• GoHome Professional
nekretnine čačak kuca plac useljiv do 1100 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine čačak kuca plac useljiv do 1100 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine čačak kuca plac useljiv do 1100 eura/m2

  • Za upit "nekretnine čačak kuca plac useljiv do 1100 eura/m2" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 938 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • 1000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 93000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAČAK, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodično domaćinstvo u Bečnju, na 1.5 km od Mrčajevaca, 300m od glavnog puta za Kragujevac. Useljiv stambeni objekat, pr+sp, površine 150 m2. sa pomoćnim objektom od 30 m2. Dva legalna priključka za vodu, parcela od 80 Ar plodnog poljoprivrednog zemljišta. Agencija "KULA"....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>