• GoHome Professional
nekretnine obrenovac stanovi novogradnja do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine obrenovac stanovi novogradnja do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine obrenovac stanovi novogradnja do 60 m2 pala cena što manji

  • Za upit "nekretnine obrenovac stanovi novogradnja do 60 m2 pala cena što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 64.350 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. ✅ Planirani završetak radova - septembar 2027. godine ✅ Mirno porodično naselje, u blizini škole, prodavnica i gradskog prevoza....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok svojim enterijerom stanarima....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.464 €, 42,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 82.685 €, 42,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 41.76m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 89.100 €, 45,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 45m². Stan se nalazi na II spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 88.596 €, 49,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 113.810 €, 57,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, površine 57.48m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 101.228 €, 61,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 61.35m², u prizemlju zgrade u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 121.473 €, 61,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 61.35m². Stan se nalazi na potkrovlju stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.960 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine obrenovac stanovi novogradnja do 60 m2 što manji (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?