• GoHome Professional
nekretnine obrenovac stanovi novogradnja što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine obrenovac stanovi novogradnja što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine obrenovac stanovi novogradnja što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine obrenovac stanovi novogradnja što jeftiniji" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 1.874 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • dvorište
    • 1.sprat
    • podrum
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 111.600 €, 62,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*NOVOGRADNJA U OBRENOVCU - STANOVI NA ODLIČNOJ LOKACIJI*U ponudi stanovi u novoj, moderno projektovanoj zgradi u Obrenovcu, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada je u fazi izgradnje a završetak radova je planiran za decembar 2026.Zgrada se nalazi u mirnoj....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 55.140 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 59.680 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine obrenovac stanovi novogradnja što jeftiniji'
267.000 €
267.000 €
72.000 €
  Stan, OBRENOVAC, 64.350 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. ✅ Planirani završetak radova - septembar 2027. godine ✅ Mirno porodično naselje, u blizini škole, prodavnica i gradskog prevoza....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 69.840 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost za život. Struktura stana: • dnevna soba • kuhinja • kupatilo • hodnik • terasa Stan predstavlja jednu....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.464 €, 42,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.464 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² – 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 81.260 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost za život. Struktura stana: • odvojena spavaća soba • dnevna soba • kuhinja • kupatilo • terasa Stan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 82.685 €, 42,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 41.76m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 84.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost za život. Struktura stana: • odvojena spavaća soba • dnevna soba • kuhinja • kupatilo • terasa Stan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 88.520 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu. Dvosobni stanovi od 44m², su sa: • jednom spavaćom sobom • dnevnim boravkom • kuhinjom i trpezarijom • kupatilom • terasom Svaki detalj osmišljen....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 88.596 €, 49,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 88.596 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 88.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu. Dvosobni stanovi od 44 m², sa: • jednom spavaćom sobom • dnevnim boravkom • kuhinjom i trpezarijom • kupatilom • terasom Svaki detalj osmišljen....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 89.100 €, 45,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 45m². Stan se nalazi na II spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 92.880 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu. Dvosobni stanovi od 46 m², su sa: • jednom spavaćom sobom • dnevnim boravkom • kuhinjom i trpezarijom • kupatilom • terasom Svaki detalj osmišljen....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 94.380 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu. Dvosobni stanovi od 47 m², sa: • jednom spavaćom sobom • dnevnim boravkom • kuhinjom i trpezarijom • kupatilom • terasom Svaki detalj osmišljen....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 577 Lokacija: • Stan se nalazi u centru Obrenovca, na idealnoj lokaciji. • Izvanredna infrastruktura: u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, vrtići, prodavnice, banke, pošta, kao i svi ostali sadržaji neophodni za ugodan svakodnevni život. Karakteristike stana: • Površina:....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 99.260 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu. Dvosobni stanovi od 49m², su sa: • jednom spavaćom sobom • dnevnim boravkom • kuhinjom i trpezarijom • kupatilom • terasom Svaki detalj osmišljen....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 101.228 €, 61,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 61.35m², u prizemlju zgrade u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 106.020 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim i prostranim rasporedom, koji nudi udobnost, privatnost i svetlost u svakom kutku. Raspored stana: • Dnevni boravak – svetao i prostran,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.960 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.960 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 113.810 €, 57,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, površine 57.48m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 120.420 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od 77.69 m2 se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevnog boravka i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 121.473 €, 61,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 61.35m². Stan se nalazi na potkrovlju stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 123.156 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, površine 62.20m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila I terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 129.620 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan i funkcionalan dom. Stanovi se odlikuju pažljivo osmišljenim rasporedom, koji pruža prijatnu dnevnu zonu, dve spavaće sobe i terasu za....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 129.620 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 141.400 €, 78,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 141.444 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 155.588 €, 79,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 78.58m². Stan se nalazi na II spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 211.014 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 267.000 €, 162,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju nov potpuno opremljen petosoban stan nedaleko od centra Obrenovca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 34)

<< <1> >>