• GoHome Professional
mojkvadrat barem 80 m2 pala cena klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • mojkvadrat barem 80 m2 pala cena klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - mojkvadrat barem 80 m2 pala cena klima

  • Za upit "mojkvadrat barem 80 m2 pala cena klima" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.002 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
31.03.2026 - 390.000 €
10.04.2026 - 380.000 €
01.05.2026 - 360.000 €
12.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Neznanog junaka (RETKO !) Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1965 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Strumicka Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 79.000 €
24.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Terasa .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Zivka Davidovica Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
05.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sumatovacka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.400 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 1.500 €
12.05.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon K District-Trosoban lux stan,garaza Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 480 € na 430 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 430 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 480 €
12.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ratnih vojnih invalida Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 479.000 €
10.10.2025 - 469.000 €
11.11.2025 - 459.000 €
16.12.2025 - 449.000 €
03.02.2026 - 439.000 €
10.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €
21.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Kanalizacija Interfon Cika Ljubina (RETKO U PONUDI ! NAMESTEN !) Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.09.2025 - 399.000 €
04.11.2025 - 380.000 €
21.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
30.01.2026 - 349.000 €
17.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Gligorija Vozarevica (RETKO !) Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.950 € na 1.850 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarica, 1.850 €, 136,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 1.950 €
27.02.2026 - 1.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Klima Parking Centralno grejanje Kanalizacija Blagoja Parovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.600 € na 2.200 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.200 €, 138,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 2.600 €
15.05.2026 - 2.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Luksuzan Penthaus za Izdavanje – Vračar. Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 305.000 € na 299.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 299.000 €, 255,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 305.000 €
31.03.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Bujanovačka Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>