• GoHome Professional
obrenovac što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • obrenovac što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac što skuplji

  • Za upit "obrenovac što skuplji" pronađeno 195 nekretnina - prosečna cena 1.395 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • opremljen
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 2.800.000 €, 800,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo, na izdavanje, halu u Obrenovcu Upotrebna dozvola - proizvodna hala - 800m2 Hala se nalazi na placu od 24ara Visina hale je 12m Dvorište u potpunosti betonirano za uslove teškog transporta Hala je izgrađena betonskim konstrukcijama i zidana giter blokom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 1.236.000 €, 3000,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka* Prodajemo u okolini Beograda Farmu Pilića u radu sa kapacitetom od 40000 komada na Odličnoj lokaciji za Profitabilno Poslovanje Kompleks poseduje 2 Poljoprivredne zgrade i Porodičnu kuću na Placu površine 17622m2. Proizvodni pogon za uzgoj pilića je u 2 objekta(125x12....

 
 
 
  Farma, OBRENOVAC, 1.236.000 €, 3000,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obrenovac što skuplji'
750.000 €
267.000 €
990.000 €
  Poslovno-stambeni prostor, OBRENOVAC, 1.182.000 €, 591,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

STANOVI U IZGRADNJI – Obrenovac-CENTAR Stambeno-poslovni kompleks koji zadovoljava najviše standarde gradnje i energetske efikasnosti. Funkcionalni i komforni stanovi modernog dizajna u srcu starog gradskog jezgra, nadomak svih gradskih institucija i urbanog života ali istovremeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 600.000 €, 800,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo, na prodaju, halu u Obrenovcu Upotrebna dozvola - proizvodna hala - 800m2 Hala se nalazi na placu od 24ara Visina hale je 12m Dvorište u potpunosti betonirano za uslove teškog transporta Hala je izgrađena betonskim konstrukcijama i zidana giter blokom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 450.000 €, 163,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno opremljena i funkcionalna farma pilića/koka nosilja, smeštena na odličnoj lokaciji u Zvečkoj, uz Šabački put. Idealna prilika za ozbiljan i profitabilan biznis koji može odmah da se nastavi bez dodatnih ulaganja. Osnovne karakteristike: Površina placa: 109 ari,....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 450.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat površine 300m2 koji se nalazi na placu pravilnog oblika površine 54 ara u industriskoj zoni u Obrenovcu, na 6km udaljenosti od auto puta Miloš Veliki. Objekat se sastoji od hale površine 200m2 sa dvoje rolo vrata(5,5m visine, 5m širine), kancelarijskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 340.000 €, 340,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108774, I/I, terasa, uknjižen, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Prodaje se prelep splav na 2 nivoa, prizemlje i sprat, pogodan za razne delatnosti. Sadrži caffe restoran sa opremljenom kuhinjom na prvom nivou , dok na spratu ima 4 prostrana apartmana. Tri imaju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108774, I/I, terasa, uknjizen, dvoriste/basta, ugostiteljski objekat. Prodaje se prelep splav na 2 nivoa, prizemlje i sprat, pogodan za razne delatnosti. Sadrzi caffe restoran sa opremljenom kuhinjom na prvom nivou , dok na spratu ima 4 prostrana apartmana. Tri imaju....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 323.000 €, 250,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120215, 1a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa(4), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava, deljiv, stambeno-poslovna. U okviru prirodnog parka Zabran a na svega 50m od izletista nalazi se jako lep i funkcionalan splav. Dovoljno....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 300.000 €, 238,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sa ponosom predstavljamo uknjiženu, izuzetno kvalitetnu kuću u najlepšem delu Bariča. Ova nekretnina nije samo kuća, već dom građen po najvišim standardima, gde se o svakom detalju vodilo računa. Površina objekta: Uknjiženo 238m2, mereno 300m2 Plac: 15 ari (prostrano, održavano i....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 267.000 €, 162,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju nov potpuno opremljen petosoban stan nedaleko od centra Obrenovca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 260.000 €, 220,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem i materijalima. Smeštena je u mirnijem delu grada, udaljena od velike koncentracije saobraćaja. Centralni hodnik povezuje sve prostorije i....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 239.700 €, 141,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu stambenog objekta koji sadrži ukupno 4 jedinice, sve sa zasebnim ulazima. Na prvoj etaži smešten je komforni dnevni boravak, dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 239.700 €, 141,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena jedinica poseduje zaseban ulaz i prostire se na 3 etaže, identičnih struktura tako koncipiranih da je jasno odvojen dnevni , spavaći i radno-rekreativni....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 218.000 €, 210,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat 30m²), smeštena na ravnom i ograđenom placu od 11 ari. Kuća je novogradnja iz 2014. godine, kompletno uređena i prodaje se nameštena, bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 211.014 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² – 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju uređeno imanje u Obrenovcu(Stubline) koje se prostire na 2,5ha zemlje, sa jednom velikom kućom, jednom manjom kućom, i više čvrsto zidanih pomoćnih objekata. Kuća se nalazi na asfaltnom putu, na 6,5km udaljenosti od centra Obrenovca. Velika kuća je kompletno renovirana....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 210.000 €, 120,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJE SE PLAC ZA GRADNJU SA KUĆOM OD 120M2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U BLIZINI PRATEĆE INFRASTRUKTURE. URADJENA INFORMACIJA O LOKACIJI, 60%, STEPEN ISKORIŠĆENOSTI 2, P+2+PTK, ŠIRINA FRONTA 16M. UKNJIŽENO NA VLASNIKA. NIJE ZAINTERESOVAN ZA STANOVE U EVENTUALNO NOVOJ ZGRADI. SAMO ČISTA....