• GoHome Professional
lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat do 300000 eura pala cena

  • Za upit "lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat do 300000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 275.000 €
17.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280.000 € na 249.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 280.000 €
22.05.2026 - 249.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €
22.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 297.000 € na 283.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 283.500 €, 135,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 297.000 €
22.05.2026 - 283.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130711, I/II. LUX NOVI-*NOVO NASELJE* 135,31 m2, FANTASTIČAN SA PDV. * PARKING MESTO GRATIS!!!* Useljiv jun ove godine! Dnevna soba 26,58 m2, kuhinja i trpezarija, odvojene 19,41 m2 i 3 velike spavaće sobe 17,78 m2 16,09 m2 i 14,06 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 280.000 € na 269.900 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 269.900 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 280.000 €
21.05.2026 - 269.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja Stepa Stepanović, celom njegovom dužinom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je pri početku ulice. Naselje je moderno i planski koncipirano, infrastrukturno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 341.500 €
19.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte – prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 214.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 214.900 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 214.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, trosoban, svetan stan u Ustaničkoj ulici, 75 m2, uknjižen, dobro održavan i bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, manjeg hodnika, kupatila, ostave i zastakljene....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 232.800 € na 211.630 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 211.630 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 232.800 €
17.05.2026 - 211.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 204.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 204.000 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan na drugom spratu. 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, dve terase. Kupatilo Renovirano. Uknjiženo 80m2, 78m2 grejne površine+8m2 terasa od kojih je uknjiženo 2m2 Zgrada ima 4 lifta Ostava 3m2 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 do 300000 eura pala cena (126)
  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat do 300000 eura (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>