• GoHome Professional
lift porasla cena što skuplji renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift porasla cena što skuplji renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift porasla cena što skuplji renovirano

  • Za upit "lift porasla cena što skuplji renovirano" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 3.635 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 359.000 € na 379.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 379.000 €, 100,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 359.000 €
13.03.2026 - 379.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je trosoban stan renoviran pre nekoliko godina. Mirno okruženje u Kronštatskoj ulici prepunoj zelenih površina pruža ugodan boravak u prirodi. Funkcionalan i trostrano orijentisan pruža poseban užitak u njemu. Tri terase(ukupno 14m2) pružaju se duž celog stana i nisu ušle....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 288.000 € na 324.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 324.000 €, 60,00 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 288.000 €
17.04.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Odlican dvoiposoban stan u samom srcu grada, nadomak hotela "Moskva". Nalaizi se na Prvom spratu lepo odrzavane zgrade sa liftom i video....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 288.000 € na 324.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 60,00 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2024 - 284.000 €
28.11.2025 - 288.000 €
15.04.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Odličan dvoiposoban stan u samom srcu grada, nadomak hotela "Moskva". Nalaizi se na Prvom spratu lepo odrzavane zgrade sa liftom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift porasla cena što skuplji renovirano'
238.000 €
238.000 €
300.000 €
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 320.000 €, 101,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 340.000 €
07.09.2025 - 330.000 €
23.11.2025 - 300.000 €
08.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/5, lift, lođa, terasa. Lux renoviran sa fantastičnim pogledom na ceo grad. U prilici smo da vam ponudimo odličan izuzetno svetao komplet renoviran 3.0 soban stan koji se nalazi u zgradi staroj dvadesetak godina. Zgrada je održavana sa video nadzorom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 288.000 € na 300.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 300.000 €, 85,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 288.000 €
19.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 3.0 soban stan renoviran pre 4 godine (osim parketa). Sastoji se od tri sobe, kuhinje, kupatila, ostave i 2 terase. Grejanje je TA-peć. Zgrada ima lift . Za svaku preporuku, vredi pogledati. Agencijska provizija 2%. Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine"....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2. 5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
30.01.2026 - 200.850 €
27.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno renoviran, uknjižen trosoban stan od 66 m² sa terasom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od šest spratova, koja poseduje lift i okružena je obiljem zelenila, u mirnom delu naselja bez buke. Pogled....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2021 - 75.000 €
18.01.2022 - 68.000 €
18.01.2022 - 80.000 €
25.03.2022 - 85.000 €
05.06.2022 - 90.000 €
11.09.2022 - 105.000 €
06.01.2023 - 125.000 €
20.09.2024 - 130.000 €
05.10.2025 - 160.000 €
29.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2021.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 191.000 € na 200.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 200.000 €, 44,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 222.000 €
03.09.2025 - 216.000 €
22.02.2026 - 200.000 €
25.03.2026 - 191.000 €
20.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120831, V/V, klima, lift, francuski balkon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, stambena zgrada. Светао и стилски стан у потпуно обновљеној предратној згради, која се налази у Скадарлији – боемском делу Старог града. Стан се налази у згради из предратног....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
01.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odlicnoj lokaciji , blizina skole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 195.000 € na 199.900 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 195.000 €
22.04.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan odlikuje veoma zanimljiv i funkcionalan raspored, a zbog toga što nema nosećih zidova pruža mogućnost potpunog preuređenja i prilagođavanja prostoru prema sopstvenim potrebama. Raspored čine: prostran ulazni hol dve spavaće sobe dnevni boravak odvojena kuhinja kupatilo ostava....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 157.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 165.600 €
29.10.2025 - 159.000 €
30.11.2025 - 157.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 105.400 € na 109.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €
22.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>