• GoHome Professional
nekretnine srbije kuce od -1050015000 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine srbije kuce od -1050015000 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine srbije kuce od -1050015000 što veći

  • Za upit "nekretnine srbije kuce od -1050015000 što veći" pronađeno 28 435 nekretnina - prosečna cena 1.320 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • -997514250 m2 (malo manji)
    • -1102515750 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 66000 eura
    • do 83000 eura (prosečna cena)
    • do 99000 eura
    • do 833 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • bazen
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, 485.000 €, 800,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Carice Milice, Novi Sad, 485000€, 800m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Carice Milice, Novi Sad Carice Milice.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 301.000 €, 800,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA ŠIRA OKOLINA LESKOVCA. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 220.000 €, 800,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K636 Prodaje se velika dvojna kvalitetno građena polunameštena kuća, koja je spojena prolazom na trećem spartu i ima 800 kvadrata i 9 ari uredno održavanog ograđenog placa. Nalazi se u Drapšinu u Mladenovcu i može biti idealna za neki biznis, poput staračkog doma, jer poseduje:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine srbije kuce od -1050015000 što veći'
110.000 €
850.000 €
850.000 €
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 800,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

SKICE- VITE RADOVICA MELJAK KUCA 800M2 PEDJA PRODAJA-Visenamenski poslovno stambeni kompleks pogodan za sve delatnosti , trenutno je funkcionisao kao proizvodni pogon. Dosta jaka snaga struje za manje proizvodnje. Deo objekta je u sivoj fazi. Objekat pogodan za vise delatnosti: proizvodni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000.000 €, 800,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća za prodaju nalazi se u mirnom delu grada-zoni porodične gradnje, u neposrednoj blizini Botaničke bašte, nedaleko od Tašmajdana i Profesorske kolonije. Predmetna nepokretnost se nalazi u zoni grada koja se smatra nepokretnim kulturnim dobrima-zaštićene okoline kulturnih dobara....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 180.000 €, 800,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća za investiciju u strogom centru,idealna za hotel, motel, pansion, ili starački dom sa preko 50 kreveta i restoranskim delom, vrtić, tržni centar , robnu kuću , kancelarijski prostor ili veliku porodičnu kuću . Stara gradnja započeta rekonstrukcija 800 + kvm, plus vinski podrum....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 65.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na obali Mrtve Tise. Površina 100 m2, 3 sobe, veliki tavanski prostor, pomoćni objekat (10-ak m2), plac 800 m2, sve uknjiženo 1/1. Na 2 minuta kolima do centra Bečeja, a, kao da si na salašu. Sopstveni izlaz na vodu i mesto za pecanje. Mir, tišina, prelep ambijent. U ulici su....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja -TROFEJNE VILE- objekat 800m2 plac 1200m2.Vila se nalazi u Futoškoj ulici na jednoj od najlepših i najtraženih lokacija u gradu.Prema prostornom planu dozvoljena je gradnja još dodatnih 1500m2.Plafoni su visoki 4,5-6m,zidovi debeli 30cm.Na krov vile potrošeno 2,5t....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 154.500 €, 797,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agensijska oznaka nekretnine 3046469, Petrovaradin-Novi Majur. Prodajemo manju porodičnu kuću , uknjižena 78 m2 prizemlje , kuća je čvrste gradnje i zahteva kompletnu adaptaciju na placu od 266 m2, fronta 17 m. Atraktivna i prometna lokacija, poseduje gradsku vodu ,kanalizaciju ,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 1.050.000 €, 795,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 795m2, KUĆA Prodaje se fantastična kuća-vila od 795m2 u Veterniku. Sastoji se od podruma u kom se nalazi garaza i vodena pumpa, prizemlja koje je koncipirano kao poslovni prostor sa kuhinjom i toaletom, prvi i drugi sprat su povezani u jednu celinu stepeništem, a tu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 1.100.000 €, 795,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik - Jedinstvena ponuda! Odlična, nova kuća na tri nivoa (prizemlje i dva sprata) ukupne korisne površine 795 m2. Ova kuća poseduje i podrumski deo koji se delom može koristiti kao garaža (poseduje automatska garažna vrata), a drugi deo se može prilagoditi sopstvenim potrebama....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 890.000 €, 790,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130330, 6a, u izgradnji. *ZA INVESTITORE**ZA INVESTITORE* I FIZIČKA LICA OZIDANA ZGRADA, + GOTOV PROJEKAT 790 m2, bruto, Pr+1+Pk - ravan krov, u atraktivnom delu gde kvadrat gotovog stana dostize 4000e. PLAC 6 a. Prema projektu planirana su 3 STANA od 150 m2, svaki....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 1.600.000 €, 786,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna investicija na Zlatiboru Vila Pina Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku Vila Pina, jedinstven turistički kompleks na jednoj od najlepših lokacija Zlatibora! Ova prelepa vila, uknjižene površine 786m, smeštena je na placu od 6.70 ari i predstavlja savršen spoj elegancije,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.000.000 €, 780,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Preradovićeva, Petrovaradin, 1000000€, 780m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Preradovićeva, Petrovaradin Preradovićeva.

