• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta do 260000 eura

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta do 260000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan od 94m2 građevinske površine, na prvom spratu od 6.spratova, lođa i terasa, 2 lifta, cg, topla voda, klima, interfon, internet, podrum. Slobodan parking oko zgrade. Prostorije : ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva mokra....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 64, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
24.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2. 0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u novogradnji, koji se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade, u luksuznom stambenom kompleksu u Bloku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen 3.0 stan , dvostrano orijentisan , sa otvorenim pogledom ka J/Z Sastoji se od ulaznog hola, velike dnevne sobe sa kuhinsko-trpezarijskim prostorom. 2 spavaće sobe , kupatilo, pripadajući podrum. Zgrada sa tri lifta , u mirnom kraju , sa dosta zelenila , u blizini Banjičke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Vračaru. Stan se nalazi u Južnom Bulevaru, na prvom spratu nove, luksuzne zgrade iz 2022. godine i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznoh hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 260.000 €, 84,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u braon zgradama visokog kvaliteta gradnje, kompletno je renoviran luksuznim italijanskim materijalima i opremljen klvalitetnim nameštajem iz Nemačke i Italije (deo nameštaja je unikatan sa potpisom MAJSTORA izradjivača). Prodaje se sa svim stvarima i pokućstvom (zavese,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 260.000 €, 87,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jedinstven kompletno renoviran stan na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Osnovne skole,vrtica,poste,marketa,prevoza Trenutno funkcionise kao dve stambene jedinice,orijentisane istok -zapad. Mogucnost adaptacije za jos jednu spavacu sobu. U dogovoru sa prodavcem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan trosoban stan u Bloku 22, u vojnim zgradama. Stan je zaklonjen od buke i nalazi se u zgradi okruženoj zelenilom. Od prostorija ima ulazni hodnik, dnevni boravak koji izlazi na lođu površine 7m2, kuhinju, trpezariju, dve spavaće sobe, gostinjski wc i kupatilo. Stan je....