• GoHome Professional
lift zadnjih 7 dana parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift zadnjih 7 dana parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift zadnjih 7 dana parking

  • Za upit "lift zadnjih 7 dana parking" pronađeno 159 nekretnina - prosečna cena 3.119 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift zadnjih 7 dana parking'
105.000 €
264.000 €
263.880 €
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Zvečanska 3. 0, 87m2 (terasa 6m2), 1/5, CG, dve inverter klime, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking Stan je kompletno renoviran i opremljen vrhunskim materijalima i pažljivo biranim detaljima - hrastov Ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 148.035 €, 61,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 60.92 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 221.250 €, 75,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam ponude komforan, svetao i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina. Stan je smešten na višim spratovima, što mu pruža neverovatan mir, obilje prirodne svetlosti i panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji – osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (S–Z), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 218.320 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.0, 54.58 m2 sa terasom od 9.14 m2, I od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sazonova Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- BW Scala. - Izuzetna lokacija. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj + bela tehnika) - uključeno u cenu stana. - Odlična investiciona prilika, kako za život, tako i za rentiranje. - Kupac preuzima zakupce koji ostaju u stanu do kraja godine, uz mogućnost produženja zakupa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Olimp - Mirka Lukovića 2. 5, 59m2 (lođa 4m2), 4/4, grejanje na gas, lift, interfon, parking U ponudi moderno i kompletno opremljen stan, sa božanstvenim pogledom na grad i parking mestom. Prodaje se kompletno namešten. Sastoji se od trpezarije, dnevne sobe sa ugrađenim led....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Predraga Tomica, 2.0, 50 m2 sa terasom od 4 m2, IV od V spratova, podno grejanje, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 50 m2, zajednicki parking ispred zgrade, novogradnja. Odlican luksuzno....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 293.360 €, 73,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 73.34 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 95.000 €, 42,65 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

IZUZETAN STAN| 42,65 m² | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m², smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici – jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 325.000 €, 64,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 64.20 m2, terasa 100 m2, PR od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.5,cg, delimično renoviran, 8/22, tri lifta, podrum, dva mokra čvora, tri terase. Prodaje se uknjižen stan u Banijskoj ulici. Mereno ima 73m2. Stavljena je pvc stolarija i kupatila su renovirana. Izvorno je 2.5, a prepravljen je u 3.5. Zgrada ima 3 nova lifta. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 227.000 €, 91,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan trosoban stan na odličnoj mikrolokaciji u naselju Braće Jerković, u ulici Dragice Končar. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu naselja, u zavučenoj i urednoj zgradi okruženoj zelenilom, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Oko zgrade je dostupan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2019 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Nikolaja Hartviga Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Interfon Karađorđeva Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Hadži Melentijeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Šumadijska Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Jove Ilića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 70m2, terasa, CG, lift, podrum, I/VI, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 70m2 građevinske površine, 63m2 korisne površine. Lep, svetao stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , trpezarije, kupatila i toaleta, terase sa prelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 221.100 €, 68,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 67m² – garaža – blizina Hrama U mirnom i prestižnom delu Lekinog brda, u neposrednoj blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada – u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u širem Centru grada u blizini Kliničkog Centra u ulici : Luja Pastera, veličine 40 kvm, na trećem spratu, grejanje na gas, ima lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Prodaje se sa stvarima,uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 325.000 €, 64,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Lukovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 155)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni