• GoHome Professional
mojkvadrat centralno grejanje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • mojkvadrat centralno grejanje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - mojkvadrat centralno grejanje

  • Za upit "mojkvadrat centralno grejanje" pronađeno 379 nekretnina - prosečna cena 2.751 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Karađorđeva Sprat: 13 Spratnost: 17 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.400 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 1.500 €
12.05.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon K District-Trosoban lux stan,garaza Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vukasovićeva Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 888.000 €, 189,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kneza Mihaila (RETKO !) Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 8 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 600 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Majora Ilića Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 140.000 €
28.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Luke Vojvodića Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.300 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Izdavanje-Cetvorosoban nov, lux stan, garaza, novogradnja Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Patrijarha Varnave Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 40,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Bulevar vojvode Mišića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 410.000 €, 136,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar Arsenija Čarnojevića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 183.000 € na 173.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 173.000 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 193.000 €
03.04.2026 - 183.000 €
24.04.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Vodovodska Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Poručnika Spasića i Mašere Sprat: 4 Spratnost: 10 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 577.500 €, 105,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Dobračina Sprat: 4 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 549.900 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kralja Vladimira Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Sinđelićeva Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 246.000 €, 77,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bulevar Zorana Đinđića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1990 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Nebojšina Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1991 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Jurija Gagarina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 180.000 € na 178.500 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 178.500 €, 32,00 m2 cca 5580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 182.900 €
13.02.2026 - 180.000 €
07.04.2026 - 178.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Kraljice Drage Obrenovic Sprat: 3 Spratnost: 15 Soba: 1 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 95,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Južni bulevar Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Narodnih heroja Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 215.000 €
24.02.2026 - 199.000 €
27.02.2026 - 215.000 €
17.03.2026 - 205.000 €
05.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Jurija Gagarina Sprat: 18 Spratnost: 19 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vozdovacka crkva Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 4 Godina izgradnje: 2004 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 540.000 €, 120,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar Zorana Đinđića Godina izgradnje: 2005 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Interfon Dravska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 25.200 €, 1400,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Trg Nikole Pašića Sprat: 1 Spratnost: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 850 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Birčaninova Sprat: 2 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Kraljice Drage Obrenovic Sprat: 10 Spratnost: 16 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Hilandarska Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 51,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vojvode Milenka Sprat: 5 Spratnost: 7 Soba: 2 Godina izgradnje: 1986 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadži Đerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.500 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Ćirila i Metodija Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2009 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Golubačka Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 320.000 € na 345.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 320.000 €
24.02.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Kalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 233.000 €
12.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1986 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 275.000 €, 49,00 m2 cca 5610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Jovana Cvijića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2014 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 379)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>