• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta do 330000 eura

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta do 330000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prostran salonac u srcu Beograda. Stan se nalazi nedaleko od Brankovog mosta i nalazi se na trecem spratu odrzavane zgrade bez lifta. Strukturu čine prostran salon, dnevna soba sa trpezarijom, velika spavaća soba, dve manje spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 328.500 €, 86,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban, salonski stan, pogodan i kao poslovni prostor u Njegoševoj ulici. 86m2,nalazi se na prvom spratu zgrade starije gradnje bez lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Stan je u izvornom stanju. U kuhinji i kupatilu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 325.000 €, 95,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Stan je kompletno renoviran uz korišćenje kvalitetnih materijala i savremenih rešenja. Postavljen je hrastov parket, ugrađeni Veka troslojni prozori koji obezbeđuju odličnu izolaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3. 0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4. 0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra i Kalenić pijace u ponudi je četvorosoban dupleks sa lođom koja ima otvoren pogled na grad. Donji nivo: hodnik, dnevnotrpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vojvode Šupljikca Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u ponudi. Salonac sa funkcionalnim rasporedom orjentisan prema dvoristu i izolovan od buke. Visina plafona 3.20m, dvostrano orjentisan, dva mokra cvora. Stan delimicno renoviran pre 10 godina. Ukupna povrsina stana sa terasom iznosi 103m2. Infostan i porez za stan se obracunavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 330.000 €, 86,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Stari grad), ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Ovaj stambeni prostor čine veoma prostran dnevni boravak, velika trpezarija sa izlazom na terasu veličine 8m2, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 70,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lide nekretnine Vam sa zadovoljstvom predstavlja prelep renoviran stan na Bulevaru preko puta Taša! Retko u ponudi, savršena mirko lokacija Taša, samog centra grada i ušuškanost sa druge strane. Savršen spoj svih pratećih sadržaja kao i zelene oaze samog centra grada! Sam stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121564, III/V, klima, lift, terasa(2), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava, stambena zgrada. lep funkcionalan stan. Dve spavace, sobe, veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dve terase. Odlicna lokacija. Više informacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum barem 70 m2 do 330000 eura (1897)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>