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 250.000 €, 780,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo sjajnu investicionu priliku. Kuća koja se može izdeliti na više stambenih jedinica. U prizemlju je završen trosoban stan ,dok su dva sprata i potkrovlje u sivoj fazi. Kuća se nalazi na 4,6 ari predivnog placa za mir i uživanje, u blizini gradskog prevoza.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 360.000 €, 780,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena na 261m2 u gabaritu po etaži,gradjena 1995.god,jedan deo kuće je završen,dok je drugi u sirovom stanju(neokrecen,bez....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.600.000 €, 780,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 128.000 €, 779,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.heroldo.com

* Samo 5 minuta vožnje od centra Ćuprije! Ako tražite veliki plac, mirno okruženje i prostor za razvoj ideje, ova nekretnina nudi sjajnu osnovu! * Plac površine preko 1 hektara – ravan, pregledan i lako dostupan, idealan za: * Porodično gazdinstvo *Seoski turizam *Voćnjak ili plasteničku....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 350.000 €, 775,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u novom delu Temerina, fantastičnu nekretninu sa mnogo mogućnosti!!!! Naime u pitanju je kuća koja u osnovi ima 440m2 , kvadratura je sa bazenom do kojeg se može doći sa spoljne i sa unutrašnje strane kuće. Na prizemlju su dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom ( u kojoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 1.000.000 €, 773,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Vršačka, Novi Sad, 1000000€, 773m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Vršačka, Novi Sad Vršačka.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 494.500 €, 770,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 54351, 60a, spratna, 1, struja, kanalizacija, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Kuca se nalazi na 15km od Beograda na mirnom....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 494.500 €, 770,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 54351, 60a, spratna, 1, struja, kanalizacija, telefon, terasa(4), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Kuca se nalazi na 15km od Beograda na mirnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 700.000 €, 770,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca gradjena 2000. godine, na Banjici-Paunov breg, sa cetiri etaze , u osnovi povrsine 192m2, na placu od 5 ari. Izuzetno kvalitetno gradjena kuca, zidana blokom, sa perlitnom fasadom. Aluminijumska stolarija, prvoklasni parketi. Kuca ima cetiri etaze: prizemlje+dva sprata+potkrovlje.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 463.500 €, 770,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija za gradnju stambeno-poslovnog objekta+++Agencijska oznaka nekretnine je 3046522 , FUTOG- 12km od Novog Sada,na glavnom putu u neposrednoj blizini svih važnijih saobraćajnica a dobro pozicioniran u centralnom delu Futoga , oglašavamo prodaju stambenih i magacinskih....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 350.000 €, 769,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na Staroj Misi - sa pomoćnim objektima i bazenom, u odličnom stanju - bez dodatnih ulaganja. Kuća je novije gradnje (2015. godine), ima upotrebnu dozvolu, ukupne površine od 338m2. Kuća ima ajnfort površine od 30m2, i sastoji se od prizemlja+potkrovlja, i to: -prizemlje:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 550.000 € na 540.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 540.000 €, 768,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 550.000 €
17.04.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da ponudimo kuću sa 4 etaže na famoznih 17ari placa. Lokacija:Objekat se nalazi u srcu Borče, na 200m od "Zrenjaninca", u blizini škola, marketa i gradskog prevoza Kuća Po+P+1+Pk: Objekat je lociran centralno u velikom sopstvenom ograđenom dvorištu od 17 ari. Postoji....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 450.000 €, 766,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, u naselju Rade Žunić. Objekat je u osnovi površine 341m2, spratnosti Po+P+I+Pk i nalazi se na parceli od 7.94a. Podrum (98m2) i prizemlje (341m2) su u funkciji poslovne delatnosti. Podrum se sastoji iz dve celine, a prizemni deo objekta....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.395.000 € na 1.190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,53 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2025 - 1.395.000 €
08.05.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja LUX hedonističke kuće sa pogledom na Dunav. U prizemlju Vam se otvara: raskošan dnevni boravak sa kaminom, dvostrano orijentisan sa izlazom na terasu i uređeno veliko dvorište, moderno opremljena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Bruto površina prizemlja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.000.180 €, 765,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Pregrevica, Zemun, 1000180€, 765m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Pregrevica, Zemun Pregrevica.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Pregrevica Soba: 8 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KISAC, 420.000 €, 765,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća/poslovni objekat u Kisaču (Gradska opština Novi Sad) korisne stambene površine 763 m2, bruto površina placa 943 m2, od toga dvorište oko 365 m2. Osnovni podaci o objektu sagrađen od čvrstog materijala bez vlage u zidovima. zgrada ima prizemlje i sprat čija je osnova....

