• GoHome Professional
nekretnine čačak što skuplji do 270 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine čačak što skuplji do 270 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine čačak što skuplji do 270 m2

  • Za upit "nekretnine čačak što skuplji do 270 m2" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 895 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 58000 eura
    • do 72000 eura (prosečna cena)
    • do 87000 eura
    • do 726 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAČAK, 90.000 €, 182,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća kod Auto Jovanovića, koja se sastoji od useljivog prizemlja i sprata u sivoj fazi. Ukupna površina je 182m2, od čega je useljivo prizemlje 91m2, a kuća je smeštena na 8 ari okućnice. Prizemlje se sastoji velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 320.000 €, 70,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan, površine 70 m, smešten je na trećem spratu modernog stambenog kompleksa Zelena Avenija na prestižnoj lokaciji u opštini Zemun. Novogradnja pruža savremene sadržaje i kvalitetnu izgradnju, što ga čini idealnim mestom za život. Raspored stana je funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine čačak što skuplji do 270 m2'
27.000 €
27.000 €
137.000 €
  Stan, ČAČAK, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući u Ljubićskoj ulici, površine 100 m2 na 3.5 ari placa, sa suterenom i zidanom garažom. Stan je na prvom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje trpezarije i kupatila. Grejanje na gas i struju. Stan je u odličnom stanju, urađena pvc stolarija.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 143.000 €, 176,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve kuće u Košutnjaku, u neposrednoj blizini OMV pumpe. Površina placa je 8.76 ari. Prva kuća je površine 83m3, i po strukturi je klasična četvorka. Na kući je urađena spoljna izolacija. Druga kuća ima ukupnu površinu od 177m2, dvoetažna je, i ima 100m2 stambenog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 140.000 €, 124,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Nemanjinoj ulici preko puta Škole Milice Pavlović, površine 124m2, na dva nivoa. Lokal se nalazi do ulice. "KULA" .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 135.000 €, 175,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na potesu Lupnjača, korisne površine 175m2 na 8 ari placa. Kuća je po strukturi Pr+1+Po, s tim što je potkrovlje u sivoj fazi. Na parceli se nalaze pomoćni objekti garaža i šupa. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, radne sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 117.000 €, 136,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

Kuća površine u osnovi 136 m2 sa 4 ara placa u postupku ozakonjenja, nalazi se u krugu 200 m udaljena od crkve, vrtića i škole Ratka Mitrović. Kuća je spratnosti Pr+1+Pk, dva odvojena strujomera za prizemlje i sprat. Na prizemlju je razvedeno grejanje na gas. Struktura prizemlja je....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 105.000 €, 250,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Parmencu, površine oko 250m2, na 8.7 ari placa. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata koji imaju odvojene ulaze. Urađena je spoljna izolacija kao i pvc stolarija. Etažno grejanje na čvrsto gorivo. Pomočni objekti kotlarnica i šupa. Kuća je u odličnom stanju. Cena....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 105.000 €, 169,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se imanje u Mršincima, koje se sastoji od dve kuće na 1.5 hektara okućnice. Starija kuća je površine 79m2, po strukturi trosoban stan, adaptirana i to PVC stolarija, izolacija. Nova kuća je sagrađena 2002. godine, površine 90m2, po strukturi trosoban stan. Stanje objekata....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodično domaćinstvo u Bečnju, na 1.5 km od Mrčajevaca, 300m od glavnog puta za Kragujevac. Useljiv stambeni objekat, pr+sp, površine 150 m2. sa pomoćnim objektom od 30 m2. Dva legalna priključka za vodu, parcela od 80 Ar plodnog poljoprivrednog zemljišta. Agencija "KULA"....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Makedonskoj, spratnosti pr+1, površine 93m2, na 6.33 ara placa. Prizemlje je trosoban stan, sa dve spavaće sobe, dnevnom sobom sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo. Sprat je u sivoj fazi, a po strukturi dvosoban stan sa terasom površine oko 80m20. Cena 103.000....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Viljuša, na 2 km od starog puta za Kraljevo. Kuća se nalazi na 1,4 hektara okučnice, ima površinu 97m2 u osnovi, a sastoji se od suterena i sprata. Suteren se sastoji od letnje kuhinje i podruma, dok se na spratu nalaze 2 spavaće sobe, dnevna soba....