• GoHome Professional
lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat što jeftiniji pala cena

  • Za upit "lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat što jeftiniji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 214.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 214.900 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 214.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan, trosoban, svetan stan u Ustaničkoj ulici, 75 m2, uknjižen, dobro održavan i bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, manjeg hodnika, kupatila, ostave i zastakljene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 49.900 €
17.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 71.960 € na 68.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 68.500 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 71.960 €
22.05.2026 - 68.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 35,10m2 nalazi se na II spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 74.000 € na 69.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 71.900 €
03.04.2026 - 74.000 €
22.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lep stančić u centru Stare Pazove na 4 spratu u zgradi gde ima lift (nije pušten u rad). Stan je u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Stan je za svaku preporuku. Hitna prodaja! Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 77.000 € na 75.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €
17.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 75.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.890 € na 89.310 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 89.310 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 91.600 €
20.03.2026 - 93.890 €
22.05.2026 - 89.310 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 45,8m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 97.850 € na 89.610 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 89.610 €, 35,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 97.850 €
22.05.2026 - 89.610 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza poslovnih i ugostiteljskih objekata Ovaj stan čine dnevni boravak sa galerijom (10m2), trpezarija, kuhinja i kupatilo. Pozicioniran na XVII....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.000 € na 95.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 100.000 €
22.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 što jeftiniji pala cena (145)
  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat što jeftiniji (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>