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 230.000 €, 765,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dve kuće i dva pomoćna objekta na placu od 1000m2. Velika kuća je u sivoj fazi, i nephodno je ulaganje kako bi je priveli nameni.Manja kuća u kojoj može da se stanuje se nalazi iza velike kuće.Poseduje podrum sa prostorijama koje imaju dovolju visinu za razne potrebe kupca.Ova....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 1.370.000 €, 764,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Krnjača, prodajemo objekt 850m2 (uknjiženo 764m2), koji ima 4 nadzemne etaže. Objekat je uknjižen, ima 4 nadzemne etaže, pomoćni objekat-garažu 56m2, koja je takođe uknjižena. Nalazi se na placu od 1230m2, ima asfaltni prilaz. Idealna investicija, za starački dom, motel....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 1.236.000 €, 762,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila sa smart home sistemom- savršen spoj komfora i tehnologije. Ova ekskluzivna vila nudi vrhunski komfor uz najmoderniju tehnologiju. Opremljena smart home sistemom, omogućava ulazak na otisak prsta, dok se u svaku prostoriju ulazi beskontaktno, putem šifre. Vrhunski je....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 1.263.000 €, 762,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 999.000 €, 750,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna vila vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednoj od najelitnijih lokacija – Tatarsko brdo! Na samo 3 km od centra Novog Sada – idealan spoj privatnosti, mira i brze povezanosti sa gradom. U neposrednoj blizini nalazi se Institut u Sremskoj Kamenici. STRUKTURA: •....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 830.000 € na 490.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 490.000 €, 747,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 1.200.000 €
24.11.2024 - 830.000 €
25.02.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 747m2 + gostinjska kuća ukupne površine 219m2 na placu od 61,62 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.029.100 €, 745,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO u ponudi, prelepa kuća na Tatarskom brdu. Rađena je 2000-tih godina, najkvalitetnijim materijalima u to vreme. Kuća se sastoji od četiri etaže suteren (143m2), prizemlje (293m2), sprat (175m2), potkrovlje (137m2). U suterenu se nalazi garaža, sauna, tursko kupatilo, wc.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, Na upit, 738,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila se prodaje po sistemu ključ u ruke uz mogućnost da kupac utiče na konačan izgled vile. Vila je pažljivo projektovana sa ciljem stvaranja vrhunskog životnog prostora ,ugođaja i sigurnosti.Vila se nalazi na idealnoj lokaciji u najlepšem delu Sremske Kamenice sa pogledom na Dunav....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 950.000 €, 729,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena kuća iz 2005. na 12 ari placa sa velikim dvorištem i prilazom za teretna vozila pogodna za razne namene i delatnosti. Površina kuće je neto 729m2 korisne a 899m2 bruto građevinske površine. Trenutno je podeljena na pet stanova, kancelarijski prostor, magacin i teretanu.....