• GoHome Professional
nekretnine čačak kuca plac 340 m2 do 96000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine čačak kuca plac 340 m2 do 96000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine čačak kuca plac 340 m2 do 96000 eura

  • Za upit "nekretnine čačak kuca plac 340 m2 do 96000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 320 m2 (malo manji)
    • 360 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 91000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAČAK, 90.000 €, 182,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća kod Auto Jovanovića, koja se sastoji od useljivog prizemlja i sprata u sivoj fazi. Ukupna površina je 182m2, od čega je useljivo prizemlje 91m2, a kuća je smeštena na 8 ari okućnice. Prizemlje se sastoji velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 88.000 €, 290,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća u Atenici,ukupne površine 290 m2, na 50 ari placa, sa pomoćnim objektom - garaža + kotlarnica. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice sa zasebnim ulazima, odvojenom strujom i zasebnim mokrim čvorovima. Prva stambena jedinica je kompletno dovršine i sastoji....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 82.000 €, 27200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u zablaću, ukupne površine 2.72 Ha, koje se sastoji od 4 parcele. Postoji mogućnost odvojene kupovine parcela. Prva parcela je površine 76 ari,nalazi se u potesu Krivaja,po kulturi njiva 2. klase pod zasadom jabuke sorte Ajdaret, starosti 15 godina,....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Prislonici, udaljena 3 km od magistrale, površine 70m2, po strukturi su+1, na 1.83 ha okućnice, sa pomoćnim ekonomskim objektima. Suteren kuće se sastoji od garaže i podruma, dok je na spratu dvosoban stan, useljiv, bez većih ulaganja. Struja je trofazna, a voda....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, Centar, 96.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem novu lepu porodičnu kuću i [telefon] ari placa, udaljenu od centra grada svega [telefon] m.Dakle vrlo mirna i tiha urbana zona. Pored gradske vode poseduje i bunar dubine [telefon] m .Voda je odličnog kvaliteta kontrolisana od ZZJZ Čačak. Kuća je gradjena pre [telefon] godina....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća u Rakovi, površine oko 90m2, na 21.5 ari placa, po strukturi trosoban stan, kompletno adaptirana, u odličnom stanju. Etažno grejanje. Na parceli se nalaze i pomoćni objekat letnja kuja od oko 40m2 i šupa oivršine 37m2. Kuća je u postupku legalizacije. Cena....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 90.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2020.,

www.klikdooglasa.com

Seosko domaćinstvo u Ježevici [telefon] km od Čačka, [telefon] m od glavnog puta Čacak- Kraljevo, asfalni put. Dve kuće od [telefon] m [telefon] i [telefon] m [telefon] , pomoćni novi zidani objekti od [telefon] m [telefon] - magacin, radionica, salaš, trem i [telefon] , [telefon]....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 73.000 €, 110,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Donjoj Gorevnici, na samoj Ibarske magistrale, površine 110 m2, po strukturi komforan trosoban stan. Urađena je spoljna stolarija kao i fasada sa izolacijom i krov. Potrebna ulaganja da se kuća adaptira unutra. Kuća se nalazi na 31 ar okućnice, kao i 60 ari pošumljenog....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 69.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Kuca je ojacana stopama, zidovi debeli, jaka izolacija, .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 60.000 €, 5622,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Izuzetnom ambijentu u Rošcima, od 56,22ara,na nadmorskoj visini preko 450m, ispod Kablara, 20km od centra Čačka. Plac je u poljoprivrednom području i nalazi se pored asfaltnog puta, kuda prolazi i el.struja.Preko puta je još jedan plac koji može da se kupi a koji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine čačak kuca plac do 96000 eura (86)
  • nekretnine čačak kuca plac 340 m2 (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com