• GoHome Professional
mojoglas pogodan što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • mojoglas pogodan što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - mojoglas pogodan što manji Najnovije

  • Za upit "mojoglas pogodan što manji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan stan / poslovni atelje u novogradnji – Radojka Lakić, Zvezdara Uknjižena površina je 27 m² i nalazi se u u kvalitetnoj novogradnji u mirnoj ulici Radojka Lakić na Zvezdari. Stan se nalazi u polu-suterenu i ima zaseban, potpuno odvojen ulaz, nezavisan od ulaza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i kruga dvojke. Odlicna zgrada od fasadne cigle u tihoj ulici s drvoredom i zoniranim parkingom s mogucnoscu godisnje pretplate. Komotan 1.0 stan lepog rasporeda.Svetao i prijatan stan pogodan za sve namene - za stanovanje ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban, izuzeton funkcionalan stan na Julinom brdu. U svaku prostoriju se ulazi iz hodnika. Uknjižen na punu kvadraturu, pogodan za kreditne kupce. Izuzetno osvetljen. Stan je u izvornom stanju i zahtevaće renoviranje u daljoj budućnosti. Poseduje pripadajući podrum i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjizen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodican zivot, tako i za izdavanje. Strukturu stana cine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Vračar prodaja stana u odličnoj zgradi sa liftom i urednim ulazom u zgradu. Stan je kompletno sredjen. Vrlo svetao i prostran. Od prostorija ima predsoblje, dve sobe, kuhinju. Centralno grejanje . Postavljena nova PVC stolarija spoljna. Potpuno renoviran 2023. godine. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 66m2, EG, VPR/V, telefonm, interfon. Uknjiženo 66m2. Stan na odličnoj lokaciji, odlična komunikacija sa javnim gradskim prevozom. Blizina Crvenog Krsta i svim trolejbusima kao Bulevar Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka , kuhinje i trpezarije (,,open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 70,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo odličan stan u najlepšem delu bloka 45 u maloj zgradi . Stan se nalazi u prizemlju zgrade i pogodan je kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan(jug i zapad) . Uknjižen je na 70 m2 plus 11 m2 koji su pripojeni od hodnika. Odličnog je rasporeda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jug-zapad). Bez buke, gleda na dvorište. U izvornom stanju. Lep raspored, nema prolaznih soba, sve funkcioniše iz hodnika. Dnevna soba sa izlazom na lođu, kuhinja sa izlazom na drugu lođu, kupatilo u spavaćem bloku, gostinski toalet u produžetku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom delu Dedinja, ulica Miloja Đaka, Savski venac, nudimo četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 117m2, nalazi se na 2 od 3 sprata u održavanoj zgradi iz 2010. godine. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i 2 terase. Stan poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 540.000 €, 135,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Vračar, Krunski venac - Braće Nedića lokal, 135m2, PR/3, EG Odlličan lokal, pogodan za različite delatnosti. Kompletno je renoviran. Ima veliku konferencijsku salu, dve zasebne prostorije, dva mokra čvora, magacin. Izlog ka ulici. Postavljen sigurnosni sistem sa alarmom. Uknjižen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan što manji najnovije (19)
  • mojoglas što manji najnovije (4)
  • mojoglas pogodan što manji (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>