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodično domacinstvo u Loznici na 5 km od grada, i to dve kuće sa pomoćnim ekonomskim objektima na 6.23 Xa okućnice. Pored Rzavske, na placu ima i bunarska voda. Asfaltni put do kuće. Cena 99.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Prislonici, udaljena 3 km od magistrale, površine 70m2, po strukturi su+1, na 1.83 ha okućnice, sa pomoćnim ekonomskim objektima. Suteren kuće se sastoji od garaže i podruma, dok je na spratu dvosoban stan, useljiv, bez većih ulaganja. Struja je trofazna, a voda....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća u Rakovi, površine oko 90m2, na 21.5 ari placa, po strukturi trosoban stan, kompletno adaptirana, u odličnom stanju. Etažno grejanje. Na parceli se nalaze i pomoćni objekat letnja kuja od oko 40m2 i šupa oivršine 37m2. Kuća je u postupku legalizacije. Cena....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 88.000 €, 290,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se spratna kuća u Atenici,ukupne površine 290 m2, na 50 ari placa, sa pomoćnim objektom - garaža + kotlarnica. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice sa zasebnim ulazima, odvojenom strujom i zasebnim mokrim čvorovima. Prva stambena jedinica je kompletno dovršine i sastoji....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan, po strukturi dupleks, koji se nalazi u Balkanskoj ulici, preko puta Vrtića Mali Kapetan, savršen za udoban i moderan život. Osnovne informacije: Lokacija: Balkanska ulica, preko puta vrtića Mali Kapetan Tip: Dupleks Površina: 75 m2 Struktura: Dnevna soba, trpezarija....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 80.000 €, 209,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Borići, na 270 metara od centra Atomske banje u Trepči, površine 209 m2, na 3 ara placa. Kuća se sastoji od 4 zasebne stambene jedinice, apartmana, sa zasebnim ulazima, kupatilima i kuhinjama. Apartmani su povezani terasom, i nalaze se na tihom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 73.000 €, 110,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Donjoj Gorevnici, na samoj Ibarske magistrale, površine 110 m2, po strukturi komforan trosoban stan. Urađena je spoljna stolarija kao i fasada sa izolacijom i krov. Potrebna ulaganja da se kuća adaptira unutra. Kuća se nalazi na 31 ar okućnice, kao i 60 ari pošumljenog....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 68.000 €, 82,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Alvadzinici, vojna zgrada, fasadna cigla, potpuno renoviran, bez ulaganja. Menjam za manji stan star kvalitetne gradnje u okruzenju ili prodajem. Grejanje na struju , el. kotao, ima prikljucak na toplovod, V sprat, liftU okviru cene u stanu ostaje nova inverter....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 57.500 €, 78,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji u centru Čačka, 500 metara od pošte. Pogodan za razne delatnosti (advokatske kancelarije, ordinacije, agencije). Poseduje izlog. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u Banjici, i to kuća površine 80m2, pomoćni objekat 35m2 na 2.4 ha zemlje, 1 hektar okućnice pod zasadom šljive i 0.5 ha obradivog poljoprivrednog zemljišta, kao i 1 ha šume. Kuća je trosoban komforan stan, po strukturi p+1. Sastoji se od garaže i pomoćnih....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 54.000 €, 86,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem vikend kucu 54000e. Zaočani kod Čačka ostale inf. na tel 064/0202021 Spratna 4 sobe 2 kupatila vlasnik 1/1 Uknjizena 70 ari dvorista Ogradjeno seosko domacinstvo .Ulaz na plac sa asvaltnog glavnog puta u Mestu Zaočani Put za Petnicu na pola puta Čačak Kraljevo . Voda Bunarska....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 53.500 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 52.000 €, 83,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Beljini, površine 83m2 na 5.5 ari placa. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, koji imaju zasebne ulaze, a po strukturi je dvosoban stan, a na placu se nalazi i zidana garaža kao i pomoćni ekonomski objekat. Kuća poseduje priključke za struju vodu i kanalizaciju.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je predivno seosko domaćinstvo u Ježevici, na 104 ara okućnice, idealno za ljubitelje mirnog života u prirodi. Ova nekretnina nudi jedinstvenu priliku za uživanje u ruralnom ambijentu, a opet sa svim potrebnim sadržajima. Detalji o Nekretnini: -Površina okućnice: 104 ara....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 43.000 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela sa kućom u sivoj fazi površine 60 m2 na 53 ara placa. Kuća se nalazi u Ljubiću, potez Matijine Livade. Kuća ima bunar Cena 43000eura + agencijska provizija Agencija KULA .

