• GoHome Professional
lift porasla cena do 300000 eura što skuplji kablo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift porasla cena do 300000 eura što skuplji kablo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift porasla cena do 300000 eura što skuplji kablovska

  • Za upit "lift porasla cena do 300000 eura što skuplji kablovska" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.649 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.400 €
22.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Panciceva (RETKO !) Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 294.000 € na 324.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 268.000 €
16.05.2025 - 288.000 €
30.07.2025 - 284.000 €
07.11.2025 - 294.000 €
18.03.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Mala i mirna ulica Stojana Protića locirana je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift porasla cena do 300000 eura što skuplji kablovska'
250.000 €
250.000 €
125.660 €
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 225.000 €
13.11.2024 - 215.000 €
17.01.2025 - 225.000 €
31.12.2025 - 229.000 €
11.01.2026 - 225.000 €
25.01.2026 - 229.000 €
25.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 220.000 € na 240.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
22.02.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat nalazi se u gornjem delu ulice Bulevar kralja Aleksandra na nekoliko minuta hoda od raskrsnice sa Ustaničkom ulicom. Predstavlja spoj moderne....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>