• GoHome Professional
mojoglas pogodan porasla cena što skuplji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • mojoglas pogodan porasla cena što skuplji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - mojoglas pogodan porasla cena što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "mojoglas pogodan porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.315.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 1.315.000 €
11.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Robna kuća, prodavnica, igraonica, banka, klinika, škola, kafić, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 400.000 € na 550.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 550.000 €, 580,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400.000 €
13.05.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji, Pasi Poljana put za Gornje Međurovo. Ukupna površina prostora iznosi 580 m2, na placu od 11 ari, trofazna struja, voda, nema kanalizaciju.....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 400.000 € na 550.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, PASI POLJANA, 550.000 €, 580,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 239.900 € na 300.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 239.900 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 224.000 € na 280.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 280.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 224.000 €
18.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 224.000 € na 280.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 280.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 224.000 €
22.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PEĆINCI, 270.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 260.000 €
17.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132308, uknjižen, njiva. Na prodaju njiva II klase površine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u građevinskom području. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u blizini autoputa i naplatne rampe (oko 500 m), sa odličnim prilazom iz sela, sa zaobilaznice....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2022 - 130.000 €
28.04.2022 - 120.000 €
29.09.2022 - 135.000 €
09.03.2023 - 150.000 €
21.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 240m2 , plac 23. 7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana (41)
  • mojoglas pogodan što skuplji zadnjih 14 dana (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>