• GoHome Professional
lokal beograd do 30000 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lokal beograd do 30000 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal beograd do 30000 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "lokal beograd do 30000 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 28000 eura (malo jeftiniji)
    • 31000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.000 €, 12,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u okviru Belville kompleksa, zgrada Đurđevak, na -1 nivou. Lagan prilaz Suvo i bezbedno garažno mesto Kontrolisan ulaz Obezbeđen i održavan prostor .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Beograd na vodi - garažno mesto u garaži koju dele BW Sole, BW Scala i BW Libera. Nivo -1. Obezbeđenje 24/7, video nadzor, ulaz na rampu samo sa karticom. Na odličnoj poziciji, pored stuba, nalazi se blizu ulaza u svaku od tri zgrade koje imaju pristup garaži. Provizija koju plaća....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po klackalica sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i funkcionalno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz optimalnu iskorišćenost prostora i sigurno parkiranje vozila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 33.000 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto (GM) u IV (poslednjoj) fazi kompleksa A Blok, u ulici Jurija Gagarina. Garaža je podzemna nivo -2. Nema punjač za električnu auto Obezbeđen ulaz (rampa / daljinski) .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • beograd do 30000 zadnjih 7 dana (12)
  • lokal beograd zadnjih 7 dana (19)
  • lokal beograd do 30000 (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>