beg od gradske gužve. .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 155.588 €, 79,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 78.58m². Stan se nalazi na II spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 118.425 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno – poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 113.810 €, 57,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, površine 57.48m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.960 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.600 €, 62,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

*NOVOGRADNJA U OBRENOVCU - STANOVI NA ODLIČNOJ LOKACIJI*U ponudi stanovi u novoj, moderno projektovanoj zgradi u Obrenovcu, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada je u fazi izgradnje a završetak radova je planiran za decembar 2026.Zgrada se nalazi u mirnoj....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.460 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu jednog od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca nalazi se stan koji spaja miran ambijent, savremenu arhitekturu i vrhunski kvalitet izrade. Ceo kompleks je zamišljen kao moderna oaza okružena zelenilom, sa brojnim prodavnicama, sportskom halom, teniskim terenima....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.458 €, 67,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 67.55 m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 114.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Rvati. .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2