• GoHome Professional
nekretnine zrenjanin 150 m2 što manji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine zrenjanin 150 m2 što manji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine zrenjanin 150 m2 što manji porasla cena

  • Za upit "nekretnine zrenjanin 150 m2 što manji porasla cena" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 29000 eura
    • do 36000 eura (prosečna cena)
    • do 44000 eura
    • do 366 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 79.000 € na 90.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.08.2025 - 79.000 €
28.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu u naselju Šumica. Prizemna kuća od naboja - sastoji se od dve sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila kuća je useljiva. U dvorištu se nalazi kuća sa potkrovljem sa 6 soba, 2 kupatila, dve terase Kuća u izgradnjiObjekat je zidan od cigle (cigla ipo zid).....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>