• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 290000 eura porasla cena

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 290000 eura porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+20%

Promena cene sa 250.000 € na 300.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 250.000 €
13.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na spratu. Stan ima dve velike spavaće sobe, veliku trpezariju, kuhinju, kupatilo, wc, veliku terasu, dve supe u dvoristu.Samo licno mozete da....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 305.000 € na 310.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 305.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.menadzer.biz

U prodaji je kompletno renoviran i izuzetno svetao stan u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima, zamenjene su elektro instalacije, postavljena nova keramika, kao i hrastov parket, što omogućava useljenje bez....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250.000 € na 300.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na spratu. Stan ima dve velike spavace sobe, veliku trpezariju, kuhinju, kupatilo, wc, veliku terasu, dve supe u dvoristu. Samo licno mozete da....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 230.000 € na 260.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 260.000 €, 251,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 162.000 €
27.03.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRČIN, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u miru. Malo dalje od grada, a blizu. Odlicna investicija moze se izdavati na dnevnom nivou, ali i za zivot fantasticna. 1/1 sve, posao se moze....

 
 
 
 
+34%

Promena cene sa 119.000 € na 160.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SURČIN, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2024 - 119.000 €
20.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% uknjizen Ljubica 064/239-2248 VP/0 Barska -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 96.000 € na 115.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.700 €, 89,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 85.000 €
30.04.2023 - 96.000 €
17.05.2026 - 115.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 290000 eura porasla cena (17)
  • lift barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 290000 eura porasla cena (47)
  • lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 290000 eura porasla cena (17)
  • lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji porasla cena (4)
  • lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 290000 eura (51)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.