• GoHome Professional
nekretnine čačak što jeftiniji prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine čačak što jeftiniji prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine čačak što jeftiniji prizemlje

  • Za upit "nekretnine čačak što jeftiniji prizemlje" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 720 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 654 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • parking
    • opremljen
    • potkrovlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAČAK, 117.000 €, 136,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine u osnovi 136 m2 sa 4 ara placa u postupku ozakonjenja, nalazi se u krugu 200 m udaljena od crkve, vrtića i škole Ratka Mitrović. Kuća je spratnosti Pr+1+Pk, dva odvojena strujomera za prizemlje i sprat. Na prizemlju je razvedeno grejanje na gas. Struktura prizemlja je....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Parmencu, na 600m od kružnog puta, na izuzetno mirnoj lokaciki. Smeštena na 8.3 ara placa, kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, i ima korisnu površinu oko 65m2. Na prizemlju se nalaze spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Na potrkovlju....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je predivno seosko domaćinstvo u Ježevici, na 104 ara okućnice, idealno za ljubitelje mirnog života u prirodi. Ova nekretnina nudi jedinstvenu priliku za uživanje u ruralnom ambijentu, a opet sa svim potrebnim sadržajima. Detalji o Nekretnini: -Površina okućnice: 104 ara....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine čačak što jeftiniji prizemlje'
200.000 €
200.000 €
99.000 €
  Stan, ČAČAK, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan, po strukturi dupleks, koji se nalazi u Balkanskoj ulici, preko puta Vrtića Mali Kapetan, savršen za udoban i moderan život. Osnovne informacije: Lokacija: Balkanska ulica, preko puta vrtića Mali Kapetan Tip: Dupleks Površina: 75 m2 Struktura: Dnevna soba, trpezarija....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 90.000 €, 182,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća kod Auto Jovanovića, koja se sastoji od useljivog prizemlja i sprata u sivoj fazi. Ukupna površina je 182m2, od čega je useljivo prizemlje 91m2, a kuća je smeštena na 8 ari okućnice. Prizemlje se sastoji velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Makedonskoj, spratnosti pr+1, površine 93m2, na 6.33 ara placa. Prizemlje je trosoban stan, sa dve spavaće sobe, dnevnom sobom sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo. Sprat je u sivoj fazi, a po strukturi dvosoban stan sa terasom površine oko 80m20. Cena 103.000....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 135.000 €, 175,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na potesu Lupnjača, korisne površine 175m2 na 8 ari placa. Kuća je po strukturi Pr+1+Po, s tim što je potkrovlje u sivoj fazi. Na parceli se nalaze pomoćni objekti garaža i šupa. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, radne sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Trnavskoj Baluzi, površine 300m2, koja se nalazi na 38 ari placa. Kuća se sastoji iz prizemlja i sprata. Prizemlje je trosoban stan, koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potkrovlje je trosoban....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, Centar, Na upit
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan na dan Čačak-sobe,prenoćište "SPASKE" Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, dva kilometra od centra. U blizini se nalazi market, menjacnica i posta. Sobe se nalaze na glavnom putu Čačak-Kraljevo, na prvom spratu, u prizemlju je restoran. Sastav soba je sledeći; dve dvokrevetne i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>