• GoHome Professional
meganekretninenis što skuplji do 210000 eura barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • meganekretninenis što skuplji do 210000 eura barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - meganekretninenis što skuplji do 210000 eura barem 50 m2

  • Za upit "meganekretninenis što skuplji do 210000 eura barem 50 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.661 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 175.500 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska ekskluzivna lokacija kao i stan - Bulevar Nemanjića do parka Sv.Save Ul Romanijska, prodajem lep izuzetan kompletno lux renoviran i kompletno sa svim novim stvarima opremljen TROSOBAN komforan stan, sunčan svetao stan prelep pogled, uređeno lepo okruženje,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 159.000 €, 205,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Izuzetna ponuda - odlicna lepa lokacija idealna za kvalitetan porodični život - Donja Vrežina u neposrednoj blizini su škola, Obdanište, redovni gradski prevoz, mnoštvo prodavnica, marketa - izuzetna nova odmah useljiva porodična SPRATNA KUĆA, kvalitetne gradnje -....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 148.500 €, 90,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Bulevar 12 Februar - Nr.Jović kod okretnice za aerodrom, izuzetna nove gradnje lepa prizemna porodična KUĆA sa tavanskim delom 90m2 + garaža i pomoćni objekti - izuzetan lep ravan ogradjen PLAC 4 ara, prostran, uređen, idealan prilaz, udaljeno svega 20-tak metara od....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 124.500 €, 57,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024. - 124.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EXTRA PONUDA VRHUNSKA PRELEPA LOKACIJA IZUZETNA U SVAKOM POGLEDU ZA KVALITETAN PORODIČNI ŽIVOT, DUVANIŠTE PREKO PUTA DIS-a i LIDLA, PRELEP KOMPLETNO LUX RENOVIRAN SREĐEN DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KBALITETA GRADNJE, FUNKCIONALAN, SUNČAN, OSVETLJEN, ODLIČAN RASPORED,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 105.000 € na 120.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Zaklopača, 120.500 €, 53,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.01.2025 - 83.500 €
16.10.2025 - 105.000 €
10.03.2026 - 120.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, 120.500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 94.500 € na 115.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 115.500 €, 48,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 76.500 €
16.10.2025 - 94.500 €
10.03.2026 - 115.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska lokacija centar grada kod Apelacionog Suda, 5 min hoda Do Pravnog fakulteta, novija gradnja, lep JEDNOIPOSOBAN stan, odv.,komotna spavaća soba, stan funkcionalan, odličan raspored, vrhunskog kvaliteta, idealan za izdavanje, PVC, VANJSKE ROLETNE, KOMARNICI,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 105.500 €, 52,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Ekskluzivna ponuda – cena 105.500 eura, dogovor – eksluzivna lokacija, centar, kod Šojke, u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta, idealan za izdavanje kao I za kvalitetan porodičan život, kompletno renoviran LUX sređen, BEZ IKAKVOG ULAGANJA, uknižen dvoiposoban komforan....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.500 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA ZA SVAKU PREPORUKU - vrhunska prelepa lokacija, stan izuzetan, zgrada vrhunskog kvaliteta gradnje - Centar, Palilula kod pijace i rampe svega 3-4 min hoda do Margera i Saborne Crkve, izuzetan jako funkcionalan komforan DVOIPOSOBAN stan u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.500 €, 73,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PRELEPA LOKACIJA, VREDI VIDETI, PANTELEJ SOMBORSKI BULEVAR, BLIZINA AS TRGOVINE I CRKVE, IZUZETAN OČUVAN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA, UKNJIŽEN SVOJINA PRIVATNA 1/1, FUNKCIONALAN, SOBE PROSTRANE LEPE, IZOLACIJA I KLASE, (MESTO) SAMA POZICIJA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se četvorosoban lux stan, nalazi se na Paliluli, kod pijace i rampe, ima površinu od 85m2 + terasa i nalazi se na III spratu, ima CG, podrum, PVC stolariju, parket, telefon, KTV, NET, urednu i kompletnu dokumentaciju, cena stana je 85.000 E. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 84.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se eskluzivni poslovni prostor sa lokalom, Bul. Nemanjića – TC Zona II, 180 m2, uknjižen, mokri čvor, čajna kuhinja, KTV, NET, TEL, kompletno klimatizovan, CG, alarm, ALU portali, parket, granitna keramika, idealan za sve delatnosti, odlična lokacija, parking,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 55.500 €, 55,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ IZUZETAN LOKAL 55m2, ODLIČNA LOKACIJA - VREŽINA PREKO PUTA NASELJA BEVERLI HILS I ŠKOLE MIKA ANTIĆ, IZUZETNA CENA 55.500 EURA, LOKAL IDEALAN ZA RAZNE DELATNOSTI, STOMATOLOŠKE ORDINACIJE, LABORATORIJE, VETERINARSKE ORDINACIJE, KOZMETIČKO-FRIZERSKOG SALONA, MARKETA,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>