• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 230000 eura porasla cena

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 230000 eura porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRČIN, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u miru. Malo dalje od grada, a blizu. Odlicna investicija moze se izdavati na dnevnom nivou, ali i za zivot fantasticna. 1/1 sve, posao se moze....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 160.000 € na 195.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 195.000 €, 154,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 96.000 € na 115.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.700 €, 89,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 85.000 €
30.04.2023 - 96.000 €
17.05.2026 - 115.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 135.000 € na 186.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 186.000 €, 118,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 186.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi višespratna kuća u Josićkom naselju. Kuća sa pomoćnim objektima se nalazi na velikom placu, površine od čak 1227m2. U dvorištu se nalazi kuća, objekat za psa, dvojna garaža ( radionica ), pomoćni objekat za drva, čardak, i nastrešnica. Plac je pravilnog oblika, sa kolskim....

 
 
 
 
+34%

Promena cene sa 119.000 € na 160.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SURČIN, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2024 - 119.000 €
20.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća na 3.5 ari placa. Suturen, garaža, podrum, letnja kuhinja. Na visokom prizemlju 80m2 (u funkciji trosobnog stana) u odličnom stanju. Etažno grejanje. Samo keš kupci. Agencijska provizija 2% uknjizen Ljubica 064/239-2248 VP/0 Barska -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 230000 eura porasla cena (8)
  • lift barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 230000 eura porasla cena (41)
  • lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 230000 eura porasla cena (11)
  • lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji porasla cena (4)
  • lift podrum barem 70 m2 zadnjih 14 dana što skuplji do 230000 eura (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.