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Ljubić Keju, površine 35m2, po strukturi dvosoban, na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od spavaće i dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase koja ima površinu od 14 m2, kao i pripadajući podrum. Stan je adaptiran, i to spoljna stolarija,....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stara kuća u Donjoj Gorevnici, površine 50m2. Kuća se nalazi na 13.5 ari placa, smeštenih na samoj Ibarskoj magistrali. Kuća poseduje priključke za struju i vodu, kao i bunar na posedu. Cena 40.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća kod Vile Harmonike, površine 40m2, na 1 aru placa. Kuća ima svoju garažu. Urađena spoljna izolacija i stolarija. Potrebna dodatna ulaganja. Cena 36.000e Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca na selu,starija gradnja,sitna cigla,ocuvana,100 kvadrata.Kuca ima kuhinju,dnevni boravak,spajz,kupatilo,dve spavace sobe,tavan i terasu.Voda,trofazna struja,telefon.55ari zemljista oko kuce,Na zemljistu ima dosta starog voca.Dvoriste je na brezuljku i okruzeno velikim....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Parmencu, na 600m od kružnog puta, na izuzetno mirnoj lokaciki. Smeštena na 8.3 ara placa, kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, i ima korisnu površinu oko 65m2. Na prizemlju se nalaze spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Na potrkovlju....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća, Bresnica kod Čačka,sa 20 ari placa-uknjižena.Cena po dogovoru.Informacije na telefon 0631622007 Terasa, Parking, garaža, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 29.500 €, 45,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u Rajcu kod Cacka..Nalazi se na 440m nadmorske visine i na 5km od Slatine sa 4 lekovite vode..Asfaltni put do kuće, sva infrastruktura , struja , bunarska voda, u neposrednoj blizini oko 300 metara autobuska stanica. Kuća od 45 m2 , 90ari obradive zemlje.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Loznici, površine oko 50m2, na 17 ari placa. Kuća poseduje priključke za vodu i struju, kao i osnovni priključak za gas. Kuća je u postupku legalizacije, po strukturi je dvosoban stan. Cena 33.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Katrga, na 3 km od Mrčajevaca. Na imanju koje se sastoji od 50 ari okućnice i 50 ari livade u blizini aerodroma Lađevci, se nalaze dve kuće i pomoćni ekonomski objekti. Imanje se nalazi do asfaltnog puta, ima trofaznu struju, mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 19.000 €, 37,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vikendicu u Pakovraću kod Čačka. na placu od 14 ari, kuća je uknjižena na građevinsku površinu 55m2, korisnu 44m2, urađena fasada, novi oluci, krov, pvc stolarija, laminat. Na placu je zasađeno voće. Nalazi se na 2km od Auto-puta, a na 150m od vinograda manastira Sretenje.....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, Na upit, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se seosko domaćinstvo u Pakovraću, preko puta mesne zajednice. Na placu površine 1,3 Ha okućnice se nalaze 2 kuće ukupne površine oko 170 m2, garaža, 2 mlekara, štala i salaš. Domaćinstvo ima priključke za vodu i struju. Nalazi se do samog asfaltnog puta. Domaćinstvo je pogodno....