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 205.000 €, 114,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo komforan, renoviran, kompletno namešten, četvorosoban stan površine 114 m² koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselju Topolice u Obrenovcu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, dva kupatila i ustakljene terase. Stan....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 199.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno sredjena kuca u Baricč na Savi. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi velika dnevna soba sa kaminom, kuhinja sa trpezarija, prostrano kupatilo i stepenište za sprat, terasa. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo kao i velika terasa sa pogledom....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 190.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju uknjižena kuća u dva nivoa prizemlje i prvi sprat na placu velicine 4,5 ara. .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 189.110 €, 105,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca otvara vam vrata savremenog življenja u ambijentu koji spaja mir, eleganciju i vrhunski kvalitet. Kompleks je projektovan tako da pruži osećaj izdvojenosti i komfora, okružen bogatim zelenilom, prodavnicama, sportskom....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi imamo stan od 149 m2,uknjižen,u blizini doma zdravlja,pijace,centra. Po strukturi je petosoban,vrlo funkcionalan,sa dva mokra čvora i dve terase. Nalazi se na I spratu manje porodične kuće,pripada mu i potkrovlje,parking mesto i deo dvorišta. Grejanje je etažno na struju.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća u dva nivoa prizemlje i prvi sprat na placu velicine 4,5 ara. PROSTORIJE : 1. Prizemlje 80 m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo sa ostavom, dnevna soba sa izlazom na terasu, 2 spavace sobe i kupatilo. Sprat 80m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 170.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2025.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 169.925 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno – poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za porodice....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 160.000 €, 325,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana i potpuno uređena kuća od 325m² na čak 90 ari placa, idealna za porodičan život, uživanje u prirodi ili kao ozbiljna investicija. Lokacija: - 3 km od Valjevskog puta - 1 km od Grabovačkog puta - 12 km od Obrenovca ✨ Bez ulaganja – odmah useljiva! Unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 160.000 €, 111,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Veliki stan u centru Obrenovca u visokom prizemlju nedaleko od autobuske stanice. Pored ulaza iz zgrade stan ima i zaseban ulaz sa ulice kroz dvoriste koje pripada stanu i koje se nalazi oko celog stana sa terasom od 25m2. Stan je povrsine 86m2, poseduje 2 mokra cvora, veliku dnevnu....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 160.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se prostrana i potpuno uređena kuća od 325m² na čak 90 ari placa, idealna za porodičan život, uživanje u prirodi ili kao ozbiljna investicija. Lokacija: .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 159.176 €, 96,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe I dva kupatila.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, Dudovi, 158.000 €, 168,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Prodajem kucu sa dva odvojena stana i tri zajednicke prostorije u Obrenovcu, naselje Dudovi. Stanovi su novije gradnje pa fasada jos nije zavrsena, na oba stana je uradjena izolacija kao i na krovu. Kvadratura stana na visokom prizemlju je 44.21m2 sa terasom i po strukturi....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 158.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju prostrano i funkcionalno imanje idealno za porodični život, ali i za razne poslovne ili hobističke namene. Nekretnina se nalazi u Zvečkoj, na oko 4 km od Obrenovca, sa odličnom saobraćajnom povezanošću. Ukupna struktura imanja: glavna prizemna kuća od 122 m², pomoćna kuća....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, Dudovi, 158.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 157.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 63 ara, smešteno u industrijskoj zoni u Obrenovcu. Plac je pravilnog oblika, približnih dimenzija 24 x 260 m. Postoji mogućnost priključenja na vodu i struju, a lokacija nudi odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama. Udaljenost od....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 155.588 €, 79,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 78.58m². Stan se nalazi na II spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 152.000 €, 99,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu Prodaje se prostran dvoetažni stan od 99 m² u Topolicama, na III spratu stambene zgrade sa odličnim rasporedom prostorija i mogućnošću proširenja zahvaljujući tavanskom prostoru od oko 60 m² koji se prostire iznad prve etaže. Stan je idealan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Obrenovcu u naselju Gaj 2 prodaje se tipska dvoetažna kuća, prizemlje i prvi sprat. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice, garsonjera i trosoban stan. Ukupna površina kuće je 116m2, uknjiženo je 86m2 a dograđen neuknjižen deo je oko 30m2. Garsonjera je u prizemlju ima poseban....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 150.000 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje nalazi se kuća koja se prostire na dve etaže kao i garažni prostor od 36m². Struktura: Prizemlje kuće se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća od 106 m², plac od 5 ari, na odličnoj lokaciji u Obrenovcu. Kuća ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe i dva kupatila. Renovirana je, odmah useljiva i prodaje se sa nameštajem. Postoji mogućnost formiranja dve zasebne stambene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 192)

<< <1 2 3 4 5> >>