• GoHome Professional
nekretnine obrenovac kuce barem 160 m2 oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine obrenovac kuce barem 160 m2 oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine obrenovac kuce barem 160 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine obrenovac kuce barem 160 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 160,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižene nekretnine koje se nalaze na placu od 16,7a. Na placu imamo dve kuće, letnju kuću, garažu, šupu i pomoćne prostorije za držanje životinja. Plac je ravan, okruženje mirno. Nalazi se u blizini pečenjare Palma. Interesantno je za život porodice sa više generacija. Kuće uredne....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća u dva nivoa prizemlje i prvi sprat na placu velicine 4,5 ara. PROSTORIJE : 1. Prizemlje 80 m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo sa ostavom, dnevna soba sa izlazom na terasu, 2 spavace sobe i kupatilo. Sprat 80m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, Dudovi, 158.000 €, 168,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Prodajem kucu sa dva odvojena stana i tri zajednicke prostorije u Obrenovcu, naselje Dudovi. Stanovi su novije gradnje pa fasada jos nije zavrsena, na oba stana je uradjena izolacija kao i na krovu. Kvadratura stana na visokom prizemlju je 44.21m2 sa terasom i po strukturi....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 150.000 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje nalazi se kuća koja se prostire na dve etaže kao i garažni prostor od 36m². Struktura: Prizemlje kuće se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na Valjevskom putu blizu Obrenovca , kuca ima 150m2 , plac 28 ari, ima i dva pomocna objekta 50 m2.Kontakt: 065/459-94-59 .

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 199.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno sredjena kuca u Baricč na Savi. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi velika dnevna soba sa kaminom, kuhinja sa trpezarija, prostrano kupatilo i stepenište za sprat, terasa. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo kao i velika terasa sa pogledom....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 260.000 €, 220,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem i materijalima. Smeštena je u mirnijem delu grada, udaljena od velike koncentracije saobraćaja. Centralni hodnik povezuje sve prostorije i....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 220m² na placu od 10 ari u Velikom polju kod Obrenovca. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata, potkrovlje u sivoj fazi. U prizemlju jedna prostorija kuhinja+trpezarija+dnevna, 2 spavace sobe, kupatilo, hodnik i predsoblje. Na spratu 4 spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 300.000 €, 238,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sa ponosom predstavljamo uknjiženu, izuzetno kvalitetnu kuću u najlepšem delu Bariča. Ova nekretnina nije samo kuća, već dom građen po najvišim standardima, gde se o svakom detalju vodilo računa. Površina objekta: Uknjiženo 238m2, mereno 300m2 Plac: 15 ari (prostrano, održavano i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine obrenovac kuce barem 160 m2 (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>