• GoHome Professional
lift zadnjih 7 dana parket do 2900 eura/m2 do 2100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift zadnjih 7 dana parket do 2900 eura/m2 do 2100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift zadnjih 7 dana parket do 2900 eura/m2 do 210000 eura što jeftiniji

  • Za upit "lift zadnjih 7 dana parket do 2900 eura/m2 do 210000 eura što jeftiniji" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.147 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan 1.5 stan u naselju Durlan, na svega par minuta od Durlanske pijace. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: velika dnevna soba odvojena trpezarija sa kuhinjom hodnik kupatilo terasa (zastakljena) ostava Podrumska prostorija uz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift zadnjih 7 dana parket do 2900 eura/m2 do 210000 eura što jeftiniji'
180.000 €
91.637 €
105.000 €
  Stan, UŽICE, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dvosoban, funkcionalan stan, površine 54 m2, na 3.spratu stambene zgrade, u strogom centru grada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, dve spavaće sobe i terasa. Uz stan se, na korišćenje dobija i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.400 €, 36,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na park Čair. Nalazi se na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Prostor je lepo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 117.270 €, 39,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstavljamo Vam sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija na Novom Beogradu. Ova lokacija predstavljaju izuzetnu priliku za sve koji traže spoj udobnosti, pristupačnosti i perspektive. Ova lokacija je postala jedno od....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo veoma prostran, dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji, kod Hotela Tamiš i starog puta za Beograd. Zgrada se nalazi u velikom dvorištu, uvučenom od glavnog puta, što omogućava tišinu i mir u stanu. Od prostorija poseduje dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 147.330 €, 49,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 dupleks u naselju Karaburma, u mirnoj ulici prepunoj zelenila i parkova. Ovaj dupleks sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom ,kupatila i terase na prvom nivou ( 40m2) i dve prostrane spavaće sobe i kupatila na drugom nivou ( 40m2). Drugi nivo....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 164.606 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 3.0 STAN 63.31 m² Na prodaju trosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, rađen po visokim standardima moderne gradnje. Idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Površina: 63.31 m² Cena: 164.606 EUR ✨ Karakteristike: Tarkett parket prve klase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.000 €, 75,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se delimično renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na Bulevaru Nemanjića. Stan se nalazi na 7. spratu (od ukupno 13) kvalitetne stambene zgrade sa dva lifta. Stan je prostran i funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od: ulaznog hodnika velike dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>