• GoHome Professional
nekretnine zrenjanin što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • nekretnine zrenjanin što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine zrenjanin što manji

  • Za upit "nekretnine zrenjanin što manji" pronađeno 1 292 nekretnina - prosečna cena 728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 139.000 €, 124,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran, četvorosoban stan dvostrane orijentacije ( sever-istok), u blizini centra. Površina stana je 124m, uknjižen na 112m2 i sastoji se od ulaznog hola, dnevnog boravka sa trpezarijom površine oko 40m2, kuhinje, 3 sobe, kupatila, toaleta, vešeraja, ostave i terase. Stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 125,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća za adaptaciju - rušenje na veoma atraktivnoj lokaciji naselje Brigadira Ristića. Kuća je površine 125 m2, na placu od 281 m2. U dvorištu postoje i pomoćni objekti površine 22 m2. Okvirna širina uličnog fronta 12 m... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u centru Zrenjanina, uknjižen na 112m2 ali u prirodi ima 125m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave, tri spavaće sobe, kupatila, malog toaleta, vešernice , hodnika i velike terase.Zgrada....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 125,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća površine 125 m² na placu od 370 m², smeštena na uglu dve ulice, što obezbeđuje odličnu pristupačnost, veću privatnost i dodatni investicioni potencijal. Kuća je građena sedamdesetih godina, renovirana 2000. godine, dok je 2021. urađen kompletan remont, pa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 164.800 €, 125,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu u Zrenjaninu.Kuća građena 70ih,renovirana 2000. pa ponovo 2021. Kuća je stara "švapska" na lakat i izlazi na dve ulice. Grejanje je etažno na gas i sprovedeno kroz celu kuću. Na placu se nalazi i stara kuća koja je devastirana i za rušenje.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 87.500 €, 125,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se spat kuće za smeštaj radnika kapaciteta 8 ležajeva, kompeltno opremljen. Sastoji se od dve trokrevetne i jedne dvokrevetne sobe, mini trpezarije sa čajnom kuhinjom, dnevnom sobom i kupatilom. Kuća povezana sa pomoćnom prostorijiom zastakljenim hodnikom koja se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2022.,

www.sigmaexcl.com

Kuća na prodaju Melenci Trofazna struja, Gas, Voda, Renovirano… More Details .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.sigmaexcl.com

.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 126,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.sigmaexcl.com

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 105.000 €, 128,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – novoizgrađena petosobna kuća površine 128m2 (uknjiženo samo prizemlje) na placu površine 8 ara sa kolskim ulazom. Demit fasada, pvc stolarija, trofazna struja, centralno grejanje na gas, dva kupatila, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 128,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2021.,

www.sigmaexcl.com

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 57.000 €, 129,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – dvosobna kuća sa lokalom površine 129m2 sa sanitarnim čvorom u sklopu kuće (sam lokal je oko 25m2) na parceli površine 3,6 ara sa kolskim ulazom. Mešan materijal, demit fasada, trofazna struja, kanalizacija, šupa, jedan vlasnik. Nije moguća prodaja putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 57.000 €, 129,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2023.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mužlja sa lokalom u sklopu kuće. Kuća je uknjižena na 129 m2, na placu od 3.6 ari. Po strukturi je dvosobna. Zidana od mešanog materija, demit fasada, trofazna struja, kanalizacija, pomoćne prostorije... Kolski ulaz... Grejanje TA Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 129,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Mužlji površine 129m2,sa pomoćnim prostorijama od 17m2 na placu površine 3,63a. Kuća sa ulice ima jednim delom poslovni prostor koji se godinama izdaje. U kuću se ulazi bočno, desno je soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i u nastavku pomoćne prostorije. Levo je još....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 57.000 €, 129,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Kuća u Mužlji, površine od 129m2 ( deo kuće pretvoren u poslovni prostor 25m2 , lokal je trenutno u zakupu ) na parceli postoji i pomoćni objekat površine 17m2, površina parcele 3,63ara.Kuća je zidana od mešovitog materijala, uradjena je demit fasada.sastoji se od dve sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 49.000 €, 129,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 129,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.sigmaexcl.com

.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća sa poslovnim prostorom, pomoćnim objektima i baštom u Ečkoj, na vema dobroj lokaciji. Kuća ima kolski ulaz. Na uličnom delu parcele je poslovni prostor površine 36m2, sa ekonomskim i glavni ulazom i toaletom sa predprostorom. U nastavku je kuća površine 130m2, koja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 130,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Vojvodini, kod Zrenjanina, selo Taraš (Evropsko selo roda) PRODAJEMO KUĆU 130m stara Vojvodjanska kuća , prizemna ,plac 1600m2 ulica Maršala Tita (Glavna) , u neposrednoj blizini reke Tise (300m od reke). Kuća je uknjzena u Katastru, moze i na Kredit, sa dosta nusprostorija,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća za smeštaj radnika kapaciteta 6 ležaja u naseljenom mestu Stajiećevo. Kuća se izdaje kompletno opremljena. Grejanje na gas. Kuća se nalazi na 10-tak kilometara od Zrenjanina i na samo par kilometara od fabrike "Ling long". Moguć dnevni najam u iznosu od 1.000 dinara....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 100.000 €, 131,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.gsigma.rs

Salonski stan u strogom centru grada. Površine 131 m2. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje instalacije struje - priključak struje nema. Stan je u sivoj fazi renoviranja - zahteva završne radove... Grejanje nema.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Mala Amerika – dvosobna salonska kuća površine 131m2 sa suvim ulazom + dvosoban stan + velika radionica i ostava na placu površine 3 ara. Renovirana, nove instalacije vode i struje, centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća površine 131 m2 na placu od 3,12 ari na TOP lokaciji u naselju Mala Amerika. Sastoji se od natkrivene terase, trpezarije, odvojene kuhinje, dnevnog boravka i spavaće sobe. Kuća renovirana i useljena pre tri godine (nova vodovodna i elektro instalacija, centralno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 123.600 €, 132,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvospratna kuća u Farkaždinu. U prirodi ima više kvadrata, cca 420m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 133,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.gsigma.rs

Petosobna kuća sa potkrovljem u širem centru grada. Potkrovlje nije istaknuto. Kuća je uknjižena na 133 m2, u prirodi je veća na placu od 660 m2. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, prostrana terasa, dve kuhinje, dva kupatila, toalet. Ajnfor kapija - nema....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 190.000 €, 133,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2024.,

www.gsigma.rs

Porodična kuća na placu od 1.6 hektara zemlje. Kuća se nalazi na magistralnom putu Zrenjanin - Beograd. Ulična širina placa okvirno 75 m. Uređeno dvorište sa debelim hladom i zemljanim putem koji vodi do kuće (uvučena kuća na 55 m od magistralnog puta). Građena od cigle, na 3 etaže....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 133,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.sigmaexcl.com

.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 134,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.sigmaexcl.com

.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 136,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Karađorđev trg – kuća u nizu u tri etaže od po 68m2 na placu površine 2,7 ara. Visoko prizemlje – dnevni boravak, kuhinja i toalet. Sprat – tri spavaće sobe i kupatilo. Suteren – garaža, dve ostave i kotlarnica. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, potrebno renoviranje.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 136,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje pogodna za izgradnju manje zgrade, naselje Duvanika, 136m2, na parceli ukupne površine 11.67ari.Građena od mešanog materijala.Naparceli postoji i jedan pomoćni objekat površine 95m2. Širina uličnog fronta parcele je 15,5m a dubina oko 77m.Mogućnost kupovine i susednog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 136,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Karađorđev trg - kuća u nizu u tri etaže od po 68m2 na placu površine 2,7 ara. Visoko prizemlje - dnevni boravak, kuhinja i toalet. Sprat - tri spavaće sobe i kupatilo. Suteren - garaža, dve ostave i kotlarnica. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, potrebno renoviranje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 380.000 €, 137,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.gsigma.rs

Marjanov Brod - na prodaju tri vikendice, sa objektom od 250 m2 (sa potkrovljem- impozantne gradnje koji se može privesti raznim namenama), na parceli veličine 47 ari. Parcela se nalazi na oko 1,5 km od nove obilaznice. Reka Begej se nalazi na 500 m od parcele. Vikend kuće su uknjižene....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 199.987 €, 137,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2025.,

www.gsigma.rs

Agencija m2GSIGMA ekskluzivni je zastupnik prodaje stanova u jednoj od najlepših stambenih zgrada u Zrenjaninu – stambeno-poslovnom objektu HARMONIJA. Pažljivo birana lokacija, u neposrednoj blizini samog centra grada - Obilićeva 1 Zrenjanin. Harmonija, kao koncept savremenog života,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Bašaid - trosobna kuća površine 138m2 + pomoćni objekti na placu površine 8,84 ara. Trofazna struja, Čvrsta gradnja, grejanje na plin, garaža, kolski ulaz, kanalizacija, voćnjak sa oko 20 stabala šljive. Uknjiženo 1/1. Moguća zamena za automobil. Moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 139,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Žitni trg – četvorosobna kuća površine 139m2 + pomoćne prostorije od 42m2 + neistaknuta garaža od 50m2 na placu od 5,82 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, odlična lokacija, širina placa je oko 19,5m, jedan vlasnik. Kuća je u lošijem stanju i potrebna je ozbiljnija restauracija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 139,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća uknjižena na 139 m2 na placu od 6,25 ari u naseljenom mestu Perlez. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala, plafoni štukatur, struja trofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Dvorište ograđeno i čini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 139,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 27.000 €
22.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Perlez - petosobna kuća od čvrstog materijala površine 139m2 + pomoćne prostorije na placu površine 6,25 ara sa kolskim ulazom i garažom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, voda, tavanica štukatur, septička jama, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 27.000 €, 139,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - četvorosobna dvojna kuća površine 140m2 + lokal u prizemlju od 70m2. CG na plin, PVC stolarija, laminat, dva trofazna brojila, kanalizacija, nema dvorište, lokal izdat, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 96.000 €, 140,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – dvojna četvorosobna kuća površine 140m2 + suteren sa garažom i kotlarnicom od 70m2 + pomoćne prostorije (radionica) od 55m2 + poslovni prostor sa dve prostorije i sanitarnim čvorom ukupne površine 29m2 na placu od 4,06 ara. U podrumu se nalazi garaža, kotlarnica i veliki....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.agencijapragma.com

Duvanika – dvojna kuća površine 140m2 (trosobna s potkrovljem + jednosoban stan) + započet objekat u dvorištu i garaža na placu površine 2 ara. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Moguća kupovina s nameštajem. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 495)