• GoHome Professional
nekretnine zrenjanin uknjižen do 100000 eura oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine zrenjanin uknjižen do 100000 eura oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine zrenjanin uknjižen do 100000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine zrenjanin uknjižen do 100000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 94.000 €, 70,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Lesnina - trosoban duplex (prizemlje i prvi sprat) stan površine 70m2. Uknjižen kao poslovni prostor, pa se može koristiti za poslovne i stambene svrhe. Centralno grejanje, laminat. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 84 m2. Sastoji se od pred ulaza koji je natkriven nadstrešnicom, prostranog, svetlog lokala za izdvojenom čajnom kuhinjom i kupatilom. Grejanje je na struju. Ispred lokala postoje tri parking mesta. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 74m2 (plus terasa), na Bagljašu, na odličnom mestu u blizini škole, vrtića, pijace, marketa Stan je na petom spratu u zgradi sa dva lifta i dvostrano je orijentisan, komotan i svetao. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 98.400 €, 82,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 90.000 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.gsigma.rs

Dva dvorišna stana naselje Mala Amerika. Stan u prizemlju površine 55 m2 po strukturi dvoiposoban. Stan na prvom spratu uknjižen na 27 m2, u prirodi je veći okvirno 55 m2 dvoiposoban. Sprat ima zasebne stepenice. Svaka etaža ima zasebno kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i po dve sobe....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje na parceli od 898m2, odlična lokacija u širem centru grada, Zrenjanin. Parcela pravilnog oblika, širina fronta parcele 14m što pruža dobre mogućnosti za izgradnju novog stambenog objekta. Postoje Priključci za vodu i struju (monofaznu). Uknjiženi stambeni objekti 196m2....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novijoj zgradi u blizini centra, površine 51m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, velikog hodnika u kom su dva velika ugradna plakara, velike terase.Grejanje je centralno na gas (svaki....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine zrenjanin uknjižen do 100000 